Hatay Samandağ yeni yollarına kavuşuyor!

Hatay Samandağ yeni yollarına kavuşuyor! Hatay Samandağ yeni yollarına kavuşuyor!

Hatay Büyükşehir Belediyesi Fen İşleri Dairesi Başkanlığı’nın il genelinde yürüttüğü yol yapım, bakım ve onarım çalışmalarını son sürat sürdürüyor. 

Hatay Büyükşehir Belediyesi Fen İşleri Dairesi Başkanlığı’nın il genelinde yürüttüğü yol yapım, bakım ve onarım çalışmaları özverili bir şekilde sürdürülüyor.


İl genelinde sürdürdüğü yol modernize çalışmalarıyla vatandaşların ulaşım sıkıntısına çare olan HBB ekipleri, Kapısuyu Mahallesi’nin ulaşım sorununa kayıtsız kalmayarak harekete geçti.


HBB ekipleri, Hatay’ın her ilçesine nitelikli hizmet ulaştırma gayesiyle sürdürdüğü çalışmalar kapsamında Samandağ ilçesi Kapısuyu Mahallesi’nde stabilize yol çalışması başlattı.MUHTAR HANİFİ SÖKER’DEN BAŞKAN SAVAŞ’A TEŞEKKÜR


Gerçekleştirilen çalışmaları sahada takip eden Kapısuyu Mahalle Muhtarı Hanifi Söker, gerçekleştirilen çalışmalardan duyduğu memnuniyeti dile getirerek, mahallenin ulaşım çilesinin sona ermesine vesile olan Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Doç. Dr. Lütfü Savaş’a teşekkür etti.Hatay Büyükşehir Belediyesi