26 / 05 / 2022

turizm bakanı ve ordu

turizm bakanı ve ordu

Ordu'nun Fatsa ilçesi ve köyleri Arap turistlerin dikkatini çekmeye başladı. İlk aşamada tapularıyla birlikte 60 daire alan Arap turistler, Fatsa'ya gelmeye devam edeceği bildirildi.

İlk kadın Çevre ve Turizm Bakanı Işılay Saygın vefat etti!

Türkiye'nin ilk kadın Çevre ve Turizm Bakanı olan Işılay Saygın, tedavi gördüğü hastanede 72 yaşında vefat etti...

Ekşioğlu Safran Grup İnşaat Mobilya Turizm Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Ekşioğlu Safran Grup İnşaat Mobilya Turizm Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, Mehmet Altun, Uğur Babacan, Shaira Adilova tarafından 100 bin TL'lik sermaye ile 11 Eylül'de kuruldu.

Gündaylar İnşaat Turizm Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Gündaylar İnşaat Turizm Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, Adnan Mehmet Günday tarafından 20 bin TL'lik sermaye ile 10 Eylül'de Pendik, Velibaba Mahallesi, Ankara Caddesi'nde kuruldu.

DLA Yapı İnşaat Turizm Ticaret ve Sanayi Limited Şirketi kuruldu!

DLA Yapı İnşaat Turizm Ticaret ve Sanayi Limited Şirketi, Muhammed Cihad Dilaver tarafından 50 bin TL'lik sermaye bedeli ile 10 Eylül'de Ataşehir, Varyap Meridian'da kuruldu.

Ahce Turizm Seyahat ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Ahce Turizm Seyahat ve Ticaret Limited Şirketi, Ahmet Bilgi, Baqı Salman Alzuabidi tarafından 20 bin TL'lik sermaye ile 8 Eylül'de Şişli, Halaskargazi Mahallesi 'nde kuruldu.

38 Otelcilik Restoran ve Turizm Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

38 Otelcilik Restoran ve Turizm Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, İsmail Hündürel, Sheikh Hussein Gaber tarafından 500 bin TL'lik sermaye bedeli ile 3 Eylül'de kuruldu.

Tambulut Gıda İnşaat Turizm Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi Misket Sokak Şubesi açıldı!

Tambulut Gıda İnşaat Turizm Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi Misket Sokak Şubesi, Fuat Tambulut Şube Müdürlüğü'nde 4 milyon TL'lik sermaye bedeli ile 1 Eylül'de kuruldu.

Panorama Proje Tasarım İnşaat Turizm Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Panorama Proje Tasarım İnşaat Turizm Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, Yavuz Şaka tarafından 25 bin TL'lik sermaye ile 1 Eylül'de Kartal, Orhantepe Mahallesi, Söğüt Sokak'ta kuruldu.

Esi Gayrimenkul Yatırım İnşaat Turizm Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Esi Gayrimenkul Yatırım İnşaat Turizm Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, Alper Emre Soydemir, Nimet Melisa Soydemir tarafından 100 bin TL'lik sermaye ile 27 Ağustos'ta kuruldu.

Kültür ve Turizm Koruma ve Gelişim Bölgelerindeki imar planları yönetmeliği!

Kültür ve Turizm Koruma ve Gelişim Bölgelerindeki imar planları yönetmeliği, 3 Kasım 2003 tarihinde 25278 sayılı Resmi Gazete'de yayımlandı. Yönetmelik kapsamında imar planları esasları yer alıyor...

UPT Uluslararası Proje Taahhüt İnşaat Mühendislik Turizm Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi kuruldu!

UPT Uluslararası Proje Taahhüt İnşaat Mühendislik Turizm Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi, İzzet İster Yönetim Kurulu Başkan Yardımcılığı'nda 500 bin TL'lik sermaye ile 26 Ağustos'ta kuruldu.

MS Turkey Gayrimenkul Danışmanlık Yönetim İnşaat Turizm Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

MS Turkey Gayrimenkul Danışmanlık Yönetim İnşaat Turizm Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, Ahmet Mustafa Suyolcu, Sedef Mengi tarafından 100 bin TL'lik sermaye ile 25 Ağustos'ta kuruldu.

Ceylan İnşaat Eğitim Kurumları Turizm Ticaret ve Sanayi Limited Şirketi Beylikdüzü Şubesi açıldı!

Ceylan İnşaat Eğitim Kurumları Turizm Ticaret ve Sanayi Limited Şirketi Beylikdüzü Şubesi, Muammer Ceylan Şube Müdürlüğü'nde 2 milyon TL'lik sermaye bedeli ile 22 Ağustos'ta kuruldu.

turizm bakanı ve ordu Haberi

turizm bakanı ve ordu

Konuya ilişkin bir açıklama yapan Ordu Turizm Müşaviri Hassan Ashour, Fatsa'ya gelecek turistlerin belli başlı şartları,olduğunu, bu şartların yerine getirilmesi halinde turist akınının artarak devam edeceğini söyledi. Gelecek turistler ve Fatsa'da yerleşik Araplar için sağlık ihtiyaçlarının karşılanması amacıyla Avrasya Medi-tech Hastanesi'yle görüşme ve bağlantı yapılabileceğini ifade eden Ashour, "Bundan sonra daha sık ziyaretlerde bulunacağız" dedi.


Taka...