09 / 08 / 2022

Haluk Ulusoy’un Kuşadası'ndaki oteli satıldı!

Haluk Ulusoy’un Kuşadası'ndaki oteli satıldı!

Türkiye Futbol Federasyonu eski başkanı Haluk Ulusoy’un Kuşadası’ndaki oteli bugün icradan satıldı. Fantasia Hotel Deluxe 75 milyon liraya Garanti Bankası'nın oldu. Türkiye Futbol Federasyonu eski başkanı Haluk Ulusoy’un sahip olduğu Kuşadası’ndaki 5 yıldızlı otel bugün satıldı. icradan 102 milyon liraya satışa sunulan Fantasia Hotel DeLuxe oteli 75 milyon liraya Garanti Bankası satın aldı.

333 odalı lüks otel

Hürriyet'te yer alan habere göre, Yavansu Mahallesi’nde denize sıfır olarak 1989 yılında inşa edilen otel toplam 22 bin 417 metrekare alan üzerinde kurulu. Lüks otelde 292 adet standart oda, 14 suit oda, 15 aile odası olmak üzere toplam 333 oda ve iki kral dairesi bulunuyor.

 

Haluk Ulusoy’un Kuşadası ndaki oteli satıldı! 

 

Tek teklifi Garanti Bankası verdi

Ulusoy grubuna ait enerji şirketinin borcu nedeniyle Kuşadası İcra Müdürlüğü tarafından satışa sunulan Fantasia Hotel Deluxe otel için sadece Garanti Bankası teklif verdi. Yapılan işlemin ardından otel icra yoluyla 75 milyon liraya Ulusoy Holding’ten alacaklı olan ve tek teklif veren Garanti Bankası’na satıldı.

Haluk Ulusoy’un da takip ettiği satış işlemi sırasında yoğun güvenlik önlemleri alındı ve gazeteciler salona alınmadı. 

 

Haluk Ulusoy’un Kuşadası ndaki oteli satıldı! 

8 kattan oluşan tesiste, ala carte restaurant, açık restaurant, kapalı restaurant, açık ve kapalı yüzme havuzları ile eğlenme ve dinlenme imkanı, banana, deniz bisikleti, jetski, katamaran, yelkenli faaliyetleri, paraşüt, dalgıçlık okulu gibi aktiviteler, jakuzi, masaj hizmetleri, doktor, fotoğrafçı, güzellik salonu, kuaför, market hizmetleri, disco, bar, TV, küvet, kablosuz internet ve oda kasası ile oda hizmeti var. Otelde 6 bin metrekarelik yeşil alan mevcut.