Hisar Yapı, TriadPark'ın ilk etabını teslim etti

Hisar Yapı, TriadPark'ın ilk etabını teslim ettiHisar Yapı, 1 yıl önce temellerini attığı TriadPark'ın ilk etabında yer alan 72 daireyi, söz verdiği tarihte sahiplerine teslim etti..


Hisar Yapı, Alemdağ - Sarıgazi - Çekmeköy üçgenindeki bölgenin en prestijli projelerinden biri olan ve yaklaşık yatırım değeri 80.000.000$ civarında olan TriadPark'ta, ilk etap teslimini taahhüt ettiği tarihte gerçekleştirdi.
İlk etap dairelerini tam söz verdikleri sürede teslim etmiş olmaktan mutluluk duyduklarını belirten Hisar Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Hayri Ekinci, ikinci etabın inşaatının da hiç aksamadan ilerlediğini ve söz verdikleri tarihten daha erken teslim etmeyi öngördüklerini kaydetti.
Hisar Yapı'nın güvenli, çevre dostu, çağdaş ve keyifli yaşam alanları yaratma hedefini yansıtan TriadPark, bölgenin nitelikli, kaliteli hızlı gelişimi nedeniyle gerek yatırım, gerekse yaşam alanı olarak her geçen gün değer kazanıyor. TriadPark'ı benzerlerinden ayrıştıran; "arka daire" kavramını ortadan kaldıran üçgen mimarisi sayesinde tüm site sakinlerinin havuzu, yeşil alanı görebilmesi, evin tüm bölümlerinin güneşten yararlanabilmesi de konutları oldukça değerli kılıyor.
Ayrıca Hisar Yapı kendisine ait bir helikopter ile sakinlerine özel ulaşım servisi sağlayarak önemli bir ilke ve ayrıcalığa imza atıyor. Site sakinlerine sağlık gibi hayatiyet taşıyan acil ve önemli ulaşım konularında taşıma hizmeti ücretsiz; havaalanına, iş toplantılarına yetişmek gibi özel ihtiyaçlar durumlarda da çok uygun bir bedel karşılığında helikopter hizmeti sunulacak.
İlk etaptaki 88m2 ila 210m2 arasında değişen dairelerin tamamı satılan TriadPark'ta, ikinci etap satışlarına da  başlandı. Proje kapsamında yer alan ve TriadPark sakinlerinin her türlü gereksinimini karşılayabileceği mağazaların satışına ise nisan ayında başlanacak.
Her iki köprüye de 15 dakikalık mesafede bulunan TriadPark projesi; yüzde 25'i oturum, yüzde 75'i ise yeşil alan olmak üzere 25 dönüm üzerinde yer alıyor. Maksimum güvenlik standartlarına göre temellendirilmiş yapı tekniği ve "Kaçılacak değil, sığınılacak" güvenlikteki yapı kalitesiyle inşa edilen TriadPark, 6 katlı 12 blok ve 272 daireden oluşuyor.
Zengin sosyal yaşam olanaklarından sağlıklı yaşam için spor alanlarına; sakinlerine özel helikopter servisinden 24 saat maksimum güvenliğe; rengârenk doğasından yürüyüş ve bisiklet yollarına; satranç ve mini golf gibi hobi alanlarından telefon bağlantısıyla daireye servis olanağı sunan mağazalarına  kadar tüm ihtiyaç ve beklentileri karşılayan TriadPark, tüm sakinlerine ömür boyu tatil keyfinde bir yaşam alternatifi sunuyor.

Kaynak : Hurriyetemlak.com