Halk GYO'nun 14 gayrimenkulü 5 yıllığına Halk Bankası'na kiralandı!

Halk GYO'nun 14 gayrimenkulü 5 yıllığına Halk Bankası'na kiralandı!Halk GYO'nun mülkiyetinde bulunan ve T.Halk Bankası A.Ş. ile olan 5 yıllık kira sözleşme süresi 30 Ekim 2020 tarihinde dolan ekli listede yer verilen 14 adet gayrimenkulün, 5 yıllığına T.Halk Bankası A.Ş.'ne kiralanması hususunda sözleşme imzalandı. 


Halk Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı (GYO), Kamuyu Aydınlatma Platformu'nda (KAP) T.Halk Bankası A.Ş. ile kira sözleşme yenilemesi hakkında güncelleme yayınladı. 

Halk GYO'nun mülkiyetinde bulunan ve T.Halk Bankası A.Ş. ile olan 5 yıllık kira sözleşme süresi 30 Ekim 2020 tarihinde dolan ekli listede yer verilen 14 adet gayrimenkulün, 1 Aralık 2020 tarihinden itibaren geçerli olacak şekilde, 5 yıllığına T.Halk Bankası A.Ş.'ne kiralanması hususunda sözleşme imzalanmış olup, yeni dönem (yıllık) kira artışlarının, her yıl Kasım ayında Tüketici Fiyat Endeksinin (TÜFE) 12 aylık ortalaması oranında uygulanması kararlaştırıldı.

T.Halk Bankası A.Ş. ile 01.11.2020 tarihinden itibaren 5 yıllığına kira sözleşmesi yenilenen gayrimenkuller

Halk GYO

Halk GYO'nun KAP açıklaması:
Yönetim Kurulumuzun almış olduğu karar doğrultusunda; 

Şirketimiz mülkiyetinde bulunan ve T.Halk Bankası A.Ş. ile olan 5 yıllık kira sözleşme süresi 30.10.2020 tarihinde dolan ekli listede yer verilen 14 adet gayrimenkulün, 01.11.2020 tarihinden itibaren geçerli olacak şekilde, 5 yıllığına T.Halk Bankası A.Ş.'ne  kiralanması hususunda sözleşme imzalanmış olup, yeni dönem (yıllık) kira artışlarının, her yıl Kasım ayında Tüketici Fiyat Endeksinin (TÜFE) 12 aylık ortalaması oranında uygulanması kararlaştırılmıştır.

Dosya için tıklayın