Helenium Sun'da 199 bin YTL'ye! Son 8 konut!

Helenium Sun'da 199 bin YTL'ye! Son 8 konut!Kartal'da inşa edilen ve toplam 211 konuttan oluşan Helenim Sun'da sadece 8 daire kaldı.


Başarır İnşaat Yapı tarafından Kartal'da 10 bin metrekare arsa üzerinde inşa edilen Helenium Sun projesi, 5 blokta 211 konuttan oluşuyor. Projede 2+1 ve 3+1 şeklinde 105, 135 ve 150 metrekare büyüklüğünde 3 farklı tip konut bulunuyor.

İnşaatına 2007 yılının Haziran ayında başlanan projenin 31 Aralık'ta teslim edilmesi planlanıyor. Helenium Sun'da konutların fiyatları 199 bin YTL'den başlıyor, 320 bin YTL'ye kadar çıkıyor. Metrekare ortalama satış fiyatı ise bin 750 YTL ile 2 bin YTL arasında değişiyor. Helenium Sun'daki konutlar için Finansbank ile yapılan anlaşma çerçevesinde kredi kullanılabiliyor.

Helenium Sun, Kartal merkezde doğayla iç içe. Spor, eğlence gibi sosyal aktivite yapma imkanına sahip sitede yüzde 75 yeşil alan ve rekreatif alanlar, özel peyzajlı çiçek bahçeleri, açık havuz ve güneşlenme terası, fitness, sauna, açık ve kapalı otopark alanları, çift asansör, yürüyüş parkurları, çocuk parkları, tenis, basketbol ve voleybol sahası bulunuyor.
Deprem, yangın, hırsızlık ve benzeri tehlikelerden korunmak için gerekli her tür önleme sahip Helenium Sun'da 24 saat güvenlik, kontrollü site giriş-çıkışları, gece gündüz kapalı devre kamera sitemi, deneyimli güvenlik ekibi, blok girişlerinde diafon sistemi ve dijital şifreleme mevcut. Zemin etüdü yapılan proje deprem yönetmenliğine uygun olarak radye temel sistemle inşa ediliyor.

0 216 353 97 97

www.heleniumsun.com

Helenium Sun