Wish More Hotel şişli

Wish More Hotel şişli

Dubai'deki Arabian Travel Market Dubai 2019 Uluslarası Turizm Fuarı'na katılan Wish More Hotel İstanbul ikinci otelinin açılışını duyurdu.

Wish More Hotel Şişli'de iki yeni otel açacak!

Mardinli Özkök Ailesi, Şişli'deki Sadıklar Pasajı'nı satın alarak beşyıldızlı lüks bir otelin inşaatına başlarken, Harbiye'de de bir başka beş yıldızlı otel projesi üzerinde çalışıyor.

Wish More Hotel İstanbul ikinci otelini açıyor!

Dubai'deki Arabian Travel Market Dubai 2019 Uluslarası Turizm Fuarı'na katılan Wish More Hotel İstanbul ikinci otelinin açılışını duyurdu.

Wish More Hotel Şişli'de iki yeni otel açacak!

Mardinli Özkök Ailesi, Şişli'deki Sadıklar Pasajı'nı satın alarak beşyıldızlı lüks bir otelin inşaatına başlarken, Harbiye'de de bir başka beş yıldızlı otel projesi üzerinde çalışıyor.

Gazze'nin yeniden imara ihtiyacı var!

AArap Uluslararası Gazze İmar Heyeti toplantısı Bayrampaşa'daki Wish More Hotel'de düzenlendi. Huneydi, Gazze'yi yeniden onarmak için uluslararası bir hamle başlattıklarını söyledi.

Saroz Gayrimenkul'den Harbiye ve Şişli'ye 2 yeni otel!

Saroz Gayrimenkul'un ilk yatırımı Bayrampaşa'daki Wish More Hotel oldu. Firma önümüzdeki dönemde inşaat sektörüne yönelik de yatırım yapmayı planlıyor.

Wish More, Harbiye ve Şişli’de otel açacak!

İstanbul, turizmde tarihin en zor dönemini yaşıyor. Buna rağmen kentte yeni oteller açılmaya devam ediyor. Bunlardan biri de 120 milyon TL yatırımla Bayrampaşa’da hizmete giren Wish More Hotel.

Martı İstanbul Hotel bugün Taksim'de açılacak!

Martı Otel İşletmeleri, İstanbul Taksim'de bulunan Martı İstanbul Hotel'in bugün açılışını yapacak

Metropol Hotel, 4.9 milyar liraya satıldı!

Ekim Devrimi'nin lideri Vladimir Lenin'in bolşeviklere seslendiği yer olarak bilinen Moskova'daki Metropol Hotel, 8.8 milyar rubleye yaklaşık 4.9 milyar liraya Azimut Hotels zincirinin oldu...

Rusya'daki Metropol Hotel yarın açık artırmaya çıkıyor!

Rusya'nın en ünlü otellerinden biri olan Metropol Hotel yarın açık artırmaya çıkıyor. Otelde tarihin en ünlü isimlerinin konakladığı odalar bulunuyor

35 milyon dolarlık Elite World Van Hotel açıldı!

İstanbul’da 4 yıldızlı Elite World Prestige ve 5 yıldızlı Elite World Hotels adlı iki oteli olan Elit Turizm, 35 milyon dolarlık yatırımla inşa ettiği 5 yıldızlı Elite World Van Hotel’i hizmete açtı

Hande Ataizi, Lavanda Hotel'e Fransız bahçesi kuruyor!

Hande Ataizi ile Benjamin Harvey'in 8 Eylül'deki kır düğünü için Şile Lavanda Hotel'e Fransız bahçesi kuruluyor. Dekorasyon için 7 kamyon antika gelecek. Bahçe mermer heykellerle süslenecek. Ataizi, taht üstünde gelecek

Martı İstanbul Hotel bayrama özel fırsatlar sunuyor!

Martı Grubu'nun Taksim Talimhane'de açtığı şehir oteli Martı İstanbul Hotel'de bayrama özel fırsatlar var

60 milyon dolarlık Makissos Termal Hotel, yol bekliyor!

Makissos Termal Hotel, yol yapımım bekliyor. 5 yıl önce yetkililerin “Çevre yolu yapılacak” sözüyle yatırımına başlanan Makissos Otel’in açılışı, yol yapılmaması nedeniyle Kasım ayına kadar ertelendi

Paris Ritz Hotel, 140 milyon euroya yenilenecek!

Fransa'nın başkenti Paris'teki Ritz Hotel, iki yıllığına kapılarını kapadı. Otel, 140 milyon Euro'ya yenilenecek

Wish More Hotel şişli Haberi

Wish More Hotel şişli

Dubai'de gerçekleştirilen büyük turizm fuarı olan Arabian Travel Market Dubai 2019 Uluslararası Turizm Fuarı'na katılan Wish More Hotel İstanbul ziyaretçilerden büyük ilgi gördü. Şirket fuarda Şişli Halaskargazi’deki ikinci otelinin çok yakında açılacağını duyurdu. Orta Doğu pazarında bilinen bir marka olma yolunda hızla ilerleyen beş yıldızlı otel, aynı zamanda Türkiye’nin sahip olduğu turizm değerlerinin tanıtılmasına da katkı sağlıyor. 

Global ölçekte faaliyet gösteren turizm acenteleriyle kapsamlı görüşmeler gerçekleştiren Wish More Hotel İstanbul, Şişli Halaskargazi’deki ikinci otelinin kısa süre içinde açılacağını da fuar kapsamında duyurdu. Önümüzdeki dönem için uluslararası arenada önemli ticari işbirlikleri geliştiren Wish More Hotel İstanbul, hizmete açmayı planladığı ikinci oteliyle, konaklama deneyiminde lüks anlayışı ile çıtayı yükseltmeyi hedefliyor. 

Wish More Hotel İstanbul'da  %90 oranı

Wish More Hotel İstanbul Genel Müdürü Erkan Akkurt,...