28 / 06 / 2022

tunçmatik

tunçmatik

Afyonkarahisar' da Ticaret ve Sanayi Odası’ nın düzenlediği “ yenilenebilir enerji kaynaklarından olan güneş enerjisinden elektrik üretimi ” konulu seminer 7 Aralık 2013 tarihinde gerçekleştirildi...

Tunçmatik’in 3. Bölge Müdürlüğü Bursa’ya açıldı!

Tunçmatik’in 3. Bölge Müdürlüğü Bursa’ya açıldı. 45 yıldır bünyesine kattığı yeni enerji çözümleriyle büyümesini sürdüren ve pazara yön veren Tunçmatik’in 3. bölge müdürlüğü Bursa’da hizmete girdi.

Can Güven Tunçmatik'e yeni CEO Olarak atandı!

Bugüne kadar Türkiye’nin enerji sorunlarına çözüm getirerek pazara yön veren ve Türkiye’nin 45 yıldır enerji çözümleri markası olarak hizmet veren Tunçmatik’e CEO olarak Ocak 2014 tarihi itibariyle Can Güven getirildi...

Tunç Soyer'den Buca metrosu ihalesi açıklaması!

İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer son zamanlarda sık sık gündeme gelen Buca metrosu yapım ihalesiyle ilgili önemli açıklamalar yaptı. İşte Soyer'in o açıklamaları...

Tunç Soyer'den dikkat çeken kentsel dönüşüm açıklaması!

30 Ekim 2020 tarihindeki depremden sonra hayata geçirilen çalışmalara değinen Tunç Soyer, “Depremden sonra İnşaat Mühendisleri Odası’yla yapılan protokolle 33 bin 100 birim bina için deprem karnesi çıkardık.

Tunç Soyer Bayraklı'daki emsal artışı davasını değerlendirdi!

TMMOB ve İKK, emsal artışını içeren uygulama imar planı plan notunun sürtürülmesinin durdurulması ve reddi için İBB ve Bayraklı Belediyesi’ne dava açtı. Söz konusu davaya ilişkin İBB Başkanı Tunç Soyer açıklama yaptı.

Tunç Soyer'den Çiğli Güzeltepe'ye kentsel dönüşüm müjdesi!

Son iki yıldır kentsel dönüşüm projelerini hızlandırdıklarını belirten İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer, Güzeltepe kentsel dönüşüm Projesi hakkında açıklama yaptı. 

Kültürpark Platformu'ndan Tunç Soyer'e Kültürpark tepkisi!

Kültürpark Platformu, İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer’in ikinci kez onaylanan Kültürpark’a dair imar planlarına ilişkin açıklamalarının ardından Soyer’e açık mektup yazdı. İmar planları açıklamasından sonra Soyer'e Kültürpark ile ilgili "Bu nasıl koruma?" sorusu yöneltildi. 

Tunç Soyer'den İzmir'e kentsel dönüşüm müjdesi!

İzmir Büyükşehir Belediye (İBB) Başkanı Tunç Soyer, kent genelindeki kentsel dönüşüm çalışmalarına ilişkin bilgiler verdi. Soyer, "Kentsel dönüşüm 2022'de İzmir'e damga vuracak" dedi.

Tunç Soyer’den İzmir için deprem raporu!

İzmir Büyükşehir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer, 30 Ekim depremi sonrasında İzmir'i dirençli hale getirmek için risk azaltma projelerin hayata geçeceğini dile getirdi. 

Tunç Soyer'den deprem vergisi eleştirisi!

İzmir Büyükşehir Belediye Meclisi’nde konuşan İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer, deprem vergileriyle ilgili bazı eleştiriler yaptı.

Tunç Soyer'in kaçak villasını belediye yıkmıyor iddiası!

İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer ile eşi Neptün Soyer’in ‘zeytin sıkma tesisi’ görünümlü havuzlu villasındaki kaçaklar sebebiyle para cezası kesildiği öğrenildi. 

Tnç Tunç İnşaat Sanayi Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Tnç Tunç İnşaat Sanayi Ticaret Limited Şirketi Esenyurt’ta  100 bin TL sermaye bedeli  ile Osman Tunç tarafından kuruldu.

Kerem Ali Sürekli'den Tunç Soyer'e kentsel dönüşüm tepkisi!

AK Parti İzmir İl Başkanı Kerem Ali Sürekli, İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer'i kentsel dönüşüm çalışmaları nedeniyle eleştirdi. Sürekli Soyer'i depremzedelere yardımcı olmadığını belirtti.

Tunç Soyer'den kentsel dönüşüm kredisi tepkisi!

İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer, İzmir’de meydana gelen depremin ardından hasarlı binaların dönüşümü amacıyla Dünya Bankası’ndan 340 milyon dolarlık kredi aldı. Fakat kredi Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın onayından henüz geçmedi. 

Tunç Soyer'den Kanal İstanbul yorumu!

İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer hükümete Kanal İstanbul Projesi için çağrıda bulundu. 

tunçmatik Haberi

tunçmatik

Tunçmatik,  Ticaret ve Sanayi Odası’nın Afyonkarahisar'da düzenlediği seminerde  katılımcılar tarafından yoğun ilgiyle karşılandı.


Afyonkarahisar'da Ticaret ve Sanayi Odası’nın düzenlediği “yenilenebilir enerji kaynaklarından olan güneş enerjisinden elektrik üretimi” konulu seminer 7 Aralık 2013 tarihinde gerçekleştirildi. 45 yıldır sunduğu enerji çözümleriyle ürün pörtföyünü sürekli geliştirerek pazara yön veren Tunçmatik’in Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Özer  seminere konuşmacı olarak katıldı. Özer, lisanssız uygulamalar için güneş enerjisinden elektrik üretiminin nasıl yapıldığı (planlama, müracat, malzeme seçimi, montaj ve satış) ile ilgili bilgiler verdi.


Seminere Afyonkarahisar Kocatepe Üniversitesi Teknik Eğitim Fakültesi Dekanı Prof Hasan Çimen, AKÜ GÜRAM Güneş ve Rüzgar Araştırmaları Merkezi Müdürü Yard. Doç. Dr. Fatih Onur Hocaoğlu, Öğretim Görevlileri Doç. Dr. Yüksel Oğuz, Yard. Doç. Dr. Said Mahmut Çınar, TÜTEV Türkiye Teknik Elemanlar Vakfı üyesi teknik...