Villa Alya Butik Otel

Villa Alya Butik Otel

Yeşil ve mavinin birbiriyle uyum içerisinde güzel bir ebru oluşturduğu Marmaris Turunç Koyu'nda hizmete açılan Villa Alya Butik Otel özel bahçesi ve havuzu olan villalardan oluşuyor...

Koronavirüse karşı yeni tatil tercihi: Kiralık villa!

Bayram sebebiyle sahillere akın eden yerli turistin tercihi bu yıl butik tatilden yana oldu. Villa, apart daire, butik otel ve yatlar yüzde 100 dolarken, açık olan büyük oteller de yüzde 60’a yaklaştı. Ege Bölgesi ise tatilin gözdesi oldu. 

Kiralık villalara koronavirüs ilgisi!

Koronavirüs sonrası izole tatil isteyen vatandaşlar kiralık villalara yöneldi. Kaş, Kalkan, Adrasan, Bozburun, Çeşme, Datça, Fethiye, Bodrum, Marmaris’te kiralık villa ve butik otellerin dolulukları temmuzun başından bu yana yaklaşık yüzde 100’lere ulaşmış durumda...

Mesa Bodrum 1.5 milyar lira yatırımla inşa ediliyor!

Demirbükü Koyu’da yeni proje inşa eden Mesa, 1,5 milyarlık proje yapacak. Mesa Bodrum projesinde 2+1’den 5+1’e kadar 210 rezidans, 5+1 ve 6+1 tiplerinde 50 villa ve butik bir otel yer alıyor...

Alya Penta’da 48 ay faizsiz konut imkanı!

Akkuş Grup’un Avrupa yakasının cazibe merkezlerinden Beylikdüzü’nde inşa ettiği butik projesi Alya Penta’da 48 ay faizsiz konut imkanı ile daire sahibi olunabiliyor.

Kuyumcular butik yaşam için Alya Penta'yı seçti!

Akkuş Gayrimenkul’un Beylikdüzü’ndeki yeni projesi Alya Penta, Yaşam Vadisi Parkı’na komşu konumu, Beylikdüzü-Bakırköy metro hattına yakınlığı, az katlı binalarda sunduğu butik yaşam keyfiyle şehir merkezinin karmaşasından kaçmak isteyenleri kendine çekiyor.

Alya Penta projesi 17 Kasım'da satışta!

Akkuş Grup şirketlerinden Akkuş Gayrimenkul, yeni konut projesi Alya Penta’yı 17 Kasım’da CNR Emlak 2016 Fuarı’nda vitrine çıkarıyor. Az katlı bloklardan oluşan ve butik bir yaşam sunan proje, CNR Fuarı’na özel fiyatlarla satışa çıkacak.

Kırçiçeği'nin Çeşme'deki butik oteli İmerhan hizmete açıldı!

Kırçiçeği, turizm sektörüne de adım atarak Türkiye'de villa ve otel konforunu buluşturdu. Çeşme Ayasaranda Koyu'nda 8 villa ve 12 odalı butik otel İmerhan, düzenlenen kokteyl ile kapılarını misafirlerine açtı.

Aksoy İnşaat Epique Island nerede?

Villa büyüklüklerinin 513 metrekareden başladığı proje villa, marina, butik otelden meydana geliyor. Proje 12,6 hektarlık yarımada üzerinde yükseliyor. Peki Aksoy İnşaat Epique Island nerede?

Epique Island projesinde yaşam 2017'de başlıyor!

Aksoy Holding'in Bodrum Tilkicik Koyu'nda hayata geçireceği Epique Island projesinde 75 villa, marina, butik otel yer alıyor. Adada yaşamın 2017 yazında başlaması planlanıyor.

Epique Island Bodrum teslim tarihi!

Mimarisini SAOTA'nın üstlendiği proje içerisinde villa, marina, butik otel yer alıyor. Projede 75 adet villa bulunuyor. Epique Island Bodrum teslim tarihi 2017 yılında yapılması planlanıyor.

Aksoy Holding Epique Island Projesi!

Muğla İli Bodrum ilçesinde Tilkicik Koyu’nda yükselen proje 12 dönüm arsa alanı üzerinde yükseliyor. Aksoy Holding Epique Island Projesi villa, marina, butik otelden meydana geliyor.

Adres Yalıkavak 46 villa ve butik otelden oluşuyor!

Muğla’nın Bodrum bölgesinde M2 İnşaat tarafından 62 dönümlük arazide inşa edilen ‘Adres Yalıkavak’ projesinde 46 villa ve daire ile bir de butik otel bulunuyor. Projede villalara hizmet veren 3 bin 250 metrekare sosyal alan da yer alıyor.

Maxx Royal Kemer Türkiye'nin ilk Grand Butik'i!

Maxx Royal Kemer Resort & Spa 'Grand Butik' tarzıyla Kemer'de konuklarını ağırlamaya devam ediyor.Tesiste altı ayrı tipte 74 villa, 84 aile rezidansı ve minimum büyüklüğü 105 metrekarelik süitlerle birlikte 286 oda bulunuyor.

Villa Alya Butik Otel

Villa Alya Butik Otel Villa Alya Butik Otel

Elçi Tur, 25 yıllık tecrübesiyle; alternatif turizme, yeni alternatifler sunuyor. Yeşil ve mavinin birbiriyle uyum içerisinde güzel bir ebru oluşturduğu Marmaris Turunç Koyu'nda hizmete açılan Villa Alya Butik Otel özel bahçesi ve havuzu olan villalardan oluşuyor. Orman içinde ve muhteşem deniz manzaralı her villanın geniş bir bahçesi ve başka bir villadan gözükmeyecek konumda olan özel havuzlan bulunuyor. Yine Marmaris Turunç koyunda olan Mavi Deniz Otel ise denize sıfır mesafede. Mavi Bayrak Ödüllü muhteşem denize sahip otelde, bayanlara özel havuzlar ve alternatif turizmin tüm hizmetlerini de bulabilirsiniz. 


Yeni Şafak...