türkiyede kaç milyoner var

türkiyede kaç milyoner var

Türkiye'nin yurt içinde ve dışındaki milyonerlerinin toplam sayısı Şubat ayı sonu itibarıyla 183 bin 607'ye çıktı. Böylece 2018 yılı sonunda 180 bin 126 olan milyoner sayısı, 2 ayda 3 bin 481 kişi arttı.

Milyoner sayısı 126 bin 805'e yükseldi!

BDDK verilerine göre yurt içi yerleşik milyonerlerin sayısı, geçen yılın 11 ayında 17 bin 941 kişi artarak 126.805'e ulaştı. 

Yenişehir'de gökdelenler kaç katlı olacak?

453 milyon metrekare alanda kurulacak Yenişehir projesi kapsamında gökdelenler, apartmanlar, teras evler ile villalar yer alacak. Projedeki gökdelenlerin kaç katlı olacağı henüz belli değil ancak apartmanlar 14 kata kadar çıkacak...

Yeni Şehir kaç metrekarede kurulacak?

Yeni Şehir kaç metrekarede kurulacak sorusunun yanıtı haberimizde yer alıyor. Detaylarıyla tanıtım filmi ortaya çıkan Yeni Şehir projesinin yüzde 42'lik alanı yeşil alana ayrılmış durumda.

Kentsel dönüşüm kira yardımı kaç TL oldu?

Kentsel dönüşüm çalışmaları kapsamında konutu ya da iş yeri yıkılan kimselere yer tahsisi ya da kira yardımı yapılıyor. Ağustos ayında kira bedelinde artış yapıldı. Peki kentsel dönüşüm kira yardımı kaç TL oldu?

Fikirtepeliler kentsel dönüşüm ile milyoner oldular!

Gecekondu imajından kurtulamayan Fikirtepe, kentsel dönüşüm sayesinde çağdaş gökdelenlere ev sahipliği yapmaya hazırlanıyor. Fikirtepeliler, mahalleleri kentsel dönüşüm alanı ilan edildikten sonra müteahhitlerle yaptıkları sözleşmelerle milyoner oldu.

Kadir Topbaş, yağışların İstanbul'a kaç günlük su kazandırdığını açıkladı!

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı (İBB) Kadir Topbaş, Sağlık Bakanı Mehmet Müezzinoğlu ile Feshane Kültür Merkezi’nde Uluslararası Rumeli Balkan Trakya Kültür Günleri’ne katıldı. Topbaş, yağışların İstanbul'a kaç günlük su getirdiğini açıkladı.

Fikirtepe inatçısı Alaaddin Demirel, Vartaş'tan kaç daire alacak?

Fikirtepe inatçısı olarak kentsel dönüşümde sembol isim olan Alaaddin Demirel sonunda ikna oldu ve Vartaş Yapı ile sözleşmeyi imzaladı. Peki Alaaddin Demirel bu kaç daireye anlaştı? Alaaddin Demirel ve Vartaş nasıl anlaşabildi? İşte detaylar...

Risk tespiti yaptırılacak bina maksimum kaç katlı olmalıdır?

Kentsel dönüşümde riskli olarak tespit edilen yapılar yıkılarak yerine, yeni ve sağlam binalar inşa ediliyor. Peki risk tespiti yaptırılacak bina maksimum kaç katlı olmalıdır?Risk tespiti yaptırılacak bina için kat sınırı var mıdır?

Vasinin görev süresi kaç senedir?

Bir kimse, vasiyetini yerine getirmek veya mallarında ya da çocuklarının işlerinde tasarruf etmek üzere bir kimseyi vasi olarak tayin edebiliyor. Peki, vasinin görev süresi kaç senedir?

İstanbul'da kaç tane vergi dairesi var?

Vergi daireleri; mükelleflerini tespit eden, vergiyi denetleyen ve toplayan resmi daireler olarak karşımıza çıkıyor. Peki, İstanbul'da kaç tane vergi dairesi var? İstanbul vergi dairesi nerelerde var?

Ankara İstanbul hızlı tren YHT yaşlı bileti kaç lira?

Ankara İstanbul Yüksek Hızlı Tren (YHT) yaşlıları kaç liradan taşıyacak? İstanbul Ankara hızlı tren yaşlı bileti kaç TL? Yaşlılar, Ankara İstanbul YHT biletini kaç TL'den alacak? İşte Ankara İstanbul hızlı tren yaşlı bileti fiyatı....

Ankara İstanbul hızlı tren öğrenci bileti kaç TL?

Ankara İstanbul YHT öğrenci bileti kaç lira? Ankara İstanbul hızlı tren öğrenci bilet fiyatı ne kadar? Ankara İstanbul YHT öğrenci fiyatı nedir? İstanbul Ankara YHT öğrencileri kaç liradan taşıyacak? İşte cevaplar...

Ankara - İstanbul YHT bilet fiyatı kaç TL?

Başbakan Erdoğan, Ankara - İstanbul Yüksek Hızlı Tren (YHT) bilet fiyatının kaç TL olduğunu açıkladı. Yetişkinler için YHT fiyatı nedir? Çocuk ve yaşlılar için YHT bilet fiyatı ne kadar? YHT kaç gün ücretsiz?..

Yapı işlerinde çalışanların periyodik sağlık muayeneleri kaç yılda bir tekrarlanır?

Yapı işlerinde çalışanların işe girişinde, işin devamında en az yılda bir, bedence bu işlere dayanıklı olduklarına dair muayene olması gerekiyor. Yapı işlerinde çalışanların periyodik sağlık muayeneleri kaç yılda bir tekrarlanır?

türkiyede kaç milyoner var Haberi

türkiyede kaç milyoner var

Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumu (BDDK) verilerine göre Türkiye'nin yurt içinde ve dışında yerleşik milyonerlerinin toplam sayısı Şubat ayı sonu itibarıyla 183 bin 607'ye çıktı. Sputniknews'te yer alan habere göre, böylece 2018 yılı sonunda 180 bin 126 olan milyoner sayısı, 2 ayda 3481 kişi arttı.


MİLYONERLERİN TOPLAM MEVDUATI 1,1 TRİLYON LİRAYI GEÇTİ

Milyonerlerin toplam mevduatı Şubat ayı sonu itibarıyla 1 trilyon 137 milyar 39 milyon liraya ulaştı. Böylece milyoner başına da düşen ortalama mevduat, 6 milyon 193 bin TL oldu.

2 AYDA 27,1 MİLYARDAN FAZLA ARTIŞ

2018 yılı sonunda 1 trilyon 109 milyar 859 milyon lira seviyesinde bulunan milyonerlerin toplam mevduatı, 2 ayda 27 milyar 180 milyon TL artış kaydetti.

YURT İÇİ YERLEŞİK MİLYONER SAYISINA 3 BİNDEN FAZLA KİŞİ EKLENDİ

Yurt içinde yerleşik milyonerlerin sayısı,...