28 / 09 / 2023

Tuşba mega proje

Tuşba mega proje

Van'ın Tuşba İlçesi Belediyesi’nin, mega projelerinden biri arasında yer alan Sahil Rekreasyon 2. Etap Projesi tamamlandı.

Tuğba Özl Gayrimenkul Otomotiv Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Tuğba Özl Gayrimenkul Otomotiv Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi bugün Silivri'de 2 milyon TL sermaye bedeli ile Tuğba Özel tarafından kuruldu.

Merkez Bankası Başkanı konuştu: Tek ülke Türkiye

Merkez Bankası Başkanı Şahap Kavcıoğlu, Avrupa başta olmak üzere birçok ülkenin resesyon riski ile karşı karşıya olduğunu dile getirirken, "Resesyon konusu konuşulmayan tek ülke Türkiye” diye konuştu. Başkan Kavcıoğlu, son beş yılın en düşük faiz oranlarının uygulandığını kaydetti.

Tuşba Ahs İnşaat Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Tuşba Ahs İnşaat Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi bugün Bağcılar'da Hüseyin Hakan tarafından kuruldu.

TOKİ Tuşba kura sonucu isim isim tam liste 23 Aralık 2021!

TOKİ Tuşba kura sonucu isim isim tam liste 23 Aralık 2021 haberimizde yer alıyor. İşte TOKİ Tuşba kura sonucu isim isim tam liste 23 Aralık 2021 ve proje detayları...

TOKİ Van Tuşba kura sonuçları 23 Aralık 2021!

TOKİ Van Tuşba kura sonuçları 23 Aralık 2021 haberimizde yer alıyor. İşte TOKİ Van Tuşba kura sonuçları 23 Aralık 2021 ve proje detayları...

TOKİ Van Tuşba başvuruları bugün sona eriyor!

2023 yılına kadar 1 milyon 200 bin yeni konut inşa etmeyi hedefleyen Toplu Konut İdaresi Başkanlığının Van Tuşba projesinde yer alan 55 adet konut için başvurular bugün sona eriyor.

Van Tuşba TOKİ kura sonucu 23.12.2021!

Van Tuşba TOKİ kura sonucu 23.12.2021 haberimizde yer alıyor. İşte Van Tuşba TOKİ kura sonucu 23.12.2021 ve projeyle ilgili merak edilen detaylar...

Van Tuşba TOKİ kura çekilişi 23 Aralık'ta!

Toplu Konut İdaresi Başkanlığının Van Tuşba Bardakçı projesinde yer alan konutların kura çekilişi 23 Aralık 2021 tarihinde gerçekleştirilecek.

TOKİ Van Tuşba projesi satışa çıktı!

Toplu Konut İdaresi Başkanlığının Van Tuşba Bardakçı projesinde yer alan konutlar için başvuru dönemi bugün itibariyle başladı.

Van Tuşba'da 37.1 milyon TL'ye icradan satılık arsa!

T.C. Van 2. İcra Dairesi, Van ili, Tuşba ilçesi, Abdurrahmangazi Mahallesi, 709 ada 1 parselde yer alan arsayı 37 milyon 134 bin 400 TL'ye icradan satıyor...

Van Tuşba'ya millet bahçesi müjdesi!

Toplu Konut İdaresi Başkanlığı, Van Tuşba Millet Bahçesi projesinin ihalesini yarın gerçekleştirecek.

Kalyon Proje Mühendislik Ve Müşavirlik Anonim Şirketi kuruldu!

Kalyon Proje Mühendislik Ve Müşavirlik Anonim Şirketi Pendik’te  50 bin TL sermaye bedeli ile Tuğba Kalyoncuoğlu tarafından kuruldu.

Öz Mega Proje Yapı Malzemeleri Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Öz Mega Proje Yapı Malzemeleri Ticaret Limited Şirketi Pendik’te  50 bin TL sermaye bedeli Güler Danacı kuruldu.

Tuşba mega proje Haberi

Tuşba mega proje

Van'ın Tuşba İlçesi Belediyesi’nin, mega projelerinden biri olan İskele Sahil Rekreasyon 2. Etap Projesi tamamlandı. Parkta incelemelerde bulunan Tuşba Belediye Başkanı Salih Akman, "Sahil bandının tamamında, yürüme yolları, bisiklet yolları, spor alanları, yeşil alanlar, dinlenme alanları yer almaktadır. Sahil şeridi, bakımsız ve kaderine terk edilmiş durumundan modern sahil konumuna getirildi"dedi.

Tuşba Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü tarafından bataklık ve çöplük alanları projelendirilip hayata geçirdiği modern tesisleri vatandaşın hizmetine açıyor. Sosyal ve kültürel tesislerin yanı sıra, mesire alanları, halk plajı, spor tesisleri, tarımsal projeler, parklar ve yeni modern yaşam alanları meydana getiren Tuşba Belediyesi, 15 Temmuz Şehitler Parkı, İskele Sahil Rekreasyon 2. Etap Projesi, Van Evleri ve Mollakasım Mavi Bayraklı Halk Plajı ile turizm açısından yeni çekim ve cazibe merkezleri oluşturmayı...