Ziraat Bankası konut kredi faiz oranları

Ziraat Bankası konut kredi faiz oranları

Ziraat Bankası maaşını bankadan alan emeklilere özel kredisi faiz oranları ve avantajlar sunuyor. Ziraat Bankası emeklinin artısı konut kredisi ve ihtiyaç kredisi faizleri ne kadar?

Ziraat Bankası konut tamamlama kredisi!

Ziraat Bankası inşaat halindeki konutunu tamamlamak için krediye ihtiyaç duyan müşterilerine 10 yıl vadeye dek düşük faiz oranları ile inşaat tamamlama konut kredisi kullandırıyor...

Ziraat Bankası banka gayrimenkulü konut kredisi fırsatı!

Ziraat Bankası bankanın kendi mülkü konutlar için Banka Gayrimenkulü Konut Kredisi ürünü kapsamında avantajlı konut kredisi fırsatları sunuyor...

Ziraat Bankası inşaat tamamlama konut kredisi faizleri!

Ziraat Bankası kendi konutunu yaparken krediye ihtiyaç duyan müşterilerine düşük faiz oranları ile İnşaat Tamamlama Konut Kredisi kullandırıyor...

Ziraat Bankası 5 yıl vadeli kredi faiz oranları!

Ziraat Bankası 5 yıl vadeye kadar ihtiyaç ve konut kredisi kullandırıyor. Bankanın 5 yıl vade için uyguladığı faiz oranları ne kadar?

Ziraat Bankası konut kredi faiz oranları ne durumda?

Ziraat Bankası elindeki konutların satışında düşük faiz oranı ve birçok konut kredisi masraflarından muaf şekilde Banka Gayrimenkulü Konut Kredisi ürünü kullandırıyor.

Ziraat Bankası’ndan çiftçiye özel konut kredisi!

Ziraat Bankası kredi vadelerini aylık olarak ödeyemeyen çiftçilere özel hasatta ödemeli konut kredisi kullandırıyor…

Ziraat Bankası'ndan emekliye özel konut kredisi!

Ziraat Bankası, emeklilere özel yüzde 0.99 faiz oranı ile özel konut kredisi kampanyasını sunuyor. Kampanyada 180 aya varan taksit imkanı da sunuluyor. İşte kampanya detayları...

Ziraat bankası konut kredisi erteleme koşulları!

Ziraat Bankası coronavirüsün ekonomiye oluşturduğu risklerini azaltılması ve mali yapısı bozulan bireysel yada tüzel müşterilerini en az hasarla süreci atlatabilmesi için diğer kamu bankaları ile beraber destek paket uygulamaya başladı.

Ziraat Bankası ortak konut kredisi şartları neler?

Ziraat Bankası konutunu paylaşarak ödemelerini düşürmek isteyenler için azami 5 kişiye kadar ortak konut kredisi kullandırıyor.

Ziraat Bankası'ndan 0.79 faizli iki büyük kredi kampanyası!

Ziraat Bankası Ekonomik İstikrar Kapsamı tedbirler kapsamında 0.79 faiz oranı ile ihtiyaç ve konut kredisi kullandırıyor. Ziraat Bankası 0.79 faizli kredi koşulları ve detayları neler?

Ziraat Bankası'ndan 0.79 faizli konut kredisi!

Ziraat Bankası Ekonomik İstikrar Kapsamı tedbirleri kapsamında 0.79 faiz oranı ile ihtiyaç ve konut kredisi kullandırıyor. Ziraat Bankası 0.79 faizli kredi koşulları ve detayları neler?

Ziraat Bankası konut kredisi erteleme nasıl yapılır?

Ziraat Bankası konut kredisi erteleme nasıl yapılır? Ziraat konut kredisi erteleme faizi ne kadar? Kredi ertelendiğinde geri ödemeleri nasıl planlanıyor?

Ziraat Bankası konut kredisi erteleme!

Ziraat Bankası konut kredisi erteleme için tüketiciye büyük kolaylık sağladı. Banka erteleme faizin kredinin geri kalanına bölerek müşterilerine kolay ödeme planları sunacak.

Ziraat Bankası konut kredisi erteleme şartları!

Ziraat Bankası konut kredisi erteleme şartları neler? Ziraat Bankası konut kredisi erteleme için ne kadar faiz uyguluyor?

Ziraat Bankası TOKİ kredisi nasıl hesaplanır?

Koronavirüs salgını kapsamında ekonomik faaliyetleri iyileştirmek için çalışmalar devam ediyor. Ziraat Bankası bu kapsamda koronavirüs salgını ekonomik etkilerine karşı önlemlerini açıkladı. Vatandaşlar ise Ziraat Bankası konut kredisi faiz oranlarını araştırmaya başladı. İşte merak edilen detaylar…

Ziraat Bankası konut kredisi borçlarını ne kadar erteliyor?

Ziraat Bankası coronavirüsün olumsuz etkilerinin azaltılması için destek paketi devreye soktu. Bu kapsamında banka konut kredilerin altı aya kadar erteleyecek…

Ziraat Bankası Enflasyon Endeksli Konut Kredisi mantıklı mı?

Ziraat Bankası Enflasyon Endeksli Konut Kredisi ürünü faizleri ne kadar? Enflasyon endeksli konut kredisi kullanmak mantıklı mı?

Ziraat Bankası'ndan Oyak üyelerine özel konut kredisi fırsatı!

Ziraat Bankası uzun vadeli, düşük faizli, dosya masrafsız, uygun ödeme seçenekleri ile OYAK Üyelerine özel konut kredisi kullandırıyor.

Ziraat Bankası’ndan ortak konut kredisi fırsatı!

Ziraat Bankası konut kredisi taksitlerini paylaşarak ödemek ve böylelikle daha düşük maliyetlerle ev sahibi olmak isteyen müşterilerine ortak konut kredisi fırsatı sunuyor.

Ziraat Bankası konut kredi faiz oranları Haberi

Ziraat Bankası konut kredi faiz oranları

Ziraat Bankası maaşlarını bankadan alan emekliler için özel avantajlarla kredi kampanyaları sunuyor. Banka maaş müşterileri için avantajlı koşullar sunduğu gibi kredi işlemlerini bankaya gitmeden dijital işlemlerle çekebilme olanağı da sunuyor.

Banka ihtiyaç kredisi ürünleri kapsamında maaş müşterilerine özel 10 puan faiz indirimi uyguluyor. Maaşını Ziraat Bankası’ndan alan tüketiciler %1.25 faiz oranları ile ihtiyaç kredisi kullanılırken maaş müşterisi olmayan tüketiciler için faizler %1.35’e çıkıyor.

Ziraat Bankası maaş müşterisi emekliler için ise 500.000 TL’ ye kadar konut kredisi faiz oranlarını %0.99, 500.000 TL üzerinde ise %1.19 olarak uyguluyor. 15 yıl vadeye kadar kullanılabilen kredinin yıllık maliyet oranı ise %12’ye denk geliyor.

Ziraat Bankası söz konusu kredi ürünleri sağladığı ayrıcalıklarından yararlanabilmek için bankanın İnternet Bankacılığı, BES, AZG, DASK, Konut Sigortası, KASKO, Eşya Sigortası, Klasik Sivil...