Tuna Girişimcilik Gayrimenkul Danışmanlık Limited Şirketi kuruldu!

Tuna Girişimcilik Gayrimenkul Danışmanlık Limited Şirketi kuruldu! Tuna Girişimcilik Gayrimenkul Danışmanlık Limited Şirketi kuruldu!

Tuna Girişimcilik Gayrimenkul Danışmanlık Limited Şirketi Bağcılar'da 20 bin TL sermaye bedeli ile Arzu Turaneri ve Hasan Batuhan Kasar ortaklığında kuruldu.Tuna Girişimcilik Gayrimenkul Danışmanlık Limited Şirketi Bağcılar'da 20 bin TL sermaye bedeli ile Arzu Turaneri ve Hasan Batuhan Kasar ortaklığında kuruldu.

Tuna Girişimcilik Gayrimenkul Danışmanlık Limited Şirketi konusu: 

a.Her türlü gayrimenkul almak, satmak danışmanlığını ve komisyonculuğunu yapmak. b.Yabancıların mal edinme yasalarından faydalanarak edinecekleri gayri menkuller üzerinde gerekli araştırmalar yapmak ve bunları satın almaları sonucunda gerekli ve kamu kurum ve kuruluşlarındaki işlemleri takip etmek. c.Her türlü arazi,arsa,daire,ev,dükkan,işyeri ve diğer emlak alımı, satımı ve kiralanmasına aracılık etmek ve danışmanlık hizmeti vermek d.Emlak konusu ile ilgili hizmetlerde bulunmak ve sözleşmeler düzenlemek. e.Her nevi gayrimenkul malların şirket veya başkası namına alımı, satımı, pazarlamasını yapmak. f.Komisyon mukabilinde yurt içinde ve yurt dışında her nevi gayrimenkul alımı, satımı, pazarlamasını yapmak. g.yurt içinde ve yurt dışında emlak konusu il ilgili yeni pazar ve girişimcik konularında faliyetler bulunmak.

Adres:15 Temmuz Mah.Gülbahar Cad. No:45/5/72 BAĞCILAR