26 / 06 / 2022

yapı kredi ödülleri

yapı kredi ödülleri

Yapı Kredi Yatırım 2014 yılının en iyi ve en yenilikçi aracı kurumu seçildi. Şirket, 200 ülkede bağımsız yayın yapan Global Banking and Finance Review'dan 2014'te Türkiye'den dört ödül birden alan tek aracı kurum oldu.

Yapı Kredi'ye 'En İyi Özel Bankacılık' ödülü verildi!

TÜRKİYE'yi ilk kez "özel bankacılık" kavramı ile tanıştıran Yapı Kredi Private Banking, dünyanın lider finansal haber siteleri arasında yer alan Global Financial Market Review (GFM) tarafından "En İyi Özel Bankacılık" ödülüne layık görüldü.

Mimarın İlk Yapısı Ödülü için başvurular başladı!

Altın Çekül Uluslararası Yapı Kataloğu Ödülleri kapsamında gerçekleştirilen “MİMARIN İLK YAPISI” için başvuru süreci başladı.

Ahmet Okay Karaata ve Zafer Barış Dikmen, Yapı Kredi Koray GYO'dan ayrıldı!

Yapı Kredi Koray GYO'nun Genel Müdürü Ahmet Okay Karaata ve Mali ve İdari İşler Genel Müdür Yardımcısı ve Kurumsal Yönetim Komitesi Üyesi Zafer Barış Dikmen görevlerinden istifa etti.

Yapı Kredi Koray GYO 2021 yılı ilk çeyrek faaliyet raporu!

Yapı Kredi Koray GYO'nun 1 Ocak 2021 ile 31 Mart 2021 dönemine ait sorumluluk beyanı, faaliyet raporu ve finansal raporu yayınlandı. 

Yapı Kredi'den konutlardaki yeşil dönüşüme destek!

Yapı Kredi Bankası, binalarda enerji tasarrufunun bilincini artırmak için Doğa Dostu Mortgage ürününü hizmete sundu.

Yapı Kredi Koray GYO 2021 yılı için bağımsız denetim şirketini seçti!

Yapı Kredi Koray GYO'nun 2021 yılı hesap dönemine ilişkin finansal raporlarının denetlenmesi için PwC Bağımsız Denetim ve Serbest Muhasebeci Mali Müşavirlik A.Ş.'nin bağımsız denetim kuruluşu olarak seçilmesine karar verildi. 

Yapı Kredi Koray GYO genel kurul toplantısı kararları tescillendi!

Yapı Kredi Koray GYO'nun 9 Mart 2021 tarihinde yapılan Olağan Genel Kurul Toplantısı, İstanbul Ticaret Sicili Müdürlüğü tarafından 30 Mart 2021 tarihinde tescillendi. 

Yapı Kredi Koray GYO 2020 yılı için kar payı dağıtacak mı?

Yapı Kredi Koray GYO tarafından 1 Ocak 2020 - 31 Aralık 2020 hesap dönemine ilişkin net dönem karının ilgili finansal tablolarda yer alan geçmiş yıllar zararlarına mahsup edilmesi teklifinin Genel Kurul'a sunulmasına karar verildi.

Yapı Kredi GYO 2020 yılı faaliyet raporu!

Yapı Kredi GYO, 2020 yılı dönemine ait sorumluluk beyanını ve faaliyet raporunu Kamuyu Aydınlatma Platformu'nda yayınladı. 

Yapı Kredi Koray GYO bağımsız denetim kuruluşunu seçti!

Yapı Kredi Koray GYO, 2021 yılı hesap dönemindeki finansal raporlarının denetlenmesi için PwC Bağımsız Denetim ve Serbest Muhasebeci Mali Müşavirlik A.Ş.'nin seçilmesine karar verildi. 

Yapı Kredi GYO 2020 yılı sorumluluk beyanı ve finansal raporu!

Yapı Kredi GYO, Kamuyu Aydınlatma Platformu'nda 1 Ocak 2020 - 31 Aralık 2020 dönemine ait sorumluluk beyanı ve finansal raporunu yayınladı.

Yapı Kredi Koray GYO 2021 yılı için gayrimenkul değerleme şirketlerini seçti!

Yapı Kredi Koray GYO, 2021 yılı hesap dönemi içinde şirket tarafından portföyüne katılacak ve değerleme gerektiren varlıklarla ilgili değerleme yapmak üzere, TSKB Gayrimenkul Değerleme A.Ş. ve Terra Gayrimenkul Değerleme ve Danışmanlık A.Ş.'nin seçilmesine karar verdi.

Yapı Kredi Koray GYO'dan yüzde 25 kira indirimi kararı!

Yapı Kredi Koray GYO, koronavirüs kaynaklı olarak faaliyet hacminde önemli ölçüde düşüş yaşanması nedeniyle kiracılarına 1 Aralık 2020-28 Şubat 2021 tarihleri arasında geçerli olmak üzere yüzde 25 oranında indirim yapacak.

Yapı Kredi GYO 2020 faaliyet raporu!

Yapı Kredi GYO'nun 1 Ocak 2020 - 30 Eylül 2020 ara dönemine ilişkin finansal tablo, faaliyet raporu ve sorumluluk beyanını yayınladı...

yapı kredi ödülleri Haberi

yapı kredi ödülleri


Yapı Kredi Yatırım, Global Banking and Finance Revievv tarafından hisse senedi ve türev ürünleri alanında 2014 yılının en iyi ve en yenilikçi aracı kurumu seçildi. Şirket, 200 ülkede bağımsız yayın yapan Global Banking and Finance Review'dan 2014'te Türkiye'den dört ödül birden alan tek aracı kurum oldu. Yapı Kredi Yatırım Genel Müdürü Gülsevin Yılmaz, "Ödüller başarılarımızın birer ispatı niteliğinde"...