31 / 01 / 2023

Uransan İnşaat Queen Park fiyat

Uransan İnşaat Queen Park fiyat

Ankara Queen Park Evleri projesinde 3+1 dairelerin fiyatları 450 bin liradan başlıyor. 213 konutluk Queen Park Evleri Ankara projesinde teslimler bu yıl başlıyor...

Red Queen Turizm İnşaat İthalat İhracat Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Red Queen Turizm İnşaat İthalat İhracat Ticaret Limited Şirketi bugün Beylikdüzü'nde 50 bin TL sermaye bedeli ile Ercan Erzik tarafından kuruldu. 

Öztaş Yalitim Emlak Inşaat Otomotiv Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Öztaş Yalıtım Emlak İnşaat Otomotiv Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi bugün Beşiktaş'ta 20 bin TL sermaye bedeli ile Vedat  Taş tarafından kuruldu.

The Invest Queen Danışmanlık İnşaat Sanayi Ve Genel Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

The Invest Queen Danışmanlık İnşaat Sanayi Ve Genel Ticaret Limited Şirketi 100 bin TL sermaye ile bugün Naber Mahmoud tarafından kuruldu.

Queen Rönesans Grup İnşaat Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Queen Rönesans Grup İnşaat Ticaret Limited Şirketi, Bilal Ulucan, Fares Alfares, Mohammed Tahan ortaklığıyla 120 bin TL sermaye ile 26 Mayıs'ta Esenyurt, Barbaros Hayrettin Paşa Mahallesi'nde kuruldu.

Uransan'ın satışı katlayarak devam ediyor!

Uransan'ın Satış ve Pazarlama Müdürü Gazi Çelik, Eylül ayında ülke genelinde konut satış rakamlarının düşmesine rağmen Uransan'ın satışını katlayarak devam ettirdiğini söyledi.

Uransan Queen Park projesi 2016'da teslim!

Uran Holding bünyesindeki Uransan'ın Ankaralılar'ı şehir merkezinden uzaklaştırmadan konforlu ve kaliteli konutla buluşturduğu Urankent'in son projesi Queen Park, özellikleri ile konutta 2016 trendini alıcılara ve sektöre sunuyor.

Queen Park Sevgililer Günü'nü Sezen Aksu ile kutlayacak!

Başkent Ankara’da şehir merkezinden uzaklaşmadan konforlu yaşam sunan Uransan, yeni projesi Queen Park’ın tanıtımını “ 14 Şubat Sevgililer Günü ”ne özel kokteyl ile yapacak.

Uransan'ın yeni projesi: Queen Park!

Ankara'da konforlu ve rahat yaşamı şehir merkezine yakın konuma getiren Uransan, yaklaşık 33 yıllık tecrübesini şimdi yeni projesi Queen Park'a taşıyor...

Hitit Inşaat'ın hesaplarına el konunca taşeron firmalar mağdur oldu!

Namazgah Barajı'nı yapan Hitit İnşaat'ın taşeron olarak çalıştırdığı 15 firma alacaklarını tahsil edemeyince, isyan bayrağını açtı. Hitit İnşaat'tan 42 bin lira alacağı olan Kemal Hafriyat, firmayı yarın mahkemeye vermeye hazırlanıyor.

Benlitaş İnşaat'ın şikayetinin reddine karar verildi!

Benlitaş İnşaat Nakliyat Hafriyat Konkasör İşletme ve Ticaret Limited şžirketi'nin fahiş fiyatlarla agrega sattığı iddiası üzerine yapılan inceleme sonucunda da soruşturma açılmasına gerek olmadığına karar verildi

Kırklareli Lüleburgaz çarşı'sının inşaat sözleşmesi imzalandı

Emlak Konut Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı'nın (GYO) ihaleye çıkardığı Kırklareli Lüleburgaz çarşı İnşaatı İle Altyapı ve çevre Düzenleme İnşaatı İşleri'nin sözleşmesi Mehmet Cihangir Yücel İnşaat Yüksek Mühendisi ile imzalandı

Gül İnşaat'ın Vista Residence 4 projesinde 250 bin TL'ye 2+1!

Gül İnşaat'ın Vista Residence 4 adlı projesinde 2+1'ler 250 bin TL ila 285 bin TL'ye; 3+1'ler ise 300 bin TL ila 395 bin TL'ye satılıyor. Peşin ödemelerde yüzde 10 indirim uygulanıyor

Nish Adalar'ın inşaatında son durum!

Özyazıcı İnşaat'ın Maltepe Süreyyapaşa'da inşa ettiği Nish Adalar projesinin inşaatını www.havadanemlak.com 'un uçuş ekibi görüntüledi  

Uransan İnşaat Queen Park fiyat Haberi

Uransan İnşaat Queen Park fiyat


Queen Park Evleri projesi Ankara Yenimahalle'de hayata geçiriliyor. Ankara Queen Park Evleri projesi Uransak İnşaat tarafından 10 bin metrekare alanda inşa ediliyor.


Queen Park Evleri Ankara projesinde dairelerin teslimlerine bu yıl Ağustos ayında başlanacak. Üç blok halinde yükselen Queen Park Evleri'nde 213 daire yer alıyor.


Queen Park Evleri Ankara projesinde 1 oda 1 salon ve 2 oda 1 salon dairelerin tamamı tükendi. Queen Park Evleri'nde 3 oda 1 salon ve 4 oda 1 salon dairelerin satışları devam ediyor.


Queen Park Ankara'da 3+1'lerin fiyatları 450 bin liradan başlayarak değişiyor. Queen Park Evleri Ankara'da konut kredisi kullanarak taksitli ödemeler yapılıyor.Adres : Bağdat Caddesi 132/A 06370 Yenimahalle/Ankara


Tel : 0312 346 40 50

Web : http://www.queenpark.com.tr/

Gülcihan...