yenimahalle ihale

yenimahalle ihale

Yenimahalle, Aşağı Yahyalar Mahallesi'nde yer alan gecekondu Ankara 22. İcra Müdürlüğü tarafından 7 milyon 325 bin 86,50 TL'ye satılıyor. İhalesi, 9 Eylül saat 09:30'da yapılacak.

Yenimahalle'de 2 parselin arsa satışı karşılığı gelir paylaşımı ihalesi!

Başbakanlık Toplu Konut İdaresi Başkanlığından bugünkü resmi gazetede yapılan yazılı açıklamaya göre Başkent Ankara Yenimahalle'de bulunan İstasyon mahallesinde 2 parselin arsa satışı karşılığı gelir paylaşımı ihalesi gerçekleştiriliyor...

Ankara'da 5 milyon 195 bin 200 liraya kentsel servis alanı!

Ankara Yenimahalle Belediye Başkanlığı Ankara'da 5 milyon 195 bin 200 liraya kentsel servis alanı satıyor...

Yenimahalle Belediyesi 4 arsa satacak

Ankara Yenimahalle Belediye Başkanlığı, Çerçideresi ve Alacaatlı mevkilerinde bulunan 4 adet konut ve ticaret alanının satışı için ihale açtı.

Türk Kızılayı Ankara Yenimahalle'de bina inşaatı ihale edecek!

Türki Kızılayı Genel Müdürlüğü Ankara İli, Yenimahalle İlçesi, Gazi Mahallesi'nde bina inşaatı yapım ihalesi düzenliyor. 

Ankara Yenimahalle'de 5.6 milyon TL'ye satılık 4 dükkan!

Ankara Büyükşehir Belediyesi, Yenimahalle'deki 4 dükkan ihale ile satışa sunuyor. İhale 19 Nisan'da yapılacak..

Ankara Yenimahalle'de 8 milyon TL'ye satılık 2 arsa!

Ankara Yenimahalle Belediyesi, İvedik ve Macun mevkiideki 2 arsasını ihale ile satıyor. İhale 21 Aralık'ta gerçekleşecek..

Ankara Yenimahalle'de 7.8 milyon TL'ye satılık 2 arsa!

Ankara Yenimahalle Belediyesi, İvedik mevkiideki 2 arsasını ihale usulü ile satışa sunuyor. Arsalar için ihale 9 Kasım'da gerçekleşecek..

Ankara Gölbaşı ve Yenimahalle'deki 28 gayrimenkulün ihale tarihi değişti!

Başbakanlık Özelleştirme İdaresi Başkanlığı tarafından yapılan duyuruya göre Ankara Gölbaşı ve Yenimahalle'deki 28 gayrimenkulün ihale tarihi değişti...

Ankara Yenimahalle'deki 7 gayrimenkulün ihale tarihi değişti!

Maliye Hazinesi adına kayıtlı Ankara Yenimahalle'deki 7 gayrimenkulün son teklif verme günü değişti. Yeni tarih 22 Eylül 2017 oldu..

Türk Kızılayı'ndan Ankara Yenimahalle'de konut yapım ihalesi!

Türk Kızılayı Genel Müdürlüğü, Ankara İli, Yenimahalle İlçesi Gazi Mahallesi'nde bulunan arsa üzerine konut inşaatı yapımı işini ihale ediyor.

Ankara Yenimahalle'ye 4 yeni kültür merkezi!

Ankara'nın Yenimahalle ilçesine 4 yeni kültür merkezi geliyor. İnşa edilecek Turgut Özal ve Kaletepe kültür merkezlerinin ihale süreci devam ediyor.

Çerkeş Yenimahalle'de 4.9 milyon TL'ye inşaat ihalesi!

Çerkeş Belediye Başkanlığı Yenimahalle'de 151 ada 8 parsel kat karşılığı konut, ticari ve sosyal tesis alanı yapılması işi ihale edilecek. İnşaat ihalesinin bedeli 4 milyon 937 bin 68,25 TL olarak belirtiliyor.

TOKİ Sivas Yenimahalle 762 konut ihalesi bugün!

TOKİ tarafından Sivas Merkez Yenimahalle'de hayata geçirecek olan 762 konut için ihale bugün yapılacak.

TOKİ Sivas Yenimahalle 762 konut ihalesi 15 Mayıs'ta!

TOKİ'nin Sivas Merkez Yenimahalle'de inşa edeceği 762 adet yeni konut için ihale tarihi belirlendi.

Ankara Yenimahalle'de kiralık otopark ihalesi!

Atatürk Orman Çiftliği Müdürlüğü, Ankara'nın Yenimahalle İlçesi Ergazi Mahallesi'nde atıl durumda bulunan alanın açık park alanı, oto pazarı veya otopark olarak kiraya verecek. Açık artırma usulü ile yapılacak ihale 15 Mart 2017 tarihinde gerçekleşecek.

Yenimahalle Belediyesi'nden satılık 78 konut!

Ankara Yenimahalle Belediye Başkanlığı tarafından yayınlanan ihale ilanına göre, Ankara Yenimahalle'de bulunan 78 adet konut, 3 Aralık 2015 tarihinde kapalı teklif usulü ile satışa çıkarılacak.

yenimahalle ihale

yenimahalle ihale yenimahalle ihale

Ankara 22. İcra Müdürlüğü, Yenimahalle, Aşağı Yahyalar Mahallesi'nde yer alan gecekonduyu satışa çıkarıyor. Toplam arsa alanı 7.284 metrekare olan gayrimenkulün toplam bedeli 7 milyon 325 bin 86,50 TL olarak belirlendi. 


İhalesi açık artırma ile yapılacak olan gayrimenkul konut alanında yer alıyor. Söz konusu gayrimenkulün ihalesi 9 Eylül saat 09:30 ile 09:40 arasında Ankara Adliyesi 2 Numaralı Mezat Salonu Sıhhiye'de yapılacak. 


İhale ilanı: 


GM.SATIŞ 

SATIŞ 22. İCRA MÜDÜRLÜĞÜ - Evrak No: 2014/2İŞ


ANKARA (SULH HUKUK MAH.) SATIŞ MEMURLUĞU'NA İZAFETEN


ANKARA 22. İCRA MÜDÜRLÜĞÜ


2014/2 SATIŞ


TAŞINMAZIN AÇIK ARTIRMA İLANI


Satılmasına karar verilen taşınmazın cinsi, niteliği, kıymeti, adedi, önemli özellikleri:


1 NOTU TAŞINMAZIN


Özellikleri : Ankara İli Yenimahalle İlçesi Aşağı Yahyalar Mahallesi 983. Sokak Üzerinde 14 Kapı Nolu Gecekondunun bulunduğu yere rastlayan imarın 60437 Ada 1 parseli teşkil eden, 7.284,00-m2 yüzölçümünde arsa...