veryeriler inşaat taş evler alaçatı fiyatları

veryeriler inşaat taş evler alaçatı fiyatları

Büyük şehirlerden kaçan beyaz yakalının gözdesi taş evler, yatırım aracı olarak ivmesini yükseltiyor. Ege Bölgesi ağırlıklı olan ve restore edilmesiyle 1,5- 2 milyon dolara alıcı buluyor.

Mss Taş İnşaat Taahhüt Hafriyat Nakliyat Sanayi Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Mss Taş İnşaat Taahhüt Hafriyat Nakliyat Sanayi Ticaret Limited Şirketi bugün Sultanbeyli'de 100 bin TL sermaye bedeli ile Özlem Taş tarafından kuruldu.

Taş bina inşaat maliyeti 2021!

Taş binaların 2021 yılında uygulanacak inşaat maliyet bedelleri belli oldu. Peki, 2021'de taş bina yapmanın maliyeti ne kadar olacak?

Ans Taş Group Dekoratif İnşaat Malzemeleri Ve İthalat İhracat Limited Şirketi kuruldu!

Ans Taş Group Dekoratif İnşaat Malzemeleri Ve İthalat İhracat Limited Şirketi bugün Şişli’de 200 bin TL sermaye bedeli ile Samaneh Karımpourgharakheili ve Soroush Gandomi tarafından kuruldu.

Bt Doğal Taş Mermer Metal Mobilya İnşaat Sanayi Ve Dış Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Bt Doğal Taş Mermer Metal Mobilya İnşaat Sanayi Ve Dış Ticaret Limited Şirketi bugün Ümraniye'de 50 bin TL sermaye bedeli ile Şükrü Başkut tarafından kuruldu.

Adok İnşaat Hayvancılık Geri Dönüşüm Mermer Doğal Taş Tıbbi Alt. Mak.Tar.İth.İhr.San.Ve Tic.Ltd.Şti. kuruldu!

Adok İnşaat Hayvancılık Geri Dönüşüm Mermer Doğal Taş Tıbbi Alt. Mak.Tar.İth.İhr.San.Ve Tic.Ltd.Şti. Bahçelievler'de 20 bin TL sermaye bedeli ile Adem Coşkun tarafından kuruldu.

By İmza Taş Mimarlık ve Mühendislik İnşaat Turizm Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

By İmza Taş Mimarlık ve Mühendislik İnşaat Turizm Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi bugün Sancaktepe'de 500 bin TL sermaye bedeli ile İlhan Memiş tarafından kuruldu.

Tema Taş Madencilik İnşaat Limited Şirketi kuruldu!

Tema Taş Madencilik İnşaat Limited Şirketi bugün Esenyurt'ta 300 bin TL sermaye bedeli ile Hüseyin Demir ve Oğuz Ağaçköylü tarafından kuruldu.

Katet Yapı İnşaat Taahhüt Sanayi ve Ticaret Şirketi kuruldu!

Katet Yapı İnşaat Taahhüt Sanayi ve Ticaret Şirketi bugün Beşiktaş'ta 200 bin TL sermaye bedeli ile İhsan Can Tosun, Mert Aytaç ve Ömer Faruk Taş tarafından kuruldu.

Taş ev inşaat maliyeti 2020!

Önümüzdeki yıl uygulanacak bina inşaat metrekare normal inşaat maliyet bedelleri açıklandı. Peki, taş ev inşaat maliyeti 2020 ne kadar oldu?

Taş bina inşaat maliyeti 2020!

Taş binaların 2020 yılında uygulanacak inşaat maliyet bedelleri belli oldu. Peki, 2020'de taş bina yapmanın maliyeti ne kadar olacak?

Planet Constructions İnşaat Emlak İç ve Dış Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Planet Constructions İnşaat Emlak İç ve Dış Ticaret Limited Şirketi Üsküdar'da 100 bin TL sermaye bedeli ile Yüksel Taş tarafından kuruldu.

Quattordici Çeşme 2019 fiyatları!

İzmir Çeşme'de Ayasaranda Koyu'nda yer alan Quattordici projesi villa ve rezidanslardan oluşuyor. Veryeriler İnşaat tarafından hayata geçirilen projede Sakız Adası manzaralı dairelerde fiyatlar 950 bin dolardan başlıyor.

Ayazdağ İnşaat Gıda Elektrik Otomotiv Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Ayazdağ İnşaat Gıda Elektrik Otomotiv Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi bugün Şişli'de 200 bin TL sermaye bedeli ile Cansu Taş tarafından kuruldu.

veryeriler inşaat taş evler alaçatı fiyatları

veryeriler inşaat taş evler alaçatı fiyatları veryeriler inşaat taş evler alaçatı fiyatları

Alaçatı deyince Arnavut kaldırımlarının, rüzgar sörfünün ve ot festivalinin yanı sıra akla ilk gelenlerden biri de cumbalı taş evleri oluyor. Rum mimarisinin özelliklerini taşıyan taş evlere son iki yıldır iş dünyasının ilgisi yoğun. Bölgede yaklaşık son 15 yıl içinde 400’ün üzerinde taş ev üreten Veryeriler İnşaat’ın Yönetim Kurulu Başkanı Alphan Veryeri, son iki senedir müşteri kitlesinde değişikliğin olduğuna değinerek, “Önceden beyaz yakalıların ağırlıklı olduğu müşterilerin yanı sıra artık patronlar da bölgeye geliyor” diyor. Alaçatı’nın yeni sakinleri arasında Acun Ilıcalı, Ergin Ataman ve Şansal Büyüka gibi iş ve spor dünyasından isimler bulunuyor.


2017 yılını sektör açısından hareketli geçeceğine değinen Veryeri, yıl içinde şu ana kadar 10 milyon dolar seviyesinde bir satış gerçekleştirdiklerinin altını çiziyor. Alaçatı’daki taş evler genellikle 3+1 olarak planlanıyor....