Gupse Özay: Evin kirasına değil mutlu olacağımız alana bakıyoruz!

Gupse Özay: Evin kirasına değil mutlu olacağımız alana bakıyoruz! Gupse Özay: Evin kirasına değil mutlu olacağımız alana bakıyoruz!

Barış Arduç ve Gupse Özay çiftinin başka bir eve taşınmasından sonra kirayı yüksek buldukları için taşındıkları iddiaları ortaya atılmıştı. Özay bu iddiaları yalanladı ve ev ararken kiraya bakmadıklarını söyledi...


Sıkça evlerini değiştiren Barış Arduç ve Gupse Özay, en son Zincirlikuyu Levazım’da oturdukları 2 katlı villadan taşınma kararı aldı. Çiftin taşınma kararının evin kirası ile ilgili olduğu yönünde haberler çıktı. Gupse Özay bu iddialara açıklama getirdi.

Haber.com'un internet sitesinde yer alan habere göre, Selin Ciğerci ve Gökhan Çıra’nın düğününe katılan Gupse Özay, ev kirası dedikoduları ile ilgili basın mensuplarına açıklama yaptı. Özay, “Çıkan haberler doğru değil, köpeklerimiz olduğu için başka bir yere yerleşmemiz gerekiyordu. Genelde evin kirasına değil mutlu olabileceğimiz alana bakıyoruz. Hayvanlı hayat çok zor,2 köpek 1 kedimiz var.” şeklinde ifadelerde bulundu.