08 / 08 / 2022

Zer Topkapı projesi

Zer Topkapı projesi

Topkapı'da Ceylan İnşaat imzası ile hayata geçirilecek Zer Topkapı'da projelendirme çalışmaları devam ediyor. Satışların başlamadığı projede 56 adet 3+1 lüks daire yer alacak...

Bakırcı Topkapı fiyat bilgisi!

Bakırcı Topkapı fiyat bilgisi haberimizde yer alıyor. İşte Bakırcı Topkapı projesi fiyat bilgisi ve proje detayları...

Bakırcı Topkapı projesi ön satışta!

Bakırcı Yapı ve Gayrimenkul Ticaret A.Ş. Topkapı Projesi için start verdi. Projede yer alan 264 konut ön satışa sunuldu...

Bakırcı Yapı Topkapı fiyat!

Bakırcı Yapı Topkapı fiyat bilgisi haberimizde yer alıyor. Bakırcı Yapı Topkapı projesi için düğmeye basıldı. Projenin ÇED süreci başladı. 

Bakırcı Yapı Topkapı projesi geliyor! Yeni proje!

Bakırcı Yapı ve Gayrimenkul Ticaret A.Ş. Topkapı projesi için start verdi. Proje için ÇED süreci başladı.

Akzirve Topkapı projesi Eylül'de satışta!

Akzirve Gayrimenkul imzasıyla hayata geçirilen Akzirve Topkapı projesinde satışlar Eylül ayı içerisinde başlayacak.

Zer Topkapı ile yeni konutlar yolda! Yeni proje!

Topkapı'da Ceylan İnşaat imzası ile hayata geçirilecek Zer Topkapı'da projelendirme çalışmaları devam ediyor. Satışların başlamadığı projede 56 adet 3+1 lüks daire yer alacak...

Flores Topkapı projesi geliyor! Yeni proje!

Flores İstanbul'un kalbi Topkapı'da yeni bir projeyi hayata geçirmeye hazırlanıyor. 2 bloktan oluşacak Flores Topkapı projesi alıcılarına çeşitli sosyal imkanlar sunacak.

Tekfen Topkapı satışa çıktı! 

Tekfen Topkapı projesi satışa çıktı. Projede yer alan dairelerin teslimleri 2020'de yapılacak...

Akzirve Topkapı ne zaman teslim?

Akzirve Topkapı projesi Türkiye’nin tek parsel üzerinde gerçekleştirilecek kentsel dönüşüm projesi olarak dikkat çekiyor. Peki Akzirve Topkapı ne zaman teslim?

Akzirve Topkapı ön talep topluyor!

Ön talep toplayan Akzirve Topkapı projesi Türkiye’nin tek parsel üzerinde gerçekleştirilecek olan en büyük kentsel dönüşüm projelerinden biri olma özelliği taşıyor.

Akzirve Topkapı basın lansmanı 9 Mayıs'ta!

Strada Bahçeşehir projesinin ikinci etabının ardından, şimdi de uzun zamandır merakla beklenen Akzirve Topkapı projesi basına lanse edecek. 

Tekfen Topkapı projesi Mayıs'ta satışta!

Tekfen Gayrimenkul'ün Zeytinburnu'na bağlı Maltepe Mahallesi'nde hayata geçireceği Tekfen Topkapı projesi Mayıs ayında satışa çıkıyor. Projede daire teslimleri 2020'de yapılacak..

Akzirve Topkapı basın lansmanı ertelendi!

Strada Bahçeşehir projesinin ikinci etabının ardından, şimdi de uzun zamandır merakla beklenen Akzirve Topkapı projesi basına tanıtılacak. 

Zer Topkapı projesi Haberi

Zer Topkapı projesi

Ceylan İnşaat, Topkapı'da yeni proje geliştirmek için hazırlıklara başladı. Zer Topkapı ismiyle tanıtılacak ve konut alıcısının beğenisine sunulacak olan proje tek kule halide inşa edilecek. 

İnşaatı ne zaman başlayacak?

Zer Topkapı projesinin inşaat çalışmaları ve satış süreci henüz başlamadı. Projelendirme çalışmalarının devam ettiği Zer Topkapı, 2 bin metrekarelik arsa üzerinde hayata geçirilecek.

"Topkapı'da ZER ayrıcalıklarını yaşayın..." sloganı ile tanıtılan Zer Topkapı projesinde 56 adet 3 oda 1 salon lüks daire yer alacak. Projede ayrıca 4 adet mağazının da olması planlanıyor. 

Bugüne kadar bir çok projeye imza atan Ceylan İnşaat, Zer Muhteşem Yeni Yıl Konutları projesinin satış sürecine devam ediyor. 

Tel: 444 87 85
Web: