HerDem Sağlıklı Yaşam Köyleri nerede?

HerDem Sağlıklı Yaşam Köyleri nerede? HerDem Sağlıklı Yaşam Köyleri nerede?

Firma: Etra Holding

Proje: HerDem Sağlıklı Yaşam Köyleri

HerDem Sağlıklı Yaşam Köyleri aktif, sağlıklı ve doğal yaşamı bir arada sunuyor. Peki HerDem Sağlıklı Yaşam Köyleri nerede hayata geçiriliyor?HerDem Sağlıklı Yaşam Köyleri projesiyle 55 yaş üstü vatandaşlar keyifli, aktif ve güvenli bir emeklilik yaşamına adım atmış olacak..

Lansmanı bugün yapılan HerDem Sağlıklı Yaşam Köyleri projesi İstanbul’un Silivri ilçesinin Selimpaşa Ortaköy beldesinde  inşa ediliyor.

HerDem Sağlıklı Yaşam Köyleri'nde 614 hane yer alıyor. HerDem Sağlıklı Yaşam Köyleri sakinleri, meyve ve sebzeleri dalından koparacak, müzikten resme hep erteledikleri hobilerini gerçekleştirecek.

 


HerDem Sağlıklı Yaşam Köyleri nerede?

HerDem Sağlıklı Yaşam Köyleri konum olarak; TEM ve E5 otoyollarının kesiştiği noktada yükseliyor. Proje ayrıca birkaç yıl içerisinde tamamlanması planlanan 3. Çevreyolu ve Kuzey Marmara Otoyolu'na yakın mesafede  yer alıyor. 

HerDem Sağlıklı Yaşam Köyleri projesinde yaşayanlar istedikleri zaman Acıbadem Mobil tarafından özel olarak geliştirilen, akıllı bileklik, medikal takip sistemi ve dijital sağlık sistemlerini arkasında medikal koçluk hizmetini alabilecek. 

HerDem sakinlerinin torunları ve dostları için çim oyun sahaları, yöresel mutfaklar, çocuk parkları, taş fırınlar bulunuyor. 

 

HerDem Sağlıklı Yaşam Köyleri fiyatları:

Fiyatlar  286 bin TL’den (KDV dahil, tapu, noter masrafları ve abonmanlık hariç) başlamakta ve şerefiyesine göre değişiyor.  


Sadece konaklama yapmak isteyenler misafirler sağlık ve temizlik paketi dahil, kişi başı aylık 4 bin 500 TL + KDV (2018 fiyatları, her yıl TEFE - TÜFE artışlı) ücretle köyümüzde konaklayabiliyor.

 
 

 

Satış Ofisi
4. Cadde No:28 Atakent Halkalı 34307 İSTANBUL

 

Tel: 444 67 59
Web: http://herdemsyk.com/
Ezgi Delibeyoğlu/Emlakkulisi.com


projeye sor