HerDem Sağlıklı Yaşam Köyleri fiyat 2018!

HerDem Sağlıklı Yaşam Köyleri fiyat 2018! HerDem Sağlıklı Yaşam Köyleri fiyat 2018!

Firma: Etra Holding

Proje: HerDem Sağlıklı Yaşam Köyleri

Aktif, sağlıklı ve doğal yaşamı bir arada sunan HerDem Sağlıklı Yaşam Köyleri'nin lansmanı bugün yapıldı. Proje ile 55 yaş üstü vatandaşlar keyifli, aktif ve güvenli bir emeklilik yaşamına adım atmış olacak..HerDem Sağlıklı Yaşam Köyleri, İstanbul’un Silivri ilçesinin Selimpaşa Ortaköy beldesinde yer alıyor. Projenin lansmanı bugün gerçekleştirildi. 

Aktif, sağlıklı ve doğal yaşamı bir arada sunan HerDem Sağlıklı Yaşam Köyleri'nde 614 hane bulunuyor. Proje ile 55 yaş üstü vatandaşlar keyifli, aktif ve güvenli bir emeklilik yaşamına adım atmış olacak. 

Silivri HerDem Sağlıklı Yaşam Köyleri sakinleri, meyve ve sebzeleri dalından koparacak, müzikten resme hep erteledikleri hobilerini gerçekleştirecek, yenilenme merkezinde yorgunluklarını atarak rahatlayabilecek.

HerDem Sağlıklı Yaşam Köyleri lokasyon olarak;  TEM ve E5 otoyollarının kesiştiği noktada, birkaç yıl içerisinde tamamlanması planlanan 3. Çevreyolu ve Kuzey Marmara Otoyolu'na yakın mesafede konumlandırılıyor. 

HerDem sakinleri istediklerinde, Acıbadem Mobil tarafından özel olarak geliştirilen, akıllı bileklik, medikal takip sistemi ve dijital sağlık sistemlerini arkasında medikal koçluk hizmetini alarak da kullanılabilecek.

Köyün içerisinde tarım ve hayvan çiftliği bulunduğu için HerDem sakinleri meyve ve sebzelerini dalından koparıp yiyebilecek, günlük taze süt ve yumurta temin etme imkanına sahip olacak.  Hafta sonları torunları yanlarına gelenler ise çocuk parkları, çim oyun sahaları, yöresel mutfaklar, taş fırınlar, piknik alanlarında sevdikleriyle keyifli vakit geçirebilecek.
 

HerDem Sağlıklı Yaşam Köyleri fiyat 2018!
HerDem Sağlıklı Yaşam Köyleri'nde 2018 fiyatları 286 bin TL’den (KDV dahil, tapu, noter masrafları ve abonmanlık hariç) başlamakta ve şerefiyesine göre değişiyor. 

Satın almadan konaklama yapmak isteyen misafirler yemek hariç, sağlık ve temizlik paketi dahil, kişi başı aylık 4 bin 500 TL + KDV (2018 fiyatları, her yıl TEFE - TÜFE artışlı) ücretle köyde konaklayabiliyor.

 

Satış Ofisi
4. Cadde No:28 Atakent Halkalı 34307 İSTANBUL

 

Tel: 444 67 59
Web: http://herdemsyk.com/
Özge ÖZDEMİR ÇOLAK/Emlakkulisi.com 

 


projeye sor