Yocto Sensum Biyoteknoloji Ürünleri Araştırma Geliştirme Sanayi Ticaret Anonim Şirketi

Yocto Sensum Biyoteknoloji Ürünleri Araştırma Geliştirme Sanayi Ticaret Anonim Şirketi

Yocto Sensum Biyoteknoloji Ürünleri Araştırma Geliştirme Sanayi Ticaret Anonim Şirketi, Şişli, Meşrutiyet Mahallesi, Samanyolu Sokak' ta 9 Haziran' da 51 bin TL sermaye ile kuruldu.

Dıagnoblue İlaç Tanı Biyoteknoloji Sanayi Ve Ticaret Anonim Şirketi kuruldu!

Dıagnoblue İlaç Tanı Biyoteknoloji Sanayi Ve Ticaret Anonim Şirketi bugün Maltepe'de 50 bin TL sermaye bedeli ile Mustafa Bakır tarafından kuruldu.

Dovegen Biyoteknoloji Sanayi Ve Ticaret Anonim Şirketi kuruldu!

Dovegen Biyoteknoloji Sanayi Ve Ticaret Anonim Şirketi Esenler’de  1 milyon TL sermaye bedeli ile Deniz Karasu tarafından kuruldu.

Orenda Extractıon Biyoteknoloji Mühendislik İç Ve Dış Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Orenda Extractıon Biyoteknoloji Mühendislik İç Ve Dış Ticaret Limited Şirketi Pendik’te 10 bin TL sermaye bedeli ile Büşra Yüksel tarafından kuruldu.

BioNTech açıkladı: Toplam kâr 1,128 milyar avro!

Kovid-19 aşısını geliştiren Alman biyoteknoloji şirketi BioNTech, aşı satışlarının ardından gelirlerinde keskin bir artışla ilk çeyrekte 1 milyar 128,1 milyon Euro net kar elde etti.

Alyabiotech Biyoteknoloji Araştırma Geliştirme Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Alyabiotech Biyoteknoloji Araştırma Geliştirme Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi bugün Maltepe'de 20 bin TL sermaye bedeli ile Emre Erdoğan tarafından kuruldu.

Biofleks Biyoteknoloji Ve Ticaret Anonim Şirketi kuruldu!

Biofleks Biyoteknoloji Ve Ticaret Anonim Şirketi bugün Tuzla'da 51 bin TL sermaye bedeli ile Barış Kopuz, Celal Kopuz, Gürkan Kopuz ve Mehmet Fethi Kopuz ortaklığında kuruldu.

Hrz Biyoteknoloji Kimya İlaç Arge Üretim Danışmanlık Ve Ticaret Anonim Şirketi kuruldu!

Hrz Biyoteknoloji Kimya İlaç Arge Üretim Danışmanlık Ve Ticaret Anonim Şirketi bugün Şişli'de 50 bin TL sermaye bedeli ile Ezgi Kural tarafından kuruldu.

Mendelsa Sağlık Biyoteknoloji Tıp Teknolojileri Limited Şirketi kuruldu!

Mendelsa Sağlık Biyoteknoloji Tıp Teknolojileri Limited Şirketi bugün Zeytinburnu'nda 10 bin TL sermaye bedeli ile Orkun Gürbüz tarafından kuruldu.

Sina Biyoteknoloji İlaç Tanı Ve Sanayi Anonim Şirketi kuruldu!

Sina Biyoteknoloji İlaç Tanı Ve Sanayi Anonim Şirketi bugün Sarıyer'de 3 milyon TL sermaye bedeli ile Caner Bingöl, Şaban Orçun Kalkan ve Ahmed kerem Kapancı ortaklığında kuruldu.

Trabzon İnovasyon ve Biyoteknoloji Merkezi inşaatında son durum!

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği'nin katkılarıyla yapılan "Trabzon İnovasyon ve Biyoteknoloji Merkezi"nin inşaatı devam ediyor. TTSO Yönetim Kurulu Başkanı Suat Hacısalihoğlu, inşaat alanında incelemelerde bulundu...

Ars Biyoteknoloji Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Ars Biyoteknoloji Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi bugün Pendik'te 10 bin TL sermaye bedeli ile Aliye Aras Perk tarafından kuruldu.

Vaccizone Biyoteknoloji Araştırma Geliştirme Danışmanlık Sanayi Ve Ticaret Anonim Şirketi kuruldu! 

Vaccizone Biyoteknoloji Araştırma Geliştirme Danışmanlık Sanayi Ve Ticaret Anonim Şirketi bugün Sarıyer'de 80 bin TL sermaye bedeli ile Nesrin Özeren tarafından kuruldu.

Fable Biyoteknoloji Sanayi Ve Ticaret Anonim Şirketi kuruldu! 

Fable Biyoteknoloji Sanayi Ve Ticaret Anonim Şirketi bugün Ataşehir'de 50 bin TL sermaye bedeli ile Deniz Ünver tarafından kuruldu.

Yocto Sensum Biyoteknoloji Ürünleri Araştırma Geliştirme Sanayi Ticaret Anonim Şirketi Haberi

Yocto Sensum Biyoteknoloji Ürünleri Araştırma Geliştirme Sanayi Ticaret Anonim Şirketi

Yocto Sensum Biyoteknoloji Ürünleri Araştırma Geliştirme Sanayi Ticaret Anonim Şirketi, Şişli, Meşrutiyet Mahallesi, Samanyolu Sokak'ta 9 Haziran'da 51 bin TL sermaye ile kuruldu.


Yocto Sensum Biyoteknoloji Ürünleri Araştırma Geliştirme Sanayi Ticaret Anonim Şirketi iş konusu; Şirketin başlıca amaç ve konuları şunlardır: 1. İnsan, Hayvan, Bitki ve Çevre Sağlığı alanlarında kullanılmak üzere her çeşit beşeri, veteriner ve zirai ilaç, malzeme, yöntem ve cihazın tasarlanması, geliştirilmesi, üretimi, ithalatı, ihracatı, satış ve pazarlaması, 2. Başta genetik hastalıklar, kanserler, dejeneratif hastalıklar ve enfeksiyon hastalıkları olmak üzere yaşam bilimlerinin her alanında yeni tanı, takip ve tedavi yöntemleri araştırmak geliştirmek ve uygulamak, deneysel ve klinik araştırma ve uygulamalarına öncülük etmek, 3. Başta moleküler biyoloji ve genetik, biyokimya, farmakoloji, patoloji, biyoinformatik ve görüntüleme hizmetleri olmak üzere her...