züccaciye fuarı

züccaciye fuarı

Dünyanın en büyük 4. fuarı olan ZÜCHEX, 22 Ağustos 2007'de 18'inci kez zücaciye, hediyelik eşya ve elektrikli ev aletleri sektörünü Beylikdüzü TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezi'nde bir araya getiriyor.

Kovid-19'da konut sektörü pik yaptı!

Ankara Ticaret Odası Başkanı Gürsel Baran, Kovid-19 pandemisi sürecinde oyuncağa yönelik ciddi talep artışı olduğunu belirten Baran, züccaciye, konut, otomobil ve mobilya sektörlerinin de pik yaptığını vurguladı. 

Malatya Kongre ve Fuar Merkezi inşaatında sona gelindi!

Malatya Büyükşehir Belediyesi tarafından inşa edilen Kongre ve Fuar Merkezi inşaatında çalışmalar tamamlanmak üzere. Malatya Büyükşehir Belediye Başkanı Selahattin Gürkan söz konusu fuar merkezi ile ilgili açıklamalarda bulundu. 

Özreis Grup İnşaat Metal Oto Züccaciye Medikal Tekstil Kimya Sanayi Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Özreis Grup İnşaat Metal Oto Züccaciye Medikal Tekstil Kimya Sanayi Ticaret Limited Şirketi bugün Sultanbeyli'de 600 bin TL sermaye bedeli ile Ercan Demir tarafından kuruldu.

Gohula İnşaat Züccaciye Elektrik Tekstil Temizlik Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Gohula İnşaat Züccaciye Elektrik Tekstil Temizlik Ticaret Limited Şirketi bugün Maltepe'de 500 bin TL sermaye bedeli ile Ergün Erturan tarafından kuruldu.

AVM ve züccaciyeciyeler 1 Mayıs’ta kademeli olarak açılıyor!

Türkiye'nin koronavirüsle mücadele ettiği şu süreçte yeni karar kapsamında 11 Mayıs ve 1 Haziran’da AVM’lerin ve züccaciye dükkanlarının kapıları kademeli olarak artacak.

Macron İnşaat Elektrik Elektronik Züccaciye Plastik Sanayi Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Macron İnşaat Elektrik Elektronik Züccaciye Plastik Sanayi Ticaret Limited Şirketi bugün Bahçelievler'de 250 bin TL sermaye bedeli ile Osman Kazancı tarafından kuruldu.

Kulelioğlu İnşaat Temizlik Züccaciye Tekstil Elektrik Ürünleri Sanayi ve Ticaret LTD. ŞTİ. kuruldu!

Kulelioğlu İnşaat Temizlik Züccaciye Tekstil Elektrik Ürünleri Sanayi ve Ticaret LTD. ŞTİ.  bugün Kadıköy'de 50 bin TL sermaye bedeli ile Mehmet Kulelioğlu tarafından kuruldu.

Tellioğlu Nalburiye İnşaat Emlak Züccaciye Ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Tellioğlu Nalburiye İnşaat Emlak Züccaciye Ve Ticaret Limited Şirketi bugün Bağcılar'da 200 bin TL sermaye bedeli ile Fatih Tellioğlu ve Osman Tellioğlu ortaklığında kuruldu. 

By Oktayöz İnşaat Emlak Fuarı'nda büyük ilgi gördü!

By Oktayöz İnşaat, Türkiye’nin en büyük kentsel dönüşüm projeleri olan Essenora ve GOP Plevne ile 23-26 Kasım 2017 tarihleri arasında gerçekleşen CNR Emlak Fuarı’nda stant açtı.

Babacanlar İzolasyon Yapı İnşaat ve Züccaciye Malzemeleri Sanayi Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Babacanlar İzolasyon Yapı İnşaat ve Züccaciye Malzemeleri Sanayi Ticaret Limited Şirketi Hasan Ateş tarafından 10 bin TL sermaye ile bugün kuruldu. 

Barbey İnşaat Tekstil Ve Züccaciye Sanayi Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Barbey İnşaat Tekstil Ve Züccaciye Sanayi Ticaret Limited Şirketi bugün Bahçelievler’de 10 bin TL sermaye bedeli ile Yaşar Çetin tarafından kuruldu.

Peli Parke, Samsun İnşaat Fuarı 2017'nin yıldızı oldu!

Vezirköprü Orman Ürünleri Grubu markası olan Peli Parke, yenilikçi ve pratik ürünleriyle Samsun İnşaat Fuarı 2017'nin yıldızı oldu...

Mobilyada ÖTV indi, satışlar arttı!

Züccaciyeciler Derneği (ZÜCDER) Yönetim Kurulu Başkanı Ömer Ertuğrul Erdoğan, züccaciye, ev ve mutfak eşyaları sektöründeki KDV ve ÖTV indiriminden bahsetti.

züccaciye fuarı Haberi

züccaciye fuarı

60 bin metrekare alanda 500 firmayı ağırlayacak olan 18. ZÜCHEX Fuarı (Uluslararası Zücaciye& Hediyelik Eşya ve Elektrikli Ev Aletleri Fuarı) 2 milyar dolarlık sektörün üretim ve model stratejisinin belirlenmesine öncülük ediyor. Dünyanın en büyük 4. fuarı olan ZÜCHEX, bir bekâr evinin dağınık mutfağında kurulan hayalle ortaya çıktı. ZÜCHEX'in hayalini 1995 yılında bekâr mutfağında kuran ZÜCHEX Fuar Komitesi Başkanı İrfan Tıraş, Türk zücaciye sektörünün Avrupalı rakipleriyle kalite yönünden boy ölçüşebileceğini hatta önde olduğunu söyledi.