Trabzon yatırımları 2018

Trabzon yatırımları 2018

Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Mehmet Cahit Turan ile Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Orhan Fevzi Gümrükçüoğlu Trabzon yatırımlarını inceledi.

Trabzon Öğretmen Evi'nin inşaatı tam gaz!

Kentteki çalışmalarına hız kesmeden devam eden Trabzon Büyükşehir Belediyesi Cudibey Ortaokulu ve Trabzon Öğretmen Evi'nin inşaatına son sürat devam ediyor.

Trabzon Büyükşehir yatırımları tam gaz!

Trabzon Büyükşehir Belediyesi, şehrin  ihtiyaçlarına yanıt verecek yatırımları sırası ile inşa etmeye devam ediyor.

Trabzon yatırımları masaya yatırıldı!

Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Murat Zorluoğlu, Millet Bahçesi’ başta olmak üzere Pazarkapı kent meydanı, Ganita sahil düzenlemeleri, Gülcemal ve Boztepe ile ilgili yatırımları masaya yatırdı.

Trabzon Üniversitesi'nin yurt binaları yıkılacak!

Trabzon’da 2018 yılında Akçaabat İlçesinde inşa edilen Trabzon Üniversitesi'nde değişim başlıyor. Trabzon Üniversitesi, yurt binalarının yıkımı için ihaleye çıkacak.

Trabzon’da yabancıya konut satışında rekor!

Turizm değerini her geçen sene yükselten Trabzon’da yabancılara yapılan konut satışları 2018'de rekor seviyeye ulaştı. 

Kuyumcukent Gayrimenkul 2018 gelir tablosu!

Kuyumcukent Gayrimenkul Yatırımları 1 Ocak 2018 - 31 Aralık 2018 hesap dönemine ilişkin Geçici Vergi Beyannamesi ekinde Vergi Dairesine sunulan gelir tablosunu yayınladı...

Atakule GYO'dan Riva'daki 2 parselin 2018 yıl sonu değerleme raporu'

Atakule Gayrimenkul Yatırımları, Riva 13 pafta 1978 parsel, 13 pafta 1979 parselin 2018 yıl sonu gayrimenkul değerleme raporunu yayınladı.

Atakule GYO Çankaya arsası 2018 değerleme raporunu yayınladı!

Atakule Gayrimenkul Yatırımları, Ankara Çankaya 4431 ada 31 parselin 2018 yıl sonu gayrimenkul değerleme raporunu yayınladı.

Atakule GYO Riva'daki 2 parselin 2018 değerleme raporunu yayınladı!

Atakule Gayrimenkul Yatırımları, Riva'daki 2 adet parselin 2018 yıl sonu gayrimenkul değerleme raporunu yayınladı.

Atakule GYO Riva'daki 25 parselin 2018 değerleme raporunu yayınladı!

Atakule Gayrimenkul Yatırımları, Riva'daki 25 adet parselin 2018 yıl sonu gayrimenkul değerleme raporunu yayınladı.

Trabzon yatırımları masaya yatırıldı!

Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Orhan Fevzi Gümrükçüoğlu, kentte hayata geçirilen ve geçirilecek olan yatırımlarla ilgili bilgiler verdi.

Trabzon Köy Ürünleri Pazarı'ndaki dükkanlar kiraya veriliyor!

Trabzon Köy Ürünleri Pazarı'ndaki 105 adet dükkan, 1 adet esnaf lokantası, 4 adet çay ocağı ve 1 adet tuvalet kiraya veriliyor. Kiralama ihalesi 8-9 Ekim 2018 tarihlerinde yapılacak....

Trabzon'a yeni turizm yatırımları geliyor!

Trabzon'da büyük bir değişim yaşanıyor. Bölge turizmini geliştirmek için Karadeniz Master Planı projesi hazırlanıyor. Proje ile ilgili çalışmalar tüm hızıyla devam ediyor.

Trabzon Çarşıbaşı'nda 4 milyon TL'ye icradan satılık 4 gayrimenkul!

Trabzon İli, Çarşıbaşı İlçesi'nde yer alan 4 adet gayrimenkul toplamda 4 milyon 24 bin TL bedel ile icradan satışa çıkarıldı. Satışa konu olan gayrimenkullerin ilk ihale tarihi 18 Eylül 2018 olarak belirledi. 

Trabzon yatırımları 2018 Haberi

Trabzon yatırımları 2018

Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Mehmet Cahit Turan ile Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Orhan Fevzi Gümrükçüoğlu, Trabzon'da hayata geçirilen bazı yatırımları yerinde inceledi. 

Trabzon Büyükşehir Belediyesi'nde yer alan habere göre, Kaşüstü Kavşağı, Kaşüstü Kur'an Kursu ve Çağlayan-Yalıncak-Çimenli-Kaşüstü Yolu inşaatlarını denetleyen Bakan Turan ve Başkan Gümrükçüoğlu, yatırımlar hakkında fikir alışverişi yaptı.  

Trabzon'da yapımı süren projeler hakkında da Bakan Turan'ı bilgilendiren Gümrükçüoğlu, çok sayıda önemli yatırıma hızla sürdüğünü belirtirken desteklerinden ötürü Bakan Turan'a teşekkür etti. Başkan Gümrükçüoğlu'nu çalışmalarından ötürü kutlayan Turan ise "Trabzon'umuzda çok önemli yatırımlarımız var. Hepsini şehrimize kazandırmış...