04 / 07 / 2022

Urumçi Gayrimenkul İnşaat adresi

Urumçi Gayrimenkul İnşaat adresi

Urumçi Gayrimenkul İnşaat Turizm Sanayi ve Hizmet Limited Şirketi, Mahmud Emin, Hatip Sultan, Tuerxun Abulımıtıkarı ortaklığıyla 210 bin TL sermaye ile 22 Ekim'de Zeytinburnu, Nuripaşa Mahallesi'nde kuruldu.

Frd Gayrimenkul İnşaat Otomotiv Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Frd Gayrimenkul İnşaat Otomotiv Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi bugün Şişli'de Ferdi Çapalar tarafından kuruldu.

Bohlok Gayrimenkul İnşaat İç Ve Dış Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Bohlok Gayrimenkul İnşaat İç Ve Dış Ticaret Limited Şirketi Arnavutköy'de Mohamad Bohlok ve Muhammed Yasin Dervişoğlu ortaklığında kuruldu.

Hosseın Emlak Gayrimenkul İnşaat Danışmanlık Hizm.İthalat İhracat Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Hosseın Emlak Gayrimenkul İnşaat Danışmanlık Hizm.İthalat İhracat Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi bugün Beylikdüzü'nde Hosseın Ghaseranı ve Rıdvan Yel ortaklığında kuruldu.

Nazih Company Gayrimenkul İnşaat Malzemeleri İthalat İhracat Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Nazih Company Gayrimenkul İnşaat Malzemeleri İthalat İhracat Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi Fatih'te Bılal M.M.T., Mamoun I.M. Z.H., Nazıh L.I.L ve Omer Albaktı ortaklığında kuruldu.

Soon Gayrimenkul İnşaat Turizm Organizasyon Gıda Ticaret ve Pazarlama Limited Şirketi kuruldu!

Soon Gayrimenkul İnşaat Turizm Organizasyon Gıda Ticaret ve Pazarlama Limited Şirketi Şişli'de Çilem Eroğlu tarafından kuruldu.

Global Roses Gayrimenkul İnşaat Emlak İthalat İhracat Limited Şirketi kuruldu!

Global Roses Gayrimenkul İnşaat Emlak İthalat İhracat Limited Şirketi Şişli'de MaideTekin ve Sedat Tekin ortaklığında kuruldu.

Enis Yaman Gayrimenkul İnşaat Otomotiv Gıda Optik Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Enis Yaman Gayrimenkul İnşaat Otomotiv Gıda Optik Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi Şişli'de Enis Yaman tarafından kuruldu.

Vbi Gayrimenkul İnşaat Sanayi Anonim Şirketi kuruldu!

Vbi Gayrimenkul İnşaat Sanayi Anonim Şirketi Kadıköy'de 50 bin TL sermaye bedeli ile Muhtar Murat Tayşi tarafından kuruldu.

Esen Grup Gayrimenkul İnşaat Sanayi Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Esen Grup Gayrimenkul İnşaat Sanayi Ticaret Limited Şirketi Şişli’de  2 milyon TL sermaye bedeli ile Kazım Cem Esen tarafından kuruldu.

Pt Persıan Gayrimenkul İnşaat Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Pt Persıan Gayrimenkul İnşaat Ticaret Limited Şirketi Şişli’de 100 bin TL sermaye bedeli ile Emir Mecidi, Property Turkey Gayrimenkul İnşaat Ticaret Limited tarafından kuruldu.

Kalandor Gayrimenkul İnşaat İç Ve Dış Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Kalandor Gayrimenkul İnşaat İç Ve Dış Ticaret Limited Şirketi Fatih’te  1 milyon TL sermaye bedeli ile Osman I.O. Chen tarafından kuruldu.

Tyu Gayrimenkul İnşaat Turizm Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Tyu Gayrimenkul İnşaat Turizm Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi Şişli’de  1  milyon TL sermaye bedeli ile Müslüm Yağız Uluca ve Turan Yıldırım tarafından kuruldu.

Çoruh Gayrimenkul İnşaat Danışmanlık Dış Ticaret Anonim Şirketi kuruldu!

Çoruh Gayrimenkul İnşaat Danışmanlık Dış Ticaret Anonim Şirketi bugün Maltepe’de 200 bin TL sermaye bedeli ile İbrahim Uğur Işık ve Mustafa Ender Yılmazoğlu tarafından kuruldu.

Urumçi Gayrimenkul İnşaat adresi Haberi

Urumçi Gayrimenkul İnşaat adresi

Urumçi Gayrimenkul İnşaat Turizm Sanayi ve Hizmet Limited Şirketi, Mahmud Emin, Hatip Sultan, Tuerxun Abulımıtıkarı ortaklığıyla 210 bin TL sermaye ile 22 Ekim'de Zeytinburnu, Nuripaşa Mahallesi'nde kuruldu. 


Urumçi Gayrimenkul İnşaat Turizm Sanayi ve Hizmet Limited Şirketi iş konusu; a. Her türlü inşaat taahhüt işleri; konut, işyeri, ticarethane inşaatlarını yapmak, satmak, kendi hesabına arazi ve arsalar almak bunlar üzerinde veya başkalarına ait arsa ve araziler üzerinde kat karşılığı binalar yapmak.  b. Yurt içinde ve yurt dışında her türlü resmi ve özel sektöre ait inşaat taahhüt ve montaj işleri yapmak ve müstakil konut, iş hanları, fabrikalar, yollar, baraj ve göletler, park ve bahçe düzenlemeleri ve turistik tesisler, tatil köyleri inşa etmek ve kiraya vermek.  c. Türkiye sınırları içinde veya yabancı...