Tuna Girişimcilik Gayrimenkul kimin

Tuna Girişimcilik Gayrimenkul kimin

Tuna Girişimcilik Gayrimenkul Danışmanlık Limited Şirketi Bağcılar'da 20 bin TL sermaye bedeli ile Arzu Turaneri ve Hasan Batuhan Kasar ortaklığında kuruldu.

Proje Satış Çözümleri Gayrimenkul Geliştirme Pazarlama Ve Yatırımları Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Proje Satış Çözümleri Gayrimenkul Geliştirme Pazarlama Ve Yatırımları Ticaret Limited Şirketi bugün Ataşehir'de 10 bin TL sermaye bedeli ile İsmail Tuna ve Soner Keleş tarafından kuruldu.

Duharlu Gayrimenkul Yapı Malzemeleri Pazarlama İç Ve Dış Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Duharlu Gayrimenkul Yapı Malzemeleri Pazarlama İç Ve Dış Ticaret Limited Şirketi Maltepe'de 50 bin TL sermaye bedeli ile Arif Tuna, Aziz Memoğlu ve Mehmet Mungan ortaklığında kuruldu.

Gayrimenkul sektöründe girişimcilik kavramı!

Altın Emlak Bursa İhsaniye Temsilcisi Münür Şenay, ''gayrimenkulde Girişimcilik kavramını ve bir girişimcide olması gereken özellikler''i Emlakkulisi.com okurları için kaleme aldı...

Garentim Gayrimenkul Yönetim Sistemi Anonim Şirketi kuruldu!

Garentim Gayrimenkul Yönetim Sistemi Anonim Şirketi Büyükçekmece'de 50 bin TL sermaye bedeli ile Kibriye Karakuş ve Tuna Amaç ortaklığında kuruldu.

Tuna Girişimcilik Gayrimenkul Danışmanlık Limited Şirketi kuruldu!

Tuna Girişimcilik Gayrimenkul Danışmanlık Limited Şirketi Bağcılar'da 20 bin TL sermaye bedeli ile Arzu Turaneri ve Hasan Batuhan Kasar ortaklığında kuruldu.

Dar Alebda Gayrimenkul Danışmanlık Limited Şirketi kuruldu!

Dar Alebda Gayrimenkul Danışmanlık Limited Şirketi bugün Beşiktaş'ta 500 bin TL sermaye bedeli ile Mehmet  Tuna Güçhan, Ahmed Atıf A.  Abdelaal ve Ashraf Samır H. Omran ortaklığında kuruldu.

Mustafa Tuna'dan kentsel dönüşüme yönelik çözüm önerileri!

Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Doç. Dr. Mustafa Tuna, “Uluslararası  Gayrimenkul Geliştirme ve Yönetimi  Konferansı’na katılarak bazı açıklamalar yaptı.

Prym Gayrimenkul Yatırım Anonim Şirketi kuruldu!

Prym Gayrimenkul Yatırım Anonim Şirketi Mesut Tuna tarafından 3 milyon TL sermaye ile bugün kuruldu.

Gayrimenkul sertifikasıyla konut nasıl alınır?

Takvim Gazetesi'nin köşe yazarlarından Kadir Tuna bugün köşesinde "Gayrimenkul sertifikası" konulu yazısına yer verdi. İşte yazının detayları..

ERA Gayrimenkul Mersin Ofisi açıldı!

ERA Gayrimenkul'ün güney kesimlerdeki 3. ofisi Mersin’de açıldı. Toros Belediye Başkanı Hamit Tuna ve ERA Türkiye Koordinatörü Mustafa Baygan açılışı birlikte yaptı.

Yurttaş Gayrimenkul İnşaat Taahhüt Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi kuruldu!

Yurttaş Gayrimenkul İnşaat Taahhüt Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi, Tuna Yurttaş Yönetim Kurulu Başkanlığında 1 milyon 200 bin TL sermaye ile 14 Aralık'ta Kadıköy, Çiftehavuzlar Mahallesi, Bağdat Caddesi'nde kuruldu.

Tema İstanbul Gayrimenkul Sanayi ve Hizmet Anonim Şirketi kuruldu!

Tema İstanbul Gayrimenkul Sanayi ve Hizmet Anonim Şirketi, Ahmet Dinçer Tuna Yönetim Kurulu Üyeliği'nde 100 bin TL sermaye ile 22 Ekim'de Küçükçekmece, Halkalı, Atakent Mahallesi, Yanyol Caddesi'nde kuruldu.

Tuna Gayrimenkul İnşaat Taahhüt Yatırım Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Tuna Gayrimenkul İnşaat Taahhüt Yatırım Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi Şakir şişek ve Özlem Şişek tarafından 500 bin TL sermaye ile 22 Temmuz 2015 tarihinde Avcılar'da kuruldu.

Tuna Girişimcilik Gayrimenkul kimin Haberi

Tuna Girişimcilik Gayrimenkul kimin

Tuna Girişimcilik Gayrimenkul Danışmanlık Limited Şirketi Bağcılar'da 20 bin TL sermaye bedeli ile Arzu Turaneri ve Hasan Batuhan Kasar ortaklığında kuruldu.

Tuna Girişimcilik Gayrimenkul Danışmanlık Limited Şirketi konusu: 

a.Her türlü gayrimenkul almak, satmak danışmanlığını ve komisyonculuğunu yapmak. b.Yabancıların mal edinme yasalarından faydalanarak edinecekleri gayri menkuller üzerinde gerekli araştırmalar yapmak ve bunları satın almaları sonucunda gerekli ve kamu kurum ve kuruluşlarındaki işlemleri takip etmek. c.Her türlü arazi,arsa,daire,ev,dükkan,işyeri ve diğer emlak alımı, satımı ve kiralanmasına aracılık etmek ve danışmanlık hizmeti vermek d.Emlak konusu ile ilgili hizmetlerde bulunmak ve sözleşmeler düzenlemek. e.Her nevi gayrimenkul malların şirket veya başkası namına alımı, satımı, pazarlamasını yapmak. f.Komisyon mukabilinde yurt içinde ve yurt dışında her nevi gayrimenkul alımı, satımı, pazarlamasını yapmak. g.yurt içinde ve yurt dışında emlak konusu...