Uluslararası Yapı ve Yaşam Fuarı ne zaman açıldı

Uluslararası Yapı ve Yaşam Fuarı ne zaman açıldı

27. Uluslararası Yapı ve Yaşam Fuarı, Merinos Kongre ve Kültür Merkezi'nde kapılarını açtı. Açılış konuşmasını Vali Yardımcısı İbrahim Avcı yaptı.

Türk yapı sektöründen Etiyopya Yapı ve İnşaat Fuarı'na yoğun ilgi!

Etiyopya’nın başkenti Addis Ababa 9 – 12 Ekim 2019 tarihleri arasında yapılacak olan 10. Uluslararası Yapı, Çelik, Yapı Malzemeleri ve Altyapı Fuarı’na hazırlanıyor.

Erbil 11'inci Uluslararası İnşaat ve Yapı Fuarı kapılarını açtı!

Irak'ın Erbil şehrinde gerçekleştirilen 11'inci Uluslararası İnşaat ve Yapı Fuarı kapılarını açtı. Fuara, Türkiye'den 40'tan fazla inşaat firması katıldı.

Gita Uluslararası Yapı ve Yatırım Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Gita Uluslararası Yapı ve Yatırım Ticaret Limited Şirketi İbrahim Kızıl tarafından 10 bin TL sermaye ile 30 Kasım 2017'de kuruldu. 

Mag Group İnşaat Yapı Dekorasyon Uluslararası Nakliyat ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Mag Group İnşaat Yapı Dekorasyon Uluslararası Nakliyat ve Ticaret Limited Şirketi Hacı Mehmet Bölükbaşıoğlu tarafından 10 bin TL sermaye ile bugün kuruldu. 

The Big 5 Show Uluslararası Yapı ve Yapı Malzemeleri Fuarı gerçekleşti!

Doğu Anadolu İhracatçılar Birliği tarafından The Big 5 Show Uluslararası Yapı ve Yapı Malzemeleri Fuarı Suudi Arabistan'da gerçekleşti. Fuar, ziyaretçi akınına uğradı.

Başarır Uluslararası Yapı Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Başarır Uluslararası Yapı Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, Fahrettin Başarır tarafından 10 bin TL sermaye ile 1 Temmuz'da Pendik, Çamlık Mahallesi, Yahya Kemal Beyatlı Caddesi'nde kuruldu.

39. Uluslararası Yapı Fuarı 10-14 Mayıs'ta!

Türk yapı sektörünün ve bölgenin en büyük buluşması olan "Uluslararası Yapı Fuarı - Turkeybuild İstanbul"un 39'uncusu 10-14 Mayıs tarihlerinde düzenlenecek.

Penta Banyo, The Big 5 Dubai Uluslararası Yapı ve İnşaat Fuarı’na katılacak!

Türkiye'nin en prestijli “banyo armatürleri ve aksesuarları” ürün grubuna sahip Penta Banyo, 23 – 26 Kasım tarihleri arasında The Big 5 Dubai Uluslararası Yapı ve İnşaat Fuarı’nda sektöre soluk getirmeye hazırlanıyor.

27. Uluslararası Yapı ve Yaşam Fuarı açıldı!

27. Uluslararası Yapı ve Yaşam Fuarı, Merinos Kongre ve Kültür Merkezi'nde kapılarını açtı. Açılış konuşmasını Vali Yardımcısı İbrahim Avcı yaptı.

Etiyopya 12. Uluslararası Yapı Fuarı'nda 45 Türk firma katıldı!

Etiyopya 12. Uluslararası Yapı Fuarı, başkent Addis Ababa'da başladı. İnşaat, yapı ve mimarlık alanlarında Çin, Hindistan, İtalya, Suudi Arabistan ve Birleşik Arap Emirlikleri'nden 200 kadar firmanın katıldığı fuara. Türk şirketleri çıkarma yaptı.

DYO, 38. Uluslararası Yapı Fuarı'na katılıyor!

38. Uluslararası Yapı Fuarı-Turkeybuild İstanbul, 21 – 25 Nisan tarihleri arasında TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezi’nde düzenlenecek. DYO, yapı sektörünün tüm bileşenlerini bir araya getiren fuarda 3’üncü salon ve 261 numaralı standda ziyaretçileriyle buluşac

Gaziantep Uluslararası Kültür ve Kongre Merkezi için alt yapı çalışması yapılıyor!

Gaziantep Büyükşehir Belediyesi ev sahipliğinde, "Uluslararası Kültür ve Kongre Merkezi ve Turizm Ziyaretçi Bürosu" kurulması için çalıştay gerçekleştirildi. Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin, Bahriye Üçok Salonu'ndakı çalıstayda bilgilerini aktardı

Muğla Büyükşehir Belediyesi, 22. Uluslararası Yapı Malzemeleri Fuarı'na katıldı!

Muğla Büyükşehir Belediyesi 22. Uluslararası Yapı Malzemeleri, İnşaat Teknolojileri, Yapı Yenileme ve Restorasyon Fuarı’na (YAPEX) katıldı. Stantta Muğla’nın tarihi ve kültürel yerlerini tanıtan broşür ve kitapçıklar dağıttı.

Uluslararası Yapı ve Yaşam Fuarı ne zaman açıldı

Uluslararası Yapı ve Yaşam Fuarı ne zaman açıldı Uluslararası Yapı ve Yaşam Fuarı ne zaman açıldı

27. Uluslararası Yapı ve Yaşam Fuarı, Merinos Kongre ve Kültür Merkezi'nde kapılarını açtı. Açılış konuşmasını yapan Vali Yardımcısı İbrahim Avcı, "Günümüz insanı geleceğe değer katan, çevre dostu yaşama alanları istiyor. Bu yüzden Uluslararası Yapı ve Yaşam Kongresi'nin teması da 'Kentsel Boşluğun Dili' olarak belirlendi" ifadelerini kullandı. Açılışa Bursa Büyükşehir Başkanvekili Atilla Ödünç, Türkiye Mimarlar Odası MYK Üyesi Oğuz Develi ve Mimarlar Odası Bursa Şube Başkanı Can Şimşek'in yanı sıra çok sayıda yerli yabancı mimar ve mühendis de katıldı. Uluslararası Yapı ve Yaşam Fuar Kongresi'nin kurucusu ve isim babası Mimar Mehmet Orhan Efe, "Mimarların yeni gelişen teknolojileri daha rahat görebilmeleri, uygulamacılarla imalatçı ve satıcıları bir araya getirmek ve akademisyenlerle uygulamacıları buluşturmak için bu fuar ve kongre çok önemli. Bu yıl...