Güneş Park Evleri'nde 250 bin YTL'ye! Hemen teslim!

Güneş Park Evleri'nde 250 bin YTL'ye! Hemen teslim!Albayrak Yapı Grubu'nun Halkalı'da inşa ettiği Küçükçekmece Gölü manzaralı Güneş Park Evleri, 250 bin YTL'den başlayan fiyatlarla satışa sunuluyor.


Halkalı'da yapımına başlanılan Güneş Park Evleri'nde büyüklükleri 99 ile 183  metrekare arasında değişen 868 daire 250 bin ile 350  bin YTL arasında değişen fiyatlarla satılıyor.
 
78 dönüm arazi üzerinde kurulan 18 blokta 868 konuttan oluşan projede 2+1, 3+1 ve 4+1 tipinde 3 çeşit daire seçeneği bulunuyor. TOKİ'nin Kaynak Geliştirme Kapsamında üretilen Güneş Park Evleri, Halkalı'da, TEM ve E5 karayollarının bağlantı noktasında konumlanıyor.
Yeşil alanların bol olduğu Güneş Park Evleri'nde 1 kapalı, 2 açık yüzme havuzu, spor merkezi, tenis kortları, basketbol ve voleybol sahaları, her daireye açık ve kapalı otopark, ana okulu ve ticaret merkezi, koşu yürüyüş bisiklet parkuru, kaykay alanı, mini futbol sahası, süs havuzları ve çocuk oyun alanları  bulunuyor. Ayrıca intercom cihazıyla hem blok hem güvenlik girişleri kontrol altında tutulurken, televizyonun sabit bir kanalından oyun alanlarını seyretme imkanı da sunuluyor.
 
Güneş Park Evleri'nde,  TOKİ  standartlarına ek olarak ankastre mutfak, laminant parke ve kombinin de yer aldığı konutlar, anahtar teslimi olarak sahiplerine verilecek.

Projeden görüntüler için tıklayınız....
 

www.gunespark.com
444 02 95