08 / 08 / 2022

Halk GYO Genel Müdürü Bülent Karan oldu!

Halk GYO Genel Müdürü Bülent Karan oldu!

Halkbank'ın bağlı ortaklığı olarak 2010'da kurulan ve 3 milyar TL'yi aşan aktif büyüklüğü ile sektörünün öncü kuruluşlarından olan Halk GYO'nun Genel Müdürü Bülent KARAN oldu. Halk Sigorta'da 14 yıldır görev yapan Karan son olarak şirketin Genel Müdürü'ydü.Halkbank'ın bağlı ortaklığı olarak 2010'da kurulan ve 3 milyar TL'yi aşan aktif büyüklüğü ile sektörünün öncü kuruluşlarından olan Halk GYO'nun Genel Müdürü Bülent KARAN oldu. Halk Sigorta'da 14 yıldır görev yapan Karan son olarak şirketin Genel Müdürü'ydü.

Halk Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı'nın (GYO) 10 yıllık tarihi boyunca imza attığı nitelikli projelerle, hem yatırımcılarına hem de yatırım gerçekleştirdiği bölgelere değer katan güçlü bir vizyonu olduğuna vurgu yapan Halk GYO Genel Müdürü Bülent KARAN, “Finansal anlamda verimliliği ön planda tutan, proje çalışmalarını planlı şekilde yürüterek dengeli şekilde büyüyen bir şirketiz. Ana hissedarımız Halkbank'tan aldığımız güç ve deneyimli kadrolarımızla bundan sonra da paydaşlarımızla yakın ilişki içinde olmayı sürdürecek, sektörde iz bırakan çalışmalar yapmaya devam edeceğiz” diye konuştu.

İstanbul Teknik Üniversitesi Maden Fakültesi Petrol Mühendisliği Bölümü’nden 1991'de mezun olan Bülent KARAN, Sakarya Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü’nde İşletme Yüksek Lisansını yaptı. İş hayatına 1991'de başlayan Karan medya, reklam, inşaat ve gıda sektörlerinde de yönetici kademelerinde görevde bulundu. 2006'da Halk Sigorta A.Ş.’de Pazarlama Grup Müdürü olarak göreve başlayan KARAN, 2016'dan beri Halk Sigorta Genel Müdürlüğü görevini sürdürüyordu. 

Bülent Karan kimdir?