yeşilköy oditoryum

yeşilköy oditoryum

MNG Holding, WOW Hotels&Convention Center'ın yanındaki araziye oditoryum inşa edecek. Yeni oditoryumun İstanbul'un simgelerinden biri olması planlanıyor.

Boğaziçi Konut Hizmet Yönetim İşletmeciliği ve Ticaret A.Ş. Yeşilköy Çiroz Sahil şubesi açıldı!

Boğaziçi Konut Hizmet Yönetim İşletmeciliği ve Ticaret A.Ş. Yeşilköy Çiroz Sahil  şubesi bugün Beykoz’da 5 bin TL sermaye bedeli ile açıldı.

Yeşilköy ve Arnavutköy'deki salgın hastaneleri açıldı!

İstanbul'da hayata geçirilen Yeşilköy Prof. Dr. Murat Dilmener Acil Durum Hastanesi Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın katıldığı törenle açıldı. Restorasyonu tamamlanan Hadımköy Dr. İsmail Niyazi Kurtulmuş Hastanesi de bugün itibariyle hizmete girdi.

Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Yeşilköy Prof. Dr. Murat Dilmener Acil Durum Hastanesi paylaşımı!

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, İstanbul'da hizmete açılacak olan Yeşilköy Prof. Dr. Murat Dilmener Acil Durum Hastanesi'ne ilişkin paylaşım yaptı.

Yeşilköy ve Arnavutköy'deki salgın hastaneleri bugün açılıyor!

Salgın ve afetlerde kullanmak üzere inşa edilen Yeşilköy Prof. Dr. Murat Dilmener Acil Durum Hastanesi ile restorasyonu tamamlanan Hadımköy Dr. İsmail Niyazi Kurtulmuş Hastanesi bugün hizmete açılacak.

Yeşilköy ve Arnavutköy'deki salgın hastaneleri yarın açılacak!

İstanbul'da yapımı tamamlanan Yeşilköy Prof. Dr. Murat Dilmener Acil Durum Hastanesi ve Hadımköy Doktor İsmail Niyazi Kurtulmuş Hastanesi'nin inşaatı tamamlandı. Yarın açılması planlanan hastanenin son durumu havadan görüntülendi.

Yeşilköy Acil Durum Hastanesi'nin yapım hikayesi TRT Belgesel'de yayınlanacak!

Yeşilköy Prof. Dr. Murat Dilmener Acil Durum Hastanesi'nin yapım hikayesi 31 Mayıs tarihinde saat 21.00'de TRT Belgesel'de yayınlanacak.

TRT, Yeşilköy Pandemi Hastanesi'nin yapım hikayesinin belgeselini çekti!

TRT, Yeşilköy Prof. Dr. Murat Dilmener Acil Durum Hastanesi'nin yapım hikayesini konu alan belgesel çekti. 

Yeşilköy'deki pandemi hastanesi 31 Mayıs'ta açılıyor!

Yeşilköy Çok Amaçlı Acil Durum Hastanesi'nde sona gelindi. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın 31 Mayıs tarihinde açılışını duyurduğu hastane inşaatındaki son durum da havadan görüntülendi.

Yeşilköy Bot İskelesi 1/5000 ve 1/1000 Ölçekli imar planı askıda!

İstanbul İli, Bakırköy İlçesi, Yeşilköy Bot İskelesi Amaçlı 1/5000 Ölçekli Nazım İmar Planı ve 1/1000 Ölçekli Uygulama İmar Planı askıya çıktı.

Yeşilköy 2001 Eğitim Kültür ve Sağlık Vakfı’na bedelsiz arazi tahsisi mi yapıldı?

Eski Esenyurt Belediye Başkanı Necmi Kadıoğlu’nun, yönetiminde olduğu Yeşilköy 2001 Eğitim Kültür ve Sağlık Vakfı’na üniversite yapılması için 25 yıllığına bedelsiz tahsis ettiği arsaya ilişkin yeni iddialar ortaya çıktı.

Yeşilköy Süryani Ortodoks Kilisesi'nin temelini Cumhurbaşkanı atacak!

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın Cumhuriyet tarihinde ilk kez inşa edilecek Yeşilköy'deki Süryani Ortodoks Kilisesi'nin temel atma törenine katılması bekleniyor... 

Bakırköy Yeşilköy 1/5000 ölçekli plan tadilatı askıda!

Bakırköy İlçesi, Yeşilköy Mahallesi, 625 ada, 5, 6, 8, 9 parsellere ilişkin 1/5000 ölçekli plan tadilatı askıya çıkarıldı.

Yeşilköy nazım ve uygulama imar planı askıda!

Bakırköy İlçesi, Yeşilköy Mahallesi, 1030 ada, 103, 104, 109 parseller ile 101, 102 parsellerin bir kısmına ilişkin itiraz 1/5000 ve 1/1000 ölçekli nazım ve uygulama imar planı askıya çıkarıldı...

yeşilköy oditoryum

yeşilköy oditoryum yeşilköy oditoryum

GEÇEN yıl Yeşilköy'de İstanbul Dünya Ticaret Merkezi'e ait arazide inşa edilerek hizmete giren 4 ve 5 yıldızlı iki WOW Hotel ile kongre ve toplantı merkezi WOW Convention Center'e bir de oditoryum ekleniyor. MNG Holding'in tarafından inşa edilerek işletilen tesisin yanındaki boş arazide yapılacak olan oditoryumun bin 500 kişilik olması planlanıyor. MNG Holding tarafından inşaatına yakın zamanda başlanacak olan oditoryumun gelecek eylül ayında da hizmete girmesi planlanıyor.


ÜÇÜNCÜ ODİTORYUM


ODİTORYUMUN büyük organizasyonlarda kullanılması amaçlanıyor. Böylece İstanbul, Lütfi Kırdar Kongre ve Sergi Sarayı ile Maslak'taki TİM'den sonra üçüncü oditoryuma kavuşacak. WOW yetkilileri, oditoryum bünyesinde 12 toplantı salonu da bulunacağını belirterek, şu bilgileri verdi: `Oditoryumun önünde ayrıca bin 500 kişilik...