Tunaev Tasarı

Tunaev Tasarı

Son dönemde ev mobilyasında değişen trendler markaları klasik motiflerle güncel çizgilerin birleştiği tasarımlara yönlendiriyor. Yeni mobilya alımlarında tüketiciler, ahşap, deri, mermer ve metal malzemelerin bir arada kullanıldığı ürünleri tercih ediyor.

Ukrayna'da IMF'nin istediği tarım arazilerinin satışını öngören tasarı yasalaştı!

Ukrayna'da Uluslararası Para Fonunun (IMF) ülkeye kredi vermek için şart koştuğu, tarım arazilerinin satışını öngören tasarı yasalaştı.

Canan Kaftancıoğlu'ndan İstanbul Boğaz'ı tasarısına dair açıklama!

CHP İstanbul İl Başkanı ve İstanbul Kent Hakları İzleme Kurulu Başkanı Dr. Canan Kaftancıoğlu, Çevre ve Şehircilik Bakanlığı’nın hazırladığı İstanbul Boğazı yetkilerinin devriyle ilgili tasarı için, "Tüm hukuki yollara başvurulacak” dedi...

Mısır'da gayrimenkul alan yabancıya vatandaşlık yasa tasarısı onaylandı!

Mısır'da gayrimenkul alan yabancılara vatandaşlık hakkı verilmesini öngören tasarı parlamentoda onaylanarak yasalaştı...

Torba tasarı yasalaştı!

Geçen yılın son günlerinde Meclis gündemine gelen ve önceki gün son şekli verilen 71 maddelik torba tasarı, Meclis Genel Kurulu’nda kabul edilerek yasalaştı. Yasada bir çok yeni düzenleme bulunuyor.

Tasarı Peyzaj Mekanik Malzeme İnşaat Sanayi ve Dış Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Tasarı Peyzaj Mekanik Malzeme İnşaat Sanayi ve Dış Ticaret Limited Şirketi bugün Kadıköy'de 100 bin TL sermaye bedeli ile Abdullah Yahya tarafından kuruldu.

İmar affı Meclis’ten geçti!

Türkiye’de 13 milyon gayrimenkule imar affını içeren torba tasarı Meclis’ten geçti. TÜVİMER’e göre İstanbul’da krediye uygun olan evlerin fiyatı olmayan muadillerine göre yüzde 16 daha fazla. 

20 yeni üniversite geliyor!

İstanbul, Gazi, İnönü Üniversitelerinin de arasında yer aldığı 13 üniversitenin bölünmesini ve 20 yeni üniversite kurulmasını düzenleyen tasarı Meclis Genel Kurulu’nda görüşülerek yasalaştı

5 soruda yeni kentsel dönüşüm yasası!

Kentsel dönüşüm yasasında değişikliğe giden Çevre ve Şehircilik Bakanlığı hazırladığı tasarı ile dönüşümün daha da kolaylaşması amaçlıyor. Peki, yasa tasarısı ile neler değişecek? İşte 5 soruda yeni kentsel dönüşüm yasası.. 

Sultanbeyli mülkiyet sorununa neşter!

İmar barışının da düzenlendiği yasa tasarısı TBMM Plan ve Bütçe Komisyonu'nda kabul edildi. İstanbul Sultanbeyli'de tapu maliki ile fiili kullanıcının farklı kişiler olması nedeniyle geniş bir alanı kapsayan mülkiyet sorunu da tasarı ile çözülüyor. Bu durum 200 bin kişiyi doğrudan ilgilendiriyor...

Hazineye ait tarım arazileri kiralanabilecek!

Afet Riski Altındaki Alanların Dönüştürülmesi Hakkında Kanun kapsamında yeni düzenlemeler yapılacak.  Yeni tasarı ile imar barışı geliyor. 

20 yeni üniversite kuruluyor!

Dördü vakıf olmak üzere 20 yeni üniversite kurulmasını öngören tasarı, TBMM Milli Eğitim Komisyonunda kabul gördü.

15 yeni üniversite kurulmasına ilişkin kanun tasarısı!

Yükseköğretim Kanunu ile Bazı Kanun ve Kanun Hükmünde Kararnamelerde Değişiklik Yapılmasına Dair Kanun Tasarısı, meclise verildi. Tasarı ile 15 yeni üniversite kurulacak..

Kantinlerin kiraya verilmesi KDV dışı tutulacak!

"Torba tasarı" olarak bilinen, Vergi Kanunları ile Bazı Kanun ve Kanun Hükmünde Kararnamelerde Değişiklik Yapılması Hakkında Kanun Tasarısı'nın 2. bölümü TBMM'de kabul edildi..

Tunaev Tasarı

Tunaev Tasarı Tunaev Tasarı

Ev mobilyasında satın alma trendinin zamansız tasarımlara ve kişiselleştirilmiş mobilyalara doğru kaydığını belirten Tunaev Tasarım ve Ürün Yönetmeni Ebru Neval Dikmen ” Son dönemde özellikle klasik ve güncel formların sentezlendiği tasarımlar tüketicinin tercihi oluyor. Ayrıca tunaev olarak  farklı malzemelerin bir arada kullanarak, müşterilerimize renk, malzeme alternatifleri sunuyor olmamız bizi farklılaştırıyor. Örneğin müşterilerimiz yatak odası komodinini hem lake hem kaplama tercih edebiliyor, ayrıca cam, mermer/deri gibi malzeme alternatiflerinden dilediğini ekleyebiliyor.” dedi. 


Türkiye’nin önde gelen ofis ve ev mobilyası markası tunaev koleksiyonunda “zamansız” temasını yansıtan GO ürün grubu yalın, sıcak ve şık çizgisiyle öne çıkıyor. Tasarımcılar Gülşah Soyluer ve Onur Aygenç ’in tasarladığı ürün grubu, yemek odası, yatak odası ve kanepe grubundan...