29 / 03 / 2023

Güneşli Mirage Rezidans'ta fiyatlar 398 bin TL'den başlıyor!

Güneşli Mirage Rezidans'ta fiyatlar 398 bin TL'den başlıyor!

En küçük konutun 58 metrekare alanlı 1+1 olarak tasarlandığı Mirage Residence projesinde 0 faiz, ve yüzde 10 + 7 indirim gibi seçeneklerle ev sahibi olmak mümkün.17 katlı 3 blok olarak tasarlanan ve toplam 73 bin metrekarelik inşaat alanına sahip olan Mirage Residence projesi Sur Yapı güvencesi ile Güneşli'de hayata geçiriliyor. 432 konut, 60 mağaza ve sosyal donatı alanlarından meydana gelen Mirage Residence projesinde yarı olimpik açık yüzme havuzu, açık hava fitness alanları, yürüyüş yolları, bisiklet parkurları, 3 pota basketbol alanı, kafeteryaları, sosyal tesisleri ve çocuk oyun alanları da bulunuyor.

 

 

Mirage Residence Fiyat ve Ödeme Seçenekleri

 

Fiyatların 398.000 liradan başladığı Mirage Residence projesinde 48 ay vade farksız taksitle ödeme yapılabiliyor. Yüzde 25 peşinat ödendikten sonra konut bedelinin yüzde 25'ini teslimde ödenip kalan kısmı ise 48 ay 0 faizle tamamlanabilen Mirage Rezidans projesinde yüzde 10 peşn ödeme indirimi ve yüzde 7 lansman indiriminden de faydalanmak mümkün.


Star
Haber Yeni Şafak'ta şu şekilde yayınlandı...


İstanbul'un gün geçtikçe değer kazanan bölgesi Güneşli 'de, rezidans hizmeti, kendi çarşısı ve sosyal yaşam alanlarıyla Mirage Rezidans size aradığınız lüksü yaşatacak. Sur Yapı Mirage Rezidans'ta 48 ay vade farksız sabit taksitlerle ev sahibi olabilir, peşinatın yarısını teslimde ödeyebilirsiniz.


Sur Yapı Mirage Rezidans projesinde kampanya kapsamında evinizi %5 kampanya indirimi ve 48 ay vade farksız sabit taksitlerle satın alabilirsiniz. Böylelikle değişen kredi oranlarından etkilenmeden sabit taksitlerle evinizin ödemesini tamamlayabilirsiniz.


Peşinatın Yarısı Teslimde

Sur Yapı Mirage Rezidans projesinde peşinatınızın yarısını evinizi teslim aldıktan sonra ödeyebilirsiniz.


Peşinatı Yükselt, Taksit Miktarını Düşür

Ödeme yapacakları peşinat miktarını yükseltmek isteyen müşterilerimiz böylelikle 48 ay boyunca ödeyecekleri aylık vade farksız sabit taksit miktarını düşürebilirler.


%5 + %10 İndirim Fırsatı

Sur Yapı Mirage'da % 5 kampanya indirimine ek olarak tamamı peşin veya peşin + banka kredili ödemelerde % 10 indirim fırsatından yararlanabilirsiniz.


Peşinatsız Ev Sahibi Olma Fırsatı

Sur Yapı Mirage Rezidans projesinde peşinatsız ödeme modeli ile ev sahibi olabilirsiniz. Seçeceğiniz evin bedelinin %56'sını banka kredisi ile ödeyebilir. Aralık 2016, 2017, 2018 ve 2019 tarihlerine yayılmış Sur Yapı bünyesinde vade farksız ara ödemeler ile ödemelerinizi tamamlayabilirsiniz.


Güneşli'de Yükselen Prestij

Rezidansları, A+ ofisleri, 5 yıldızlı otelleri, kolej ve üniversiteleri, özel hastaneleri ile Avrupa Yakası'nın hızla gelişen semti Güneşli 'de, Atatürk Havaalanı, E-5 ve TEM kavşağı, yeni yapılacak Ataköy – İkitelli raylı toplu tasıma sisteminin Evren Güneşli ve Mimar Sinan istasyonlarına yakın konumu sayesinde prestije ulaşmanın en kolay yolu Mirage Rezidans.


Prestijli Bir Yatırım

Yapılan yatırımlarla her geçen gün gelişen ve 2. Maslak olarak adlandırılan Güneşli 'de yatırımın yeni odağı Mirage Rezidans olacak. 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 seçenekleriyle 342 lüks rezidans daire ve 60 mağazasıyla Güneşli 'de ayrıcalıklı bir yapıya sahip Mirage, gelecek planlarınız için Güneşli 'deki en doğru tercih. Çünkü Mirage'ın prestiji yatırımınızın değerini günden güne katlayacak.


Mirage Tarzı Yaşam

Bulunduğu bölgede tüm dikkatleri üzerine çeken gösterişli mimarisi, her biri ince zevklerle tasarlanmış 342 lüks rezidans dairesi, günlük ihtiyaçlarınızı kolaylıkla karşılayabileceğiniz bulvar niteliğindeki ferah çarsısıyla Mirage Rezidans, tarzınızı yansıtacak. Mirage ile prestiji, sizi girişte karşılayan sık lobilerine adım attığınız andan itibaren hissedeceksiniz. Essiz peyzaj düzenlemesi, çocuk oyun alanları, spor olanakları ve sosyal tesisleriyle konfor ve huzur dolu bir konsept Mirage'da.


Özgürce Alışveriş Yapma Lüksü

Alışveriş merkezi yerine dışarıda özgürce dolaşmayı tercih edenlerdenseniz, Mirage'ın çarsısını çok seveceksiniz. Bulvar niteliğindeki ferah ve günlük ihtiyaçlarınızı kolaylıkla karşılamanızı sağlayan 60 mağazasıyla Mirage Çarsı, evinizin hemen yanı basında. Rahat ve eğlenceli bir alışveriş deneyimi sizi bekliyor.


Bambaşka Bir Huzur

Rüyada olduğunuzu hissettirecek farklı dokularla tasarlanmış özel peyzajı, huzur veren koku bahçeleri, asmalı geçitler ve yansıma havuzları size şehrin içinde doğayla iç içe bir yasam sunuyor. Hayatınız bahçenizdeki çiçekler gibi renklenecek, yemyeşil bir huzurla dolacak.


Sağlığınız da Keyfiniz de Yerinde

Hem sağlıklı hem de keyifli bir yasam için Mirage, size birçok olanak sunuyor. Açık yarı olimpik yüzme havuzu, güneşlenme ve gölgelenme alanları, açıkhava fitness alanları, yürüyüş yolları, bisiklet parkurları, 3 pota basketbol alanı, kafeler, farklı damak zevklerine hitap eden restoranlar ve çocuk oyun alanları sayesinde her an yasamdan keyif alacaksınız.


Yeni Şafak


www.suryapimirage.com.tr
Geri Dön