12 / 08 / 2022

Uğur Korkmaz özgeçmiş

Uğur Korkmaz özgeçmiş

Sakarya Valiliği Çevre ve Şehircilik İl Müdürü Uğur Korkmaz kimdir? Uğur Korkmaz, bugüne kadar hangi işlerde görev aldı? Uğur Korkmaz, ne zamandan beri Sakarya Valiliği Çevre ve Şehircilik İl Müdürü?

Uğur Akkuş hapis cezası aldı iddialarına yalanlama!

Ebru Şallı'nın eşi Uğur Akkuş'un 8 yıl 4 ay hapis cezasına çarptırıldığı iddia edilmişti. Konuya ilişkin basın açıklamasında bulunan Akkuş'un avukatı "Herhangi bir kesinleşmiş herhangi bir mahkeme kararı yoktur" diye konuştu.

Mehmet Uğur Sertaslan seçim vaatlerini yerine getirmedi mi?

Yerel seçim öncesinde vatandaşlara onlarca yatırım sözü veren Gemlik Belediye Başkanı CHP’li Mehmet Uğur Sertaslan, 2 senedir vaat ettiği projelerin bir tanesini bile hayata geçiremedi.

Uğur Okulları 24 yeni okul inşa edecek!

49 yıllık bir geçmişe sahip Uğur Okulları Avrupa'nın en büyük eğitim kurumları arasında yer alıyor. Uğur Okulları şimdilerde 24 yeni okul inşa etmeyi hedefliyor.

Uğur Korkmaz kimdir?

Sakarya Valiliği Çevre ve Şehircilik İl Müdürü Uğur Korkmaz kimdir? Uğur Korkmaz, bugüne kadar hangi işlerde görev aldı? Uğur Korkmaz, ne zamandan beri Sakarya Valiliği Çevre ve Şehircilik İl Müdürü?

Uğur Dumankaya: Türkiye'nin önünde olmanın avantajlarını kullanın!

Almanya'da konferanslar veren Dumankaya inşaat Yönetim Kurulu Başkanı Uğur Dumankaya, günümüz trendleri, inşaat sektörü gibi konulardaki deneyimlerini paylaştı. Dumankaya; "'Türkiye'nin önünde olmanın avantajlarını kullanın" dedi...

Özkan Uğur Londra'dan ev aldı!

Özkan Uğur Londra'dan ev aldı. Sık sık İngiltere’ye giden ve ülkeye yaptığı ziyaretlerde artık kendi evinde kalmak isteyen Özkan Uğur, şehrin merkezinde bulunanbir daire satın aldı.

Uğur Dumankaya: Sektörde değişime yön vermeliyiz!

Çeşitli illerde konferanslar veren Dumankaya İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Uğur Dumankaya. bu kez Almanya'da işadamlarıyla bir araya geldi. Dumankaya, günümüz trendleri, inşaat sektörü gibi konularda katılımcılar ile deneyimlerini paylaştı...

Uğur Dumankaya Almanya'da Türk iş adamları ve dernekleri ile bir araya geldi!

3 gün boyunca Almanya’nın çeşitli kentlerinde konferanslar veren Dumankaya İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Uğur Dumankaya, günümüz trendleri, inşaat sektörü gibi konularda katılımcılar ile deneyimlerini paylaştı.

Uğur Dumankaya: Gayrimenkul sektörü vahşi batı gibi oldu!

Gayrimenkul sektöründe 51 yıldır faaliyet gösteren ve bugüne kadar 20 binden fazla konut üreten Dumankaya İnşaat'ın Yönetim Kurulu Başkanı Uğur Dumankaya, Sözcü'ye gündem yaratacak açıklamalarda bulundu.

Uğur Dumankaya 3 gün Almanya'da konferans verecek!

3 gün boyunca Almanya’ nın çeşitli kentlerinde konferanslar verecek olan Dumankaya İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Uğur Dumankaya, günümüz trendleri, inşaat sektörü gibi konulardaki deneyimlerini paylaşacak.

Uğur Dumankaya: 9 ayda 800 konut sattık!

İnşaat sektörünün öne çıkan oyuncularından Dumankaya İnşaat’ın Yönetim Kurulu Başkanı Uğur Dumankaya, yılın ilk 9 ayında 802 konut sattıklarını açıkladı.Uğur Dumankaya, Dumankya şirketinin hedeflediği ciroya ulaşamadığını söyledi.

Uğur Güllü kimdir?

Manisa İnşaat Mühendisleri Odası Yönetim Kurulu Üyesi Uğur Güllü kimdir? Uğur Güllü, bugüne kadar hangi işlerde görev aldı? İşte Manisa İnşaat Mühendisleri Odası Yönetim Kurulu Üyesi Uğur Güllü..

Uğur Dumankaya: Toprak rantının vergilendirilmesi ekonomik büyümeye katkı sağlar!

Orta Vadeli Program’ a yönelik Dumankaya İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Uğur Dumankaya yaptığı açıklamada programın Türkiye’ nin potansiyel büyümesine ve ekonominin canlanmasına katkı sağlayacağını belirtti...

Uğur Korkmaz özgeçmiş Haberi

Uğur Korkmaz özgeçmiş

Uğur Korkmaz kimdir?

Sakarya Valiliği Çevre ve Şehircilik İl Müdürü Giresun doğumlu olup, İlk, orta ve Lise öğrenimini Giresun’un Espiye ilçesinde tamamladı.


1997 yılında K. T. Ü. Elektrik ve Elektronik Mühendisliği bölümünden mezun oldu. 


1997-2004 yılları arasında SEKA Aksu kağıt fabrikasında Elektrik Mühendisi olarak çalıştı. 


2004 yılında Giresun Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğünde  Elektirik Mühendisi, Yapım Şube Müdürlüğü ve İl Müdür Yardımcılığı görevlerinde bulundu.


Bakanlığımız 24.02.2015 tarih ve 3065 sayılı oluru ile Sakarya Çevre ve Şehircilik İl müdür Vekili olarak görevlendirilmiş olup;


Evli ve 2 çocuk babasıdır.


İletişim bilgileri:

Adres: Sakarya valiliği Resmi Kurumlar Kampüsü 

D blok Kat 2-3 

Santral :0264 251 36 57 dahili 1700 

Faks : 0264 251 36...