12 / 08 / 2022

Hakan Gedikli: Ülkemizin gücüne güveniyoruz!

Hakan Gedikli: Ülkemizin gücüne güveniyoruz!

Emlak Konut GYO Genel Müdürü Hakan Gedikli, “Hayallerini Erteleme Türkiye” kampanyasına ilişkin açıklama yaptı. Gedikli, “Ülkemizin gücüne güveniyoruz, çalışmalarımızı kararlılıkla sürdürüyoruz” dedi...Emlak Konut GYO, Türkiye'nin yarınlarına ve ekonomisine olan güveninin göstergesi olarak yeni bir kampanyayı daha hayata geçiriyor. “Hayallerini Erteleme Türkiye” diyen Emlak Konut GYO, ev sahibi olmak isteyenleri hayallerine kavuşturuyor. 

Türkiye’nin farklı şehirlerindeki tüm Emlak Konut projelerinde, sadece yüzde 5 peşinatla ev sahibi olma ve ödemeye üçüncü yılda başlama imkanı sunuluyor. Üstelik yaşamaya hazır evinizi yüzde 10 indirimle alabilir ve hemen taşınabilirsiniz.

Emlak Konut GYO, bugüne kadar olduğu gibi şimdi de ev sahibi olmak isteyenler için çalışmalarına hızla devam ediyor. Bu hedefle başlatılan yeni kampanya, yaşamın başladığı teslime hazır ve yapımı devam eden projeleri kapsıyor. Sınırlı süre için geçerli olan bu fırsat; İstanbul, Ankara, İzmir, Kocaeli, Konya, Denizli ve Niğde’de bulunan Emlak Konut GYO’nun tüm projelerinde ev sahibi olma fırsatını sunuyor. 

“Ülkemizin gücüne güveniyoruz, çalışmalarımızı kararlılıkla sürdürüyoruz”

Koronavirüs salgını ile mücadele sürecinde gerekli tedbirleri uygulayarak hızla çalışmalarını sürdürdüklerine dikkat çeken Emlak Konut GYO Genel Müdürü Hakan Gedikli, şunları kaydetti:

“Dünya çapındaki Covid-19 salgını nedeniyle kritik bir dönemden geçiyoruz. Ülkemiz bu dönemi, aldığı etkili kararlar ve güçlü sağlık altyapısıyla başarılı şekilde yönetiyor. Alınan önlemler ve vatandaşlarımızın duyarlı yaklaşımıyla yeni normale geçiş yapıyoruz.  
 
Emlak Konut GYO olarak, ülkemizin yarınlarına güveniyoruz ve çalışmalarımızı kararlılıkla, hız kesmeden sürdürüyoruz. Vatandaşlarımızın bize olan güvenini hissediyoruz. Bu güvenin verdiği azim ve inançla “Hayallerini Erteleme Türkiye” diyor ve ev sahibi olmak isteyen vatandaşlarımızın hayalini mümkün hale getiriyoruz.

Hayata geçirdiğimiz her projemizde sağlam, güvenli, sosyal alanları ve yeşilin farklı tonları ile bütünleşen yaşam alanları sunuyoruz. Emlak Konut olarak insan ve çevre odaklı mekanlar tasarlamaya, hayata geçirmeye devam edeceğiz.

Kampanyanın detaylarını da şu şekilde özetleyebiliriz; taksit ödemelerine 3.yılda başlayan vatandaşlarımız, yüzde 5 peşinatla ve yüzde 10 indirimle ev sahibi olabiliyor. Örneğin, 500 bin TL değerindeki eve yüzde 10 indirimle, 450 bin TL’ye sahip oluyorlar. Bu indirimli fiyat üzerinden sadece yüzde 5 peşinat, yani 22 bin 500 TL ödeyerek isterlerse hemen evlerine taşınabiliyorlar. Taksit ödemelerine ise üçüncü yılda başlıyorlar. Üçüncü yılın başında yüzde 15’lik yani 67 bin 500 TL ara ödeme yapılıyor ve taksit ödemeleri başlıyor. Kampanyamızla ilgilenen ve ev sahibi olmak isteyen tüm vatandaşlarımız web sitemizden, çağrı merkezimizden ayrıntılı bilgi alabilir veya gerekli tüm tedbirleri aldığımız satış ofislerimizi ziyaret edebilirler. 

Bu büyük fırsatın vatandaşlarımız tarafından ilgiyle karşılanacağına inanıyoruz.

Emlak Konut GYO’nun 26 projesinde sınırlı süre için geçerli olan bu büyük fırsat; İstanbul, Ankara, İzmir, Kocaeli, Konya, Denizli, ve Niğde’de bulunan projeler için geçerli. Farklı metrekarelerde daire seçeneklerine sahip olan projeler, sağlıktan eğitime, spor ve alışveriş alanlarından güvenliğe günlük yaşamın her alanında ihtiyaçları gideriyor. 

Kampanyaya dahil olan projeler: 

1. Avangart İstanbul 
2. Avrupark Hayat
3. Başkent Emlak Konutları
4. Büyükyalı İstanbul 
5. Cer İstanbul 
6. Düşler Vadisi 
7. Ebruli Ispartakule  
8. Evora İzmir 
9. Evora Denizli
10. Gebze Emlak Konutları 3. Etap 
11. Göl Panorama Evleri
12. İdealist Cadde 
13. İstmarina 
14. Karat 34
15. Koordinat Çayyolu
16. Köy Zekeriyaköy
17. Merkez Ankara 
18. Nidapark İstinye 
19. Nidapark Küçükyalı 
20. Niğde Emlak Konutları 
21. Temaşehir Konya
22. Tual Adalar 
23. Tual Bahçekent
24. Semt Bahçekent 
25. Validebağ Konakları 
26. Yeniköy Konakları İstanbul

Emlak Konut GYO'dan 'Hayallerinden vazgeçme Türkiye' kampanyası!