turgut danacı

turgut danacı

Yıldız Park KG Grup sahibi Turgut Danacı, "Konut kredisine her zaman kolaylık sağlanır. Şu an yapmış olduğumuz proje toplam 70 dairelik Yıldız Park Konut Projesi dir" dedi.

Gebze Yıldız Park Evleri Nisan'da teslim ediliyor!

Posta Doğu Marmara gazetesinde Yıldız Park KG Grup sahibi Turgut Danacı ile gerçekleştirilen röportajda Danacı, Gebze'de devam eden projelerini, kentsel dönüşümü, yapacaklarını ve hedeflerinden bahsetti...

Turgut Altınok: Binalarımız için kimlik kitapçığı oluşturacağız!

Keçiören Belediye Başkanı Turgut Altınok yaptığı açıklamada, “Yapı tadilatları ve proje değişiklikleri ile ilgili bir takım inşaat çalışmalarında 'Bina Kimlik Belgesi' uygulaması ile vatandaşı yap-bozdan kurtaracağız" dedi.

Boğaziçi Konut Hizmet Yönetim İşletmeciliği Ve Ticaret Anonim Şirketi Turgut Özal Şubesi açıldı!

Boğaziçi Konut Hizmet Yönetim İşletmeciliği Ve Ticaret Anonim Şirketi Turgut Özal Şubesi Kartal'da 5 bin TL sermaye bedeli ile Hatice Sılanur Binici tarafından kuruldu.

Turgut Altınok: Türkiye’de kentsel dönüşümün fitilini biz ateşledik!

Keçiören Belediye Başkanı Turgut Altınok yaptığı açıklamada "Türkiye’de ilk kez kentsel dönüşümün fitilini ateşleyen, gündeme getiren biz olduk" dedi.

Turgut Altınok: Cumhuriyet Kulesi ihalesi şeffaf bir şekilde yapıldı!

Keçiören Belediye Başkanı Turgut Altınok yaptığı açıklamada, Cumhuriyet Kulesi ihalesinin canlı yayın ortamında, şeffaf bir şekilde kamu yararı gözetilerek yapıldığını dile getirdi.

Metin Turgut Mimarlık Limited Şirketi kuruldu!

Metin Turgut Mimarlık Limited Şirketi bugün Maltepe'de 20 bin TL sermaye bedeli ile Metin Turgut tarafından kuruldu.

Turgut Danacı: Uzun vadeli krediler ile konut sahibi olmanın önü açılmalı!

Kalite Grup İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Turgut Danacı, uzun vadeli konut kredilerinin sektörü nasıl etkilediği hakkında değerlendirmelerde bulundu...

Burak Turgut Orhun, Akçansa Çimento'dan ayrıldı! 

Akçansa Çimento Sanayi ve Ticaret A.Ş. Yönetim Kurulu üyesi Burak Turgut Orhun, 24 Ocak 2020 tarihi itibariyle görevinden ayrıldı...

Tülin Turgut Proje Pazarlama Danışmanlık Mimarlık Yatırım Anonim Şirketi kuruldu!

Tülin Turgut Proje Pazarlama Danışmanlık Mimarlık Yatırım Anonim Şirketi  Şişli'de 50 bin TL sermaye bedeli ile Tülin Turgut tarafından kuruldu.

Turgut Özal’ın terzisi Yusuf Kenan Malatya'ya okul yaptırıyor!

Türkiye’nin 8. Cumhurbaşkanı Turgut Özal’ın 1980’lerin başındaki başbakan yardımcılığı döneminden itibaren adı “Özal’ın terzisi” olarak öne çıkan Yusuf Kenan, Malatya'da yeni okul açmak için kolları sıvadı.

İsmail Murat Turgut, Vakıf GYO Yönetim Kurulu Üyesi olarak atandı!

Vakıf GYO Yönetim Kurulu Üyesi Mehmet Türksönmez yerine kalan süreyi tamamlamak ve yapılacak ilk genel kurulun onayına sunulmak üzere İsmail Murat Turgut Yönetim Kurulu Üyeliğine atanmasına karar verildi..

Beyazıt Meydanı, Turgut Cansever'in ödüllü projesi temel alınarak düzenlenecek!

İstanbul'un simge meydanlarından Beyazıt, Türkiye'nin yetiştirdiği önemli mimarlardan Turgut Cansever'in 1960 yıllarında düzenlenen yarışmada kendisine birincilik getiren proje temel alınarak düzenlenecek.

Tahir Tellioğlu'nun acı günü! Kardeşi Turgut Tellioğlu vefat etti!

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği İnşaat Müteaahhitleri Meclisi Başkanı Tahir Tellioğlu'nun kardeşi Turgut Tellioğlu vefat etti.

Müteahhit Turgut Yalçın'ın kimliğini çalıp dolandırdılar!

Kimlik fotokopisi dolandırıcıların eline geçen Antalyalı müteahhit ve inşaat mühendisi Turgut Yalçın’ın hayatı kabusa döndü. Yalçın’a ait kimlik fotokopisi ile GSM hatları çıkartılıp internet üzerinden köpek satışı ve birçok ürün pazarlandı.

turgut danacı Haberi

turgut danacı

Turgut Danacı Bu haftaki konuğumuz, bugüne kadar birçok seçkin projeyi başarıyla tamamlayan Yıldız Park KG Grup sahibi Turgut Danacı. Merkezi Kocaeli'nin İstanbul'a sınır ilçesi olan Gebze'de bulunan kuruluşun sahibi Turgut Danacı ile sektörle ilgili konuştuk, projelerini öğrendik 


Şu anda yaptığınız proje hangisi? 

Şu an yapmış olduğumuz proje toplam 70 dairelik Yıldız Park Konut Projesi'dir. 


Projenizin bulunduğu bölge hakkında bilgi verir misiniz? 

Kocaeli ile mega kent İstanbul'un birleşim noktası olan Çayırova kavşağına 3 dakika meşalede bulunan projemiz 4(KX) metrekarelik alan üzerinde inşa edilmiştir. 

Bulunduğumuz bölge büyük bir hızla gelişim göstermekte olup. bundan 3 yıl sonra yatırımcıların arayıp da bulamayacağı bir bölge haline gelecektir. 


Bölgedeki arsa fiyatları hakkında bilgi verir misiniz? 

Metrekarenin bin ile bin 500 arasında değiştiğini biliyoruz. Fakat bizim projemizden sonra bu miktarda artış olduğunu da...