18 / 08 / 2022

Home City Pendik açıldı!

Home City Pendik açıldı!

Başta mobilya ve dekorasyon olmak üzere bir evin ihtiyacı olan her şeyi tek bir çatı altında toplayan Home City Pendik açıldı.Türkiye’nin ilk ve tek mobilya ve dekorasyon AVM’si olma özelliğine sahip Home City Pendik, halkın yoğun ilgisi ile hizmete açıldı. Konsepti, farklı hizmet alanları ve cazip fırsatlarıyla fark yaratacak olan alışveriş merkezi Türkiye’nin önde gelen 100 mobilya ve dekorasyon markası ile ziyaretçilerini karşılıyor.

90 Bin Metrekarelik Alanda Dört Mevsim Mobilya Alışverişi

Home City Pendik açıldı!

Açılış konuşmasında Home City Pendik’in mobilya ve ev dekorasyon sektörünü organize perakende modelinden bir alışveriş merkezine dönüştüren örnek ve öncü bir proje niteliği taşıdığını söyleyen JLL Türkiye Ülke Başkanı Avi Alkaş, “İnsanlar için insanlarla çalışarak mutlu mekanlar oluşturma tutkumuzun yeni adreslerinden biri olan Home City Pendik Mobilya ve Dekorasyon Alışveriş Merkezi’ni Türkiye’ye kazandırmaktan büyük mutluluk duyuyoruz. Home City Pendik, dekorasyon sektörünü “organize perakende” modelinde modern bir alışveriş merkezinde toplayan alışveriş merkezlerinin öncülerinden biri oldu ” diye konuştu.

 

Home City Pendik açıldı!

Home City Pendik Mobilya ve Dekorasyon Alışveriş Merkezi’nin Türkiye ekonomisi için oldukça önemli olduğunu dile getiren Pendik Belediye Başkanı Dr. Kenan Şahin, “Son zamanlarda Türkiye’nin geçirdiği durumlardan dolayı hepimiz bir tasarruf içindeyiz. İhtiyaç doğrultusunda özellikle yerli markalar tercih edilmelidir. Home City Pendik Mobilya ve Dekorasyon Alışveriş Merkezi içerisinde markalarımızın çoğu yerli. Bu durum oldukça sevindirici. Sektörde enflasyonla mücadele programı çerçevesinde çok ciddi indirimlere gidildi. Bu indirimlerin Home City Pendik AVM’nin açılışına denk gelmesi iyi bir başlangıç olacaktır” diye konuştu.

1 milyar TL’lik yatırımla hayata geçirilen AVM; ev tekstilinden züccaciyeye halıdan perde ve aydınlatmaya kadar birçok markayı içerisinde barındırıyor. Yeni evlenecek çiftlerin, evini yenilemek isteyenlerin ve yeni ev sahiplerinin tüm ihtiyaç ve beklentilerini tek bir çatı altında toplayan Home City Pendik Mobilya ve Dekorasyon Alışveriş Merkezi,dört mevsim mobilya alışverişi imkânı sunuyor. 1.000 araçlık otopark kapasitesine sahip olan olan AVM, mobilya ve ev dekorasyon mağazalarının dışında yeme içme hizmetleri ve çocuk alanları ile keyifli bir ‘Alışveriş ve Yaşam Merkezi’ olmayı planlıyor.

Pendik’ te, E5 - Tem bağlantı yolu üzerinde ve Sabiha Gökçen Havalimanı karşısında bulunan Home City Pendik Mobilya ve Dekorasyon Alışveriş Merkezi’ne Gebze- Kartal - Kurtköy - Pendik hatlarında yer alacak ücretsiz müşteri servisleri ile ulaşma imkanına sahip. Uçak saatini beklerken keyifli zaman geçirmek isteyenlerin uğrak yeri olacağı alışveriş merkezi ziyaretçilerini birbirinden farklı ve eğlenceli aktiviteler ile karşılıyor.