11 / 08 / 2022

Zafer Plaza avm satış

Zafer Plaza avm satış

Bursa Zafer Plaza  Alışveriş Merkezi’nin yüzde 19’luk hissesi bugün Bursa Büyükşehir Belediye Encümeni'nde satılacak. Kapalı teklif usulüyle gerçekleşecek ihalenin bedeli 51,4 milyon lira olarak belirlendi.

Zafer Plaza'nın tavanının çöküş anı kameralara yansıdı! Mağazadaki vatandaşlar ölümden döndü

Bursa'nın en büyük alışveriş merkezlerinden Torunlar A.Ş.'ye ait Zafer Plaza'da bir işyerinin tavanı çöktü. Mağazadaki dehşet anları kameralara yansıdı. Göçük altında birilerinin kalmış olabileceği değerlendirildiğinden arama çalışmaları yapıldı.

Torunlar GYO Zafer Plaza AVM'nin değeri belli oldu!

Torunlar GYO tarafından, Bursa İli, Osmangazi İlçesi, Şehreküstü Mahallesi, Cemal Nadir Caddesi üzerinde yer alan 6002 ada, 91 parsel bünyesindeki 181 nolu Zafer Plaza Alışveriş Merkezi'nin değerleme raporu yayınlandı.

Torunlar GYO Zafer Plaza AVM değerleme raporu!

Torunlar GYO'nun Zafer Plaza AVM projesinin 2020 yıl sonu değerleme raporu Kamuyu Aydınlatma Platformu'nda yayınlandı. 

Lüks plaza ve AVM'lerde kiralar düşüyor mu?

Pandemi sonrası azalan ofis ve mağaza talebiyle lüks plaza ve AVM'lerde boşluk oranları artıyor, kiralar düşüyor. Son 10 yılın en boş ofis binaları ve en düşük kiraları dikkat çekiyor. En lüks ofislerin kirası bile 5 yıl öncesinin yarısı düzeyinde....

Torunlar GYO Zafer Plaza AVM 2019 yıl sonu değerleme raporu!

Torunlar Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı Zafer Plaza AVM'nin 2019 yıl sonu değerleme raporunu yayınladı...

Zafer Plaza AVM 2018 yıl sonu değerleme raporu!

Torunlar Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı tarafından Zafer Plaza AVM'nin 2018 yıl sonu gayrimenkul değerleme raporunu yayınladı...

Ankamall AVM ve Crowne Plaza Otel 2018 yıl sonu değerleme raporu!

Yeni Gimat Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı tarafından Ankamall AVM ve Crowne Plaza Otel'e ilişkin hazırlattırılan yıl sonu değerleme raporunu yayınlandı...

Bursa Zafer Plaza 51.4 milyon liraya bugün satılıyor!

Bursa Zafer Plaza  Alışveriş Merkezi’nin yüzde 19’luk hissesi bugün Bursa Büyükşehir Belediye Encümeni'nde satılacak. Kapalı teklif usulüyle gerçekleşecek ihalenin bedeli 51,4 milyon lira olarak belirlendi.

Bursa Zafer Plaza AVM'nin hissesi 51.4 milyon TL'ye satılıyor!

Bursa Büyükşehir Belediye Başkanlığı tarafından, Zafer Plaza AVM'nin belediye hissesi 51.4 milyon TL'ye satılıyor...

Ankara Polatlı'daki AVM satışa çıkarılıyor!

Ankara İli, Polatlı İlçesi, Zafer Mahallesi'nde yer alan 2 katlı Alışveriş Merkezi satışa çıkarılıyor. Ankara Polatlı'daki AVM için 6 Nisan Cuma gününe kadar teklifler alınacak. 

 Ankamall AVM ve Crowne Plaza Otel'in revize değerleme raporu!

Yeni Gimat Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı Ankamall AVM ve Crowne Plaza Otel'e ilişkin revize değerleme raporunu yayınladı.

Nish İstanbul 2017 değerleme raporu!

Torunlar Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı Zafer Plaza'nın 2017 yıl sonu değerleme raporunu yayınladı.

Ankamall AVM ve Crowne Plaza Otel'in 2017 değerleme raporu!

Yeni Gimat Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı, Ankamall AVM ve Crowne Plaza Otel'e ilişkin hazırlattırılan yıl sonu değerleme raporu yayınlandı.

Zafer Plaza avm satış Haberi

Zafer Plaza avm satış

Bursa Zafer Plaza Alışveriş Merkezi’nin yüzde 19’luk hissesi bugün 51,4 milyon liraya satılacak.  İşte Olay Gazetesi köşe yazarı İhsan Aydın'ın konu ile ilgili yazısı...

Bugün Bursa Büyükşehir Belediye Encümeni’nden de önemli bir satış ihalesi var.

Büyükşehir Belediyesi mali toparlanmayı sağlayabilmek için elindeki taşınır ve taşınmazların bir bölümünü satmayı planlamıştı.

Bu karar doğrultusunda Zafer Plaza  Alışveriş Merkezi’ndeki Büyükşehir Belediyesi’ne ait yüzde 19’luk hissesinin büyük bölümü satılacak.

Talipli çıkar mı bilmiyoruz ama Büyükşehir Belediyesi bu satıştan 50 milyon liranın üzerinde bir gelir bekliyor.

Büyükşehir Belediyesi bin 443 metrekarelik hisseyi tahmini 51,4 milyon lira bedel üzerinden kapalı zarf teklif yöntemiyle satacak.