Vialand fatihin rüyası

Vialand fatihin rüyası

Vialand, 40 milyon dolarlık yeni yatırımla sezonu açtı. Yeni üniteleri Nefeskesen ve Fatih’in Rüyası’nı hizmete sokan tema park, bu yıl AVM ile birlikte 30 milyon ziyaretçi hedefliyor. Vialand’in oteli de 101 odasıyla kapılarını açacak.

Filyos Limanı'nın 2'nci ihalesini 695.4 milyon TL'ye Kolin İnşaat aldı!

“2. Abdülhamit’in Rüyası” olarak tanıtılan Filyos Limanı için ikinci bir ihale gerçekleştirildi. İkinci ihale “Pazarlık” usulüyle düzenlendi. İhale 695.4 milyon TL'ye Kolin İnşaat’a verildi. İhale sonucu tam 439 gün sonra açıklandı.

Buca'daki metruk bina mahallelinin korkulu rüyası oldu!

İzmir Buca'da uyuşturucu bağımlılarının mesken tuttuğu metruk ev, mahallelinin korkulu rüyası haline geldi. Vatandaşlar, çocuklarının can güvenliği olmadığını söyleyerek sokağa çıkamadığını ifade ettiler ve yetkililerden sorunun çözülmesini istediler.

Ekrem İmamoğlu'ndan otogar müjdesi!

Çalışmalarına devam eden İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu, geçmiş yıllardaki metruk haliyle vatandaşların korkulu rüyası haline gelen Büyük İstanbul Otogarı’ndaki yenileme çalışmalarını yerinde denetledi.

Ovit Tüneli yarın açılıyor!

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan yarın 2012'de başbakanlığı döneminde temelini attığı Rize'nin 138 yıllık rüyası olan Ovit Tüneli’nin resmi açılışını gerçekleştirecek.

Türkiye’nin ilk Designer Outlet'i Vialand'de açılacak!

Gürsoy Grup ve Mc Arthur Glen Group tarafından Türkiye’nin ilk Designer Outlet'i açılacak. 50 milyon Euro yatırımla gerçekleştirilecek proje, İstanbul’un Vialand kompleksi içerisinde konumlanacak. Proje 2019 ilkbaharında kapılarını açacak.

Konut yatırımında yeni kıstas üniversite!

Türkiye'de konut yatırımcıları ev alırken üniversite kampüslerinin bulunduğu yerleri tercih ediyor. Bu bölgelerdeki evler eşyalı veya eşyasız olarak kolayca kiraya veriliyor. 

Yasır Suıt İnşaat Emlakçılık Sanayi İç Ve Dış Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Yasır Suıt İnşaat Emlakçılık Sanayi İç Ve Dış Ticaret Limited Şirketi Zamıl Yasır S. Al-Saedı ve Rafet Cihan ortaklığında 500 bin TL sermaye ile bugün kuruldu.

Evmanya'dan internetten ev eşyası ve mobilya siparişi kolaylığı!

Evmanya, teslimat ve ücretsiz kurulum hizmeti ile tüketicilere kolaylık sağlamaya devam ediyor. Randevulu teslimat ve ücretsiz kurulum sistemine geçerek tüketicilerin internetten ev eşyası ve mobilya siparişi vermelerini kolaylaştırıyor.

Filyos Projesi 15 Temmuz 2019'da bitecek!

2. Abdülhamit Han’ın 150 yıllık rüyası olan Filyos Projesi, Türkiye’nin Karadeniz’e açılan kapısı olacak. 12 bin istihdam sağlayacak proje 15 Temmuz 2019'da bitecek.

Murat Yıldırım ve eşi İmane El Bani ev eşyası aldı!

Murat Yıldırım ve eşi İmane El Bani AVM'de görüntülendi. Çift, ev eşyaları satan mağazaları da dolaştı.

Avcılar'daki 5 katlı iki boş bina kabus oldu!

Avcılar'da kentsel dönüşüm projesi kapsamında Denizköşkler Mahallesi Dr. Sadık Ahmet Caddesi üzerinde bulunan ve 3 ay önce bir kısmı yıkıldıktan sonra bırakılan 5 katlı iki boş bina mahalle sakinlerinin korkulu rüyası haline geldi.

Eğribel Tüneli'nde ilk ışık 2018'de gözükecek!

Kış aylarında sürücülerin korkulu rüyası olan ve Giresun'u Şebinkarahisar, Alucra ve Çamoluk ilçeleriyle İç Anadolu Bölgesi'ne bağlayan 2 bin 200 rakımlı Eğribel Geçidindeki tünel yapım çalışmaları sürüyor.

Karşıyaka Cahar Dudayev Bulvarı'nda tramvay çalışmaları başladı!

İzmir'in kanayan yarası olan trafik çilesi, tramvay çalışmalarıyla birlikte ikiye katlandı. Tramvay hattı çalışmalarının başladığı Mavişehir Cahar Dudayev Bulvarı'ndaki trafik çilesi, sabah ve akşam saatlerinde vatandaşların korkulu rüyası oldu.

Vialand fatihin rüyası Haberi

Vialand fatihin rüyası


Gürsoy Grup ve VIA Properties ortaklığının toplam 650 milyon dolar yatırımla İstanbul Eyüp’te gerçekleştirdiği Vialand’in tema parkı yeni sezonu açtı. Geçtiğimiz yıl 26 Mayıs’ta açılan Vialand Tema Park, bu yıl 40 milyon dolarlık yeni yatırımla sezona giriyor. Vialand Genel Müdürü Tolga Alişoğlu, “Vialand, bu yıl tüm dünyada ses getirecek yeni ünitelerle yeni sezonu açıyor. 17 milyon dolar yatırımla dünyanın en fazla adrenalin yaratan 4’üncü roller coaster’ı olan Nefeskesen ve 20 milyon dolar yatırımla Fatih Sultan Mehmet’in İstanbul’u fethini insansı robotlarla anlatan ‘Fatih’in Rüyası’ ünitelerini açtık” dedi.


3 saniyede 110 km


Vialand’in geçtiğimiz Aralık ayında mevsimsel nedenlerle sezonu kapattığını söyleyen Alişoğlu, bu dönemde yeni yatırımları hazırladıklarını söyledi. Alişoğlu, yeni üniteleri Fatih’in Rüyası ve Nefeskesen hakkında şu bilgileri verdi: “110 km hıza 3...