yapı malzemeleri ürün güvenliği semineri

yapı malzemeleri ürün güvenliği semineri

Kayseri Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğü tarafından "Yapı malzemelerinde ürün güvenliği" konulu seminer düzenlendi. Seminere katılan Kayseri Çevre ve Şehircilik İl Müdürü Hasan Bebek konuşma yaptı...

Akbul Yapı Malzemeleri Metal İnşaat Danışmanlık Emlak Temizlik Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Akbul Yapı Malzemeleri Metal İnşaat Danışmanlık Emlak Temizlik Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi bugün Kadıköy'de 350 bin TL sermaye bedeli ile Nurettin Ünal tarafından kuruldu.

Şenel Yapı Malzemeleri Ve İnşaat Anonim Şirketi Gayrimenkul Danışmanlık Şubesi açıldı!

Şenel Yapı Malzemeleri Ve İnşaat Anonim Şirketi Gayrimenkul Danışmanlık Şubesi bugün Kadıköy'de 2 milyon 500 bin TL sermaye bedeli ile Osman Başkaya tarafından açıldı.

DesignFloor yapı sektörünün yeni gözdesi!

AR-GE süreçlerinde tüketici sağlığını başlıca değerlendiren DesignFloor,  hijyen gereksinimlerini karşılayan A+ ve CE sertifikasyonlarına sahip, neme dayanıklı ve haşere barındırmayan zemin çözümleriyle yapı sektöründe öne çıkıyor.

Dka Emlak Yapı Malzemeleri Ve İnşaat Sanayi Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Dka Emlak Yapı Malzemeleri Ve İnşaat Sanayi Ticaret Limited Şirketi bugün Esenyurt'ta 150 bin TL sermaye bedeli ile Abdulmutalip Alıci, Altan Demir ve Sami Kuşcu ortaklığında kuruldu.

Hacılar Yapı Malzemeleri Ve İnşaat Sanayi Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Hacılar Yapı Malzemeleri Ve İnşaat Sanayi Ticaret Limited Şirketi bugün Sultanbeyli'de 100 bin TL sermaye bedeli ile Serkan Şen tarafından kuruldu.

İzoen Yapı Malzemeleri İzolasyon İnşaat Taahhüt Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi Uluyol Bereç kuruldu!

İzoen Yapı Malzemeleri İzolasyon İnşaat Taahhüt Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi Uluyol Bereç bugün Bayrampaşa'da 500 bin TL sermaye bedeli ile Ender Öztürk tarafından kuruldu.

Ayhan Grup Havuz Mekanik Mühendislik Yapı Malzemeleri Elektrik İnşaat San.Ve Tic.Ltd.Şti. kuruldu!

Ayhan Grup Havuz Mekanik Mühendislik Yapı Malzemeleri Elektrik İnşaat San.Ve Tic.Ltd.Şti. bugün Pendik'te 20 bin TL sermaye bedeli ile Emre Ayhan tarafından kuruldu.

Yapı Fuarı Turkeybuid İstanbul ekibi, yapı sektörünün nabzını tutuyor!

Yapı Fuarı “Paydaşlarımızla Birebir” isimli canlı yayın sohbetleriyle sektörün nabzını tutuyor. Bu akşam saat 18:00'da Dr. Mimar Hasan Cenk Dereli yayına konuk oluyor...

Kılıçarslan Yapı Malzemeleri ve İnşaat Sanayi Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Kılıçarslan Yapı Malzemeleri ve İnşaat Sanayi Ticaret Limited Şirketi bugün Pendik'te 100 bin TL sermaye bedeli ile Büşra Armut tarafından kuruldu. 

Sistem D Yapı Malzemeleri Uygulama İnşaat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Sistem D Yapı Malzemeleri Uygulama İnşaat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi Maltepe'de 250 bin TL sermaye bedeli ile Necmi Kuz tarafından kuruldu.

Avlu Yapı Malzemeleri Dekorasyon İnşaat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Avlu Yapı Malzemeleri Dekorasyon İnşaat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi bugün Kağıthane'de 100 bin TL sermaye bedeli ile Kerim Öksüz tarafından kuruldu.

Sevgi Nalbur Yapı Malzemeleri ve İnşaat Sanayi Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Sevgi Nalbur Yapı Malzemeleri ve İnşaat Sanayi Ticaret Limited Şirketi  bugün Kadıköy'de 50 bin TL sermaye bedeli ile Ahmet Yıldız ve Aydın Tanrısever tarafından kuruldu.

Beş Kardeşler Yapı Malzemeleri Elektrik Lojistik Reklam Temizlik Ürünleri Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Beş Kardeşler Yapı Malzemeleri Elektrik Lojistik Reklam Temizlik Ürünleri Ticaret Limited Şirketi bugün Esenyurt'ta 75 bin TL sermaye bedeli ile Batuhan Erik tarafından kuruldu. 

yapı malzemeleri ürün güvenliği semineri Haberi

yapı malzemeleri ürün güvenliği semineri

Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğü tarafından "Yapı malzemelerinde ürün güvenliği" konulu seminer düzenlendi. İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü Konferans Salonu'ndaki programda konuşan Kayseri Çevre ve Şehircilik İl Müdürü Hasan Bebek, insanların yaşadıkları mekanları ellerinden geldiğince güzelleştirmek için çalıştıklarını söyledi. Çevreci bir şehir kurmak için tarihin derinliklerinden gelen birikimlerinin olduğunu belirten Bebek, "Yeni yaklaşımda ürünler piyasaya arz edilmeden bir başlangıç tip deneyine tabi tutuluyor. Üretici, fabrika üretim kontrolü ile bu test sonuçlarına eşdeğer ürünleri seri olarak üretiyor. Test sonuçlarına uygun bir performans beyanı yayınlayarak teminat altına alman ürünler piyasaya arz ediliyor" diye konuştu. 


Dağıtıcı ve satıcıların belgesiz ürün satışı yapmalarının da yasak olduğunu anımsatan Bebek, şunları kaydetti: "Bu sayede ürün etiketlerinde belirtilen performans kriterlerine göre proje müellifleri projelerini hazırlıyor. Yapı denetim...