Zekeriyaköy Ormanada teslim tarihi

Zekeriyaköy Ormanada teslim tarihi

Ormanada Zekeriyaköy iletişim bilgileri haberimizin içinde yer alıyor. Ormanada Zekeriyaköy Evleri projesi kapsamında dairelerin alanları 150 metrekareden başlıyor ve de 330 metrekareye kadar yükseliş gösteriyor

Zekeriyaköy Ormanada teslim tarihi!

Eczacıbaşı Gayrimenkul projesi olan Zekeriyaköy Ormanada teslim tarihi kapsamında yer alan dairelerden ilk etapta bulunanlar hemen ikinci etapta bulunanlar ise 2013 sonunda sahiplerine teslim edilecek

Ormanada projesi!

Satışların devam ettiği Ormana projesi İstanbul Avrupa Yakasında yer alan Zekeraköy'de inşa ediliyor. Birinci etap teslimlerinin hemen yapıldığı Zekeriyaköy Ormanada Konutları toplamda 273 adet daireden meydana geliyor...

Zekeriyaköy Ormanada ödeme planı!

Zekeriyaköy Ormanada ödeme planı kapsamında proje hakkında detaylar haberimizin içinde yer alıyor

Ormanada Zekeriyaköy'den 'Deneme Sürüşü' fırsatı! 

Ormanada Zekeriyaköy tarafından başlatılan 'Deneme Sürüşü' kampanyasıyla kirada oturulan ev 12 ay içinde satın alınmaya karar verilirse ödenen kira miktarı ve depozito ev fiyatından düşüyor.   

Ormanada Zekeriyaköy'de 'Deneme Sürüşü' kampanyası! 

Ormanada Zekeriyaköy Deneme Sürüşü kampanyasını başlattı. Deneme Sürüşü kampanyasıyla Ormanada'da kirada oturulan ev 12 ay içinde satın alınmaya karar verilirse toplam kira ve depozito ev fiyatından düşülüyor.  

İnanlar Terrace Elis ne zaman teslim?

İnanlar İnşaat imzasıyla hayata geçirilen İnanlar Terrace Elis projesi İstanbul Avrupa Yakası'nda Sarıyer'e bağlı Zekeriyaköy'de inşa edilecek . Peki İnanlar Terrace Elis ne zaman teslim?

Terrace Elis Zekeriyaköy teslimleri!

Terrace Elis projesi İnanlar İnşaat tarafından İstanbul Zekeriyaköy'de hayata geçiriliyor. Projede daireler ne zaman teslim edilecek?

Terrace Elis Zekeriyaköy 2018'de teslim!

Terrace Elis Zekeriyaköy projesi İnanlar İnşaat imzasıyla hayata geçiriliyor. İnanlar Terrace Elis projesinin 2018 yılı içerisinde teslim edilmesi planlanıyor.

Ormanada Evleri ödeme seçenekleri!

Yüzde 10 KDV indirimi yapılan Ormanada Zekeriyaköy projesi Eczacıbaşı Gayrimenkul imzasıyla hayata geçiriliyor. İşte Ormanada Evleri ödeme seçenekleri..

Ormanada Zekeriyaköy ödeme planı 2017!

İstanbul Zekeriyaköy'de Eczacı başı Gayrimenkul tarafından hayata geçirilen Ormanada projesinde 48 aya kadar sıfır faizle ödeme yapılabiliyor. Projede villa ve sıra evlere yer verildi...

Ormanada Zekeriyaköy 2017 ödeme kampanyası!

Ormanada Zekeriyaköy projesinde dolar kuru 3,09'a sabitlendi. Ormanada Zekeriyaköy 2017 ödeme kampanyası kapsamında 48 aya kadar sıfır faizle ödeme yapılabiliyor...

Ormanada: Yavuz Sultan Selim Köprüsü'nde 3 dakika!

Eczacıbaşı Gayrimenkul Geliştirme ve Yatırım’ın Zekeriyaköy’de 220 dönüm üzerine kurulan projesi Ormanada, sosyal yaşam olanaklarıyla sakinlerine doğanın içinde konfor ve güveni bir arada sunarken konumu ile ulaşımda benzersiz bir rahatlık sağlıyor.

Ormanada Zekeriyaköy'ün gözde projelerinden!

Eczacıbaşı Gayrimenkul Geliştirme ve Yatırım’ın 220 dönüm üzerine kurulan projesi Ormanada, Zekeriyaköy'ün en gözde projelerden biri olarak dikkat çekiyor.

Zekeriyaköy Ormanada'da dolar kuru 2,49'da sabitlendi!

Zekeriyaköy’de doğayla iç içe, şehir konforu ve standartlarına sahip Ormanada’da 2,49TL sabit dolar kuru’nun yanı sıra 0.89 faizli özel konut kredisi fırsatı da sunulmakta.

Ormanada Zekeriyaköy satış fiyatları!

Ormanada Zekeriyaköy satış fiyatları çatı dublekslerinde 900 bin dolardan başlıyor. Konut teslimlerin hemen yapıldığı Zekeriyaköy Ormanada Evleri'nde 273 adet konut yer alıyor...

Panorama Suites by KLK Zekeriyaköy satılık!

Panorama Suites by KLK Zekeriyaköy satılık dairelerin metrekare birim fiyatı 8 bin TL olarak belirlendi. KLK Panorama Suites projesi Ağustos 2017 yılında teslim ediliyor...

Zekeriyaköy Ormanada teslim tarihi Haberi

Zekeriyaköy Ormanada teslim tarihi

Ormanada projesi, Zekeriyaköy Bölgesi içinde Avrupa Yakası'nda inşa ediliyor. Ormanada Zekeriyaköy iletişim bilgileri öncesinde projeden bahsedelim. 


Ormanada Zekeriyaköy Evleri, Eczacıbaşı Gayrimenkul tarafından yükseliyor. Ormanada Zekeriyaköy projesi kapsamında 273 konut yer alıyor. 


Ormanada Zekeriyaköy satılık dairelerin alanları 150 metrekareden başlangıç gösteriyor ve de 330 metrekareye kadar yükseliyor. 


Ormanada Zekeriyaköy projesi kapsamında toplam arsa alanı 220 bin metrekare olarak belirlendi.Ormanada Zekeriyaköy teslimleri ilk etapta hemen yapılıyor. 


Ormanada Zekeriyaköy Evleri kapsamında pilates salonu, fitness center, masaj odaları, yüzme havuzu, buhar odası ve otopark bulunuyor. 


Ormanada Zekeriyaköy iletişim adres : Yorgancı Çiftliği Mevkii 34450 Sarıyer-İstanbul 


Ormanada Zekeriyaköy iletişim

Telefon: (0212) 201 59 30

Web adresi: