Güneşli Mirage Residence güncel ödemeleri!

Güneşli Mirage Residence güncel ödemeleri! Güneşli Mirage Residence güncel ödemeleri!

Firma: Sur Yapı

Proje: Mirage Rezidans

Toplam 300 milyon TL yatırım bedeliyle yükselen projede dairelerin tipleri 1+1'den 4+1'e kadar farklılık gösterek tasarlandı. Güneşli Mirage Residence güncel ödemeleri kapsamında yüzde 10 indirim fırsatı sunuluyor.Lokasyon bilgisi kapsamında metroya, Atatürk Havaalanı'na, metrobüse ve Tem Otoyolu'na yakın bir konumda bulunan proje İstanbul Avrupa Yakası Güneşli'de inşa ediliyor.


17 kattan meydana gelen projede dairelerin tipleri 1 oda 1 salon, 2 oda 1 salon, 3 oda 1 salon ve 4 oda 1 salon olarak dizayn edildi. Proje 3 blok şeklinde yükseliyor.


Sosyal kullanım alanları arasında projede güneşlenme ve gölgelik alanları, açık hava ve fitness alanı, çocuk havuzu, yüzme havuzu, yürüyüş ve bisiklet parkurları yer alıyor.


Toplam 342 adet daire ve 60 mağazaden meydana gelen projede dairelerin teslimleri Kasım 2017 yılında gerçekleşmesi öngörülüyor. Proje toplam 300 milyon TL yatırım bedeliyle yükseliyor.


Güneşli Mirage Residence güncel ödemeleri kapsamında yüzde 25 peşinatta, yüzde 25 teslimde kalan kısım ise 48 ay vade farksız taksit ile ödeme yapılıyor. Lansmana özel yüzde 7 indirim sağlanan projede peşin ve banka kredili ödemelerde yüzde 10 ekstra indirim uygulanıyor.


Tel: 0216 422 65 14

Web: www.suryapi.com.tr

Tülay ÇENESİZ/Emlakkulisi.com


projeye sor