05 / 07 / 2022

Hattat Traktör'den kaçırılmayacak fırsat! Hattat Traktör fiyatları ne kadar? İşte 28 Mayıs 2022 fiyat listesi...

Hattat Traktör'den kaçırılmayacak fırsat! Hattat Traktör fiyatları ne kadar? İşte 28 Mayıs 2022 fiyat listesi...

Çiftçilerin merakla takip ettiği Hattat traktör fiyatlarını haberimizde derledik. Peki, Hattat traktör özellikleri neler, fiyatları ne kadar? İşte 28 Mayıs 2022 fiyat listesi...Fiyatlarını inceldiğimiz Hattat Traktör'ün 255 T ve 240 S modelleri; tarla, bağ-bahçelerinizin orijinal PERKİNS motorlu özelliği ile satışa sunuldu. Bu traktör düz ve yarım çamurluk, disk fren ve kampana fren seçenekleri sebze ve meyve bahçelerinizde ideal çalışma koşulları sağlamakla birlikte işinizi kolaylaştırır, nakliye giderlerinizi azaltır. Perkins motor ile uygun tarla ve yol hızları elde ederken yakıt tüketiminden de önemli oranda tasarruf elde edebilirsiniz.

Çiftçiler dikkat! Hattat Traktör fiyat listesi belli oldu! İşte 17 Mayıs 2022 fiyat listesi

YÜKSEK PERFORMANSLI ÇEVRE DOSTU

Bu Traktörler, yakıtın daha verimli yanmasını sağlayarak motorun yüksek performansla çalışmasına da katkıda bulunuyor. Euro 3 özelliğe sahip motorlar, daha ekonomik ve çevreye karşı daha duyarlı oluyor.

Geniş hacimli yakıt deposu uzun saatler kesintisiz çalışma imkanı sunuyor. Hızlı ve kolay bakım yapılabilen kuru tip hava filtresi sayesinde motorunuz tozlu ortamlarda bile maksimum performansla çalışıyor. Peki Hattat traktörün fiyatları kaç TL? İşte fiyat listesi...