uluhan grup yönetim kurulu

uluhan grup yönetim kurulu

Uluhan Grup kurucusu ve Yönetim Kurulu Başkanı Bekir Cesur kimdir? İşte Bekir Cesur'a dair merak ettikleriniz ve Uluhan Grup'un hayata geçirdiği projeler ile ilgili ayrıntılar...

Zekeriya Yıldırım Tekfen Holding Yönetim Kurulu Başkanı oldu!

Tekfen Holding Olağan Genel Kurul ve Yönetim Kurulu toplantısı sonrasında, yeni Yönetim Kurulu da belirlendi. 2015'ten bu yana Tekfen Holding’de Yönetim Kurulu Başkanlığı’nı yürüten Murat Gigin, bayrağı Zekeriya Yıldırım’a devrederken, Grup Şirketler Başkanlığı’na ise Ali A. Pandır getirildi.

Akkuş Grup inşaat ve kozmetikle büyüyecek!

Mardin’e yatırımı artıracaklarını söyleyen Akkuş Grup Yönetim Kurulu Başkanı Abdülkadir Akkuş, tekstilin yanı sıra kozmetik ve inşaat alanında büyümeyi hedeflediklerini söylüyor.

Yıldırım Grup Ankara'da yeni proje yapacak!

Yıldırım Grup, Bey tepe bölgesinde yeni bir projeye daha başlamak üzere. Yıldırım Grup Yönetim Kurulu Başkanı Yıldırım, Beyterrace Konutları’ndan aldığımız olumlu dönüşlerden dolayı, yine bu bölgede büyük bir konut projesi için ciddi bir aşamaya geldik” diyor…

Es Plus Yönetim Ve Organizasyon Danışmanlık Eğitim İnşaat Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Es Plus Yönetim Ve Organizasyon Danışmanlık Eğitim İnşaat Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi bugün Gaziosmanpaşa’da 12 bin TL sermaye bedeli ile Akın Grup İnşaat Emlak Taahhüt tarafından kuruldu.

YDA Grup, cirosunu yüzde 20 artıracak!

YDA Grup Yönetim Kurulu Başkanı Arslan, 2017 sonunda konsolide cirolarını yaklaşık yüzde 20 artıracaklarını öngördüklerini ifade etti.

Yıldırım Grup'tan yüzde 18'lik KDV desteği!

Türkiye ekonomisine destek sağlamak amacıyla kampanya çalışmalarına hız veren Yıldırım Grup Yönetim Kurulu Başkanı Zafer Yıldırım,"Şubat 2018’e kadar yüzde 18 KDV kısmını şirket bünyemizden karşılıyoruz." diye açıklamada bulundu.

Erka Grup 5 yılda 5 bin konut inşa edecek!

Kağıthane'de kentsel dönüşüme ağırlık veren Erka Grup Yönetim Kurulu Başkanı Erol Karagöz: '40 yıllık Kağıthaneli olarak bölgemizde 8 adada inşaat planlarımızı sürdürüyoruz. Erka Panorama ve Erka Konsept projelerimizi yapıyoruz." dedi.

Kuzu Grup'tan SeaPearl Ataköy'e 2.7 milyar dolarlık yatırım!

Kuzu Grup, Ataköy’de 2.7 milyar dolarlık yatırımla hayata geçirdiği SeaPearl’de ev alıcısına özel ödeme planı sunuyor. Kuzu Grup Yönetim Kurulu Üyesi Özen Kuzu, “Yatırımcılarımızla bir araya gelerek, ödeme planlarını birlikte oluşturuyoruz” dedi.

Orakçı Grup inşaat sektöründe büyüyor!

Orakçı Grup Yönetim Kurulu Başkanı Özgür Orakçı,"İnşaat sektöründe büyümeyi sürdürüyoruz. Bursa'dan sonra Çorlu'da da konut projesi inşaatlarımız sürüyor. Bursa için de yeni projelerimiz yolda.s" dedi.

Promek Grup Yönetim Danışmanlık Ve Destek Hizmetleri Limited Şirketi kuruldu!

Promek Grup Yönetim Danışmanlık Ve Destek Hizmetleri Limited Şirketi Serkan Kaya tarafından 100 bin TL sermaye ile 1 Temmuz 2015 tarihinde Avcılar'da kuruldu.

Keten Grup proje sayısını bu yıl 30'un üzerine çıkartacak!

İstanbul'un her iki yakasında toplam 22 kentsel dönüşüm projesi gerçekleştiren Keten Grup Yönetim Kurulu Başkanı Yüksek Mimar Ferhat Keten, Keten Grup olarak proje sayısını bu yıl 30'un üzerine çıkartacaklarını belirtti.

Megi Grup Kadıköy'de yeni projeye hazırlanıyor!

Megi Grup Yönetim Kurulu Başkanı İlhan Çevik yaptığı açıklamada "Megi grup olarak; Megi inşaat ve mimarlık şirketi tasarım-proje ve uygulama alanında başarılı bir şekilde çalışmalarına devam etmektedir.Cvk inşaat ile İstanbul Kadıköy'de konut projeleri ve

İpek Grup Yönetim Kurulu Başkanı Saffet Arslan; depremde altyapıya dikkat çekiyor!

Türkiye'nin önde gelen kurumlarından biri olan İpek Grup, son dönemde gerçekleştirdiği inşaat ve maden ve yatırımlarıyla dikkat çekiyor. İpek Grup Yönetim Kurulu Başkanı Saffet Arslan depreme dikkat çekiyor.

uluhan grup yönetim kurulu Haberi

uluhan grup yönetim kurulu

Bekir Cesur kimdir?

Bekir Cesur, Uluhan Grup Yönetim Kurulu Başkanı. Ayrıca Bekir Cesur; Hanife Aktülün, Taha Aktülün, Necati Aktülün, Ragıp Uludare ortaklığı ile Kentyap İnşaat Taahhüt İnşaat Şirketi’ni kurdu.


Bir kaza sonucu 2 yıl boyunca tekerlekli sandalye ile yaşadığını belirten Bekir Cesur, konut projelerinde engelliler için özel çalışmalara yer veriyor. Her katta diğer insanlarla iç içe olabileceği şekilde tasarladığı projelerde asansör genişlikleri, merpen ve koridor genişlikleri, tekerlekli sandalye ile yaşayanların rahat bir hayat süreceği nitelikte tasarlandı.


Ticari birimler için de yatırım yapan Bekir Cesur'un yönetim kurulu başkanı olduğu Uluhan Grup'ta hayata geçirilen projeler şu şekilde sıralanıyor;


1. Tac Mahal

2. Babil Kuleleri

3. Acunkent

4. Babil Çarşı
Ay6 İnşaat Anonim Şirketi kuruldu!
Bekir Cesur: Uluhan Grup, yatırımcısına yüzde 70 kazandıracak!
Tebernüş Kireçci, Emlak Kulisi'nde Bekir Cesur'u...