Wenomıx Biyoteknoloji kimin

Wenomıx Biyoteknoloji kimin

Wenomıx Biyoteknoloji Araştırma Geliştirme Sağlık Hizmetleri Sanayi Ve Ticaret Anonim Şirketi bugün Güngören'de 50 bin TL sermaye bedeli ile Celalettin Çağlar tarafından kuruldu. 

Mendelsa Sağlık Biyoteknoloji Tıp Teknolojileri Limited Şirketi kuruldu!

Mendelsa Sağlık Biyoteknoloji Tıp Teknolojileri Limited Şirketi bugün Zeytinburnu'nda 10 bin TL sermaye bedeli ile Orkun Gürbüz tarafından kuruldu.

Sina Biyoteknoloji İlaç Tanı Ve Sanayi Anonim Şirketi kuruldu!

Sina Biyoteknoloji İlaç Tanı Ve Sanayi Anonim Şirketi bugün Sarıyer'de 3 milyon TL sermaye bedeli ile Caner Bingöl, Şaban Orçun Kalkan ve Ahmed kerem Kapancı ortaklığında kuruldu.

Trabzon İnovasyon ve Biyoteknoloji Merkezi inşaatında son durum!

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği'nin katkılarıyla yapılan "Trabzon İnovasyon ve Biyoteknoloji Merkezi"nin inşaatı devam ediyor. TTSO Yönetim Kurulu Başkanı Suat Hacısalihoğlu, inşaat alanında incelemelerde bulundu...

Ars Biyoteknoloji Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Ars Biyoteknoloji Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi bugün Pendik'te 10 bin TL sermaye bedeli ile Aliye Aras Perk tarafından kuruldu.

Vaccizone Biyoteknoloji Araştırma Geliştirme Danışmanlık Sanayi Ve Ticaret Anonim Şirketi kuruldu! 

Vaccizone Biyoteknoloji Araştırma Geliştirme Danışmanlık Sanayi Ve Ticaret Anonim Şirketi bugün Sarıyer'de 80 bin TL sermaye bedeli ile Nesrin Özeren tarafından kuruldu.

Fable Biyoteknoloji Sanayi Ve Ticaret Anonim Şirketi kuruldu! 

Fable Biyoteknoloji Sanayi Ve Ticaret Anonim Şirketi bugün Ataşehir'de 50 bin TL sermaye bedeli ile Deniz Ünver tarafından kuruldu.

12 milyar TL yatırımla Tuzla'ya Biyoteknoloji Vadisi geliyor!

Tüm dünyayı etkisi altına alan koronavirüs salgınının ardından biyoteknoloji, genetik ve mikrobiyoloji alanlarındaki çalışmalar ve yenilikler de yer alırken, İstanbul'un Tuzla ilçesine toplam 12 milyar TL'ye Biyoteknoloji Vadisi kurulacak.

Vision Biyoteknoloji Araştırma Geliştirme Laboratuvar Sistemleri Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu! 

Vision Biyoteknoloji Araştırma Geliştirme Laboratuvar Sistemleri Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi bugün Ümraniye'de 1 milyon TL sermaye bedeli ile Şule Altındağ tarafından kuruldu.

Bioeasy Biyoteknoloji ve Dış Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Bioeasy Biyoteknoloji ve Dış Ticaret Limited Şirketi Bayrampaşa'da 100 bin TL sermaye bedeli ile Hakan Kazancıgil, Kağan Etka Yörük, Özgür Dodanlıoğlu ve Sinan Dodanlıoğlu ortaklığında kuruldu.

Auctıfera Scıentıfıc Biyoteknoloji Arge Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Auctıfera Scıentıfıc Biyoteknoloji Arge Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi Ataşehir'de 10 bin TL sermaye bedeli ile Tahir Koray Yozgatlı tarafından kuruldu.

Genetech Biyoteknoloji Araştırma Geliştirme Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Genetech Biyoteknoloji Araştırma Geliştirme Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi Esenler'de 10 bin TL sermaye bedeli ile Ozan Topcu tarafından kuruldu.

Kdmed Biyoteknoloji Sanayi Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Kdmed Biyoteknoloji Sanayi Ticaret Limited Şirketi Esenler'de 10 bin TL sermaye bedeli ile Ayşenur Ertunç ve İbrahim Işıldak tarafından kuruldu.

Trabzon İnovasyon ve Biyoteknoloji Merkezi 2020'de açılacak!

TTSO Yönetim Kurulu Başkanı Suat Hacısalihoğlu, Trabzon İnovasyon ve Biyoteknoloji Merkezi'nin inşaatını 2020 yılı ortalarında tamamlayacaklarını açıkladı.

Wenomıx Biyoteknoloji kimin

Wenomıx Biyoteknoloji kimin Wenomıx Biyoteknoloji kimin

Wenomıx Biyoteknoloji Araştırma Geliştirme Sağlık Hizmetleri Sanayi Ve Ticaret Anonim Şirketi bugün Güngören'de 50 bin TL sermaye bedeli ile Celalettin Çağlar tarafından kuruldu. 

Wenomıx Biyoteknoloji Araştırma Geliştirme Sağlık Hizmetleri Sanayi Ve Ticaret Anonim Şirketi konusu:
1. Biyoteknoloji, genetik, genomik, bilgisayar yazılım ve biyoinformatik alanında faaliyette bulunmak, ürün ve hizmetler geliştirmek, almak, satmak, ithalat ve ihracatını yapmak, 2. Genetik, genomik, farmakolojik, biyolojik bilimler ile ilgili her konuda araştırma geliştirme (Arge), yenilik ve inovasyon, bilgisayar yazılımı, biyoinformatik ve danışmanlık hizmetleri vermek, seminer, kurs ve eğitim programları düzenlemek, 3. Sistem yönetimi, veri yönetimi, iş uygulamaları, sektörel internet, mobil uygulamalar ve biyoinformatik konularında bilgisayar yazılımları geliştirmek, 4. Mikroarray (Microarray) ve gelecek nesil sekanslama (Next Generation Seguencing) sistemleri ile yapılan deneylerden elde edilen verilerin yönetimi,...