29 / 03 / 2023

Güneşli Mirage Residence ödeme seçenekleri!

Güneşli Mirage Residence ödeme seçenekleri!

Firma: Sur Yapı

Proje: Mirage Rezidans

Daire tiplerinin 1+1'den 4+1'e kadar tasarlandığı proje toplam 342 adet daireden meydana geliyor. Güneşli Mirage Residence ödeme seçenekleri kapsamında lansmana özel yüzde 10 indirim uygulanıyor.Konum bilgisi kapsamında proje  E-5 ve Tem Otoyolu'na, Atatürk Havaalanı'na, metroya, metrobüse, Evren Güneşli ve Mimar Sinan istasyonlarına yakın bir bölgede bulunuyor.


Toplam 342 adet daireden meydana gelen proje 300 milyon TL yatırım bedeliyle yükseliyor. Proje İstanbul Bağcılar Güneşli lokasyonunda inşa ediliyor.


Fiyatların dairelerin metrekare büyüklüklerine bağlı olarak farklılık gösterdiği projede dairelerin tipleri 1 oda 1 salon, 2 oda 1 salon, 3 oda 1 salon ve 4 oda 1 salon şeklinde dizayn edildi.


Ortak kullanım alanları arasında projede yüzme havuzu, açık hava ve fitness alanı, yürüyüş ve bisiklet parkurları, çocuk havuzu, güneşlenme ve gölgelik alanları gibi sosyal olanaklar bulunuyor.


Güneşli Mirage Residence projesinde 276 bin TL'den başlıyor.Daire teslimlerinin 2017 yılında yapılacağı projedeki dairelerin alanları 58 metrekare ile 234 metrekare arasında değişiyor.


Güneşli Mirage Residence ödeme seçenekleri kapsamında projede tamamı peşin veya peşin +  banka kredili ödemelerde yüzde 10 indirim sağlanırken, lansmana özel yüzde 10 indirim uygulanıyor.


Tel: 0216 422 65 14

Web: www.suryapi.com.tr

Tülay ÇENESİZ/Emlakkulisi.com


projeye sor

Geri Dön