Yeşilkent Değirmen Deresi

Yeşilkent Değirmen Deresi

AK Parti Avcılar Belediye Başkan adayı Bayram Şenocak, 30 Mart yerel seçimlerinden sonra Avcılar sahiliyle ilgili çalışmalar yapacaklarını söyledi. Yeşilkent'e 205 milyon yatırım yaptıklarını, lağım kokularını yok edeceklerini belirtti...

Kervan Petrol Gıda İnşaat Tekstil Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi Değirmen Şubesi açıldı!

Kervan Petrol Gıda İnşaat Tekstil Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi Değirmen Şubesi bugün Pendik'te 5 milyon TL sermaye bedeli ile Ali Gedik tarafından açıldı. 

Eskişehir Yeşilli'de kentsel dönüşüm başladı!

Eskişehir'e bağlı Yeşilli Belediye Başkanı Hayrettin Demir, ilçedeki kentsel dönüşüm çalışmaları hakkında açıklamalarda bulundu. 

Emlak Konut Vadi Evleri 2. Etap'ın değeri ne kadar?

Emlak Konut GYO, İstanbul Başakşehir'de Bahçeşehir 2. Kısım mahallesi mevkiinde bulunan Emlak Konut Vadi Evleri 2. Etap projesi için Reel Gayrimenkul Değerleme'ye gayrimenkul değerleme raporu hazırlattı. Peki Emlak Konut Vadi Evleri 2. Etap'ın değeri ne kadar oldu?

Avcılar Yeşilkent Mahallesi imar planına kavuşuyor!

Çalışmalarına hız kesmeden devam eden İstanbul Büyükşehir Belediyesi (İBB), Avcılar Yeşilkent Mahallesi’nde 1/5000 ölçekli imar planını hayata geçiriyor.

Türkiye'de oran yüzde 56.2'ye yükseldi!

İzmir’deki depremin ardından 17 günde zorunlu deprem sigortası oranı Türkiye genelinde yüzde 55.5’ten yüzde 56.2’ye, Ege’de ise yüzde 54’ten yüzde 56’ya ulaştı. 

Avcılar Yeşilkent'te 2 okul inşaatı tamamlandı!

Avcılar Yeşilkent'te yatırım çalışmaları hız kesmiyor. Avcılar Belediye Başkanı Av. Turan Hançerli, "Neredeyse her cadde de çalışma yapıyoruz. Tamamlanan iki okulumuz 24+24 olmak üzere toplam 48 derslik açılmaya hazır" dedi.

22 yıldır tamamlanamayan Ticaret ve Kültür Merkezi inşaatı 2021'de bitecek!

Isparta Belediye Başkanı Şükrü Başdeğirmen, 22 yıldır tamamlanamayan Ticaret ve Kültür Merkezi inşaatının 2021'de bitirileceği açıkladı. 

Atakule GYO Mühye'deki arsasının değerleme raporu revize edildi! 

Atakule GYO'ya ait Ankara İli, Çankaya İlçesi, Yeşilkent (Mühye) Mahallesi, 29519 Ada 1 numaralı parselde yer alan arsaya ilişkin raporun 7.1. ve 7.2. maddesi revize edildi ve piyasa değeri değişmedi. 

Özak GYO'nun yönetim kurulu üye sayısı 9'a çıktı!

Özak GYO Yönetim Kurulu üye sayısının asgari 6 azami 9 üye olarak değiştirilmesine Sermaye Piyasası Kurulu ve Ticaret Bakanlığı'nca izin verildi.

Değirmen Tasarım Mimarlık Hizmetleri Sanayi ve Limited Şirketi kuruldu!

Değirmen Tasarım Mimarlık Hizmetleri Sanayi ve Limited Şirketi Şile'de 10 bin TL sermaye bedeli ile Apdullah Sefer ve İrem Aksu tarafından kuruldu. 

Mehmet Nuri Ersoy: Çeşme’ye kanal değil turizm merkezi yapacağız!

Kültür ve Turizm Bakanı Mehmet Nuri Ersoy, Çeşme’deki acil kamulaştırmalarla ilgili açıklama yaptı. Bakan Ersoy, Çeşme’ye bakanlık olarak dev bir turizm merkezi inşa etmek için harekete geçtiklerini söyledi.

Yeşiltepe Belediyesi'nden kentsel dönüşüm vurgusu!

Malatya Yeşilyurt Belediye Başkanı Mehmet Çınar, "Yeşiltepe'de hayata geçirdiğimiz kentsel dönüşüm projelerimizi ilçe genelinde yaygınlaştıracağız" şeklinde konuştu.

Yeni vergi paketi TBMM'ye sunuldu: Değerli konut vergisi geliyor!

AK Parti'nin TBMM’ye sunduğu yeni vergi paketinde 'dijital hizmet', 'konaklama' ve 'değerli konut' gibi yeni vergi kalemlerinin yer aldığı öğrenildi.

Yeşilkent Değirmen Deresi Haberi

Yeşilkent Değirmen Deresi

AK Parti Avcılar Belediye Başkan adayı Bayram Şenocak, 30 Mart yerel seçimlerinden sonra Avcılar sahiliyle ilgili çalışmalar yapacaklarını söyledi. Yeşilkent Değirmen Deresi'nde incelemelerde de bulunan Şenocak, Yeşilkent'e 205 milyon yatırım yaptıklarını, lağım kokularını yok edeceklerini belirtti. 


AK Parti Avcılar Belediye Başkan adayı Bayram Şenocak, Avcılar İlçe Başkanlığı tarafından Avcılar Hilton Otel'de düzenlenen kahvaltılı toplantıda yaptıkları ve yapacakları projeleri anlattı. Şenocak, "İlçe başkanı görevindeyken belediye başkanlığının yaptığını yaptık. Çünkü bu ilçede eksiklik çoktu" dedi. 


Avcılar sahili ile ilgili çeşitli şikayetlerin olduğunu belirten Şenocak, sahille ilgili çalışmalar yapacaklarını söyledi. "Aileler, çocuklar bu sahile inemiyor" diyen Başkan adayı Bayram Şenocak, "Büyükşehir ile yaptığımız istişareler sonucunda sahilde 400 bin kişi bu sahilden istifade etmesi geriyor. Bununla ilgili 30 Mart'tan sonra inşallah çalışmalarımız olacak" ifadelerini kullandı....