12 / 08 / 2022

Home City Pendik AVM açılıyor!

Home City Pendik AVM açılıyor!

Başta mobilya ve dekorasyon olmak üzere ev ve ofislerin ihtiyacı olan bütün her şeyi tek bir çatı altında toplayacak olan Home City Pendik AVM 2018 ilk çeyrekte kapılarını açıyor. 

Başta mobilya ve dekorasyon olmak üzere ev ve ofislerin ihtiyacı olan bütün her şeyi tek bir çatı altında toplayacak olan Home City Pendik AVM 2018 yılının ilk çeyreğinde kapılarını açıyor. Türkiye’nin alanında uzmanlaşmış ilk AVM’si olma özelliğine sahip olan Home City Pendik, Pendik Tem Bağlantı Yolu Üzeri ve Sabiha Gökçen Havalimanı karşısında yer alıyor. Günün her saatinde Sabiha Gökçen Havalimanı’na ücretsiz shuttle imkanının da sunulacağı AVM’de, Türkiye’nin dört bir yanından ziyaretçiler ağırlanabilecek. Yeni ev kuracaklar ve hem ev hem de ofisini yenileyecekler için vazgeçilmez adres olacak olan Home City Pendik AVM’de, Türkiye’nin önde gelen mobilya ve dekorasyon markaları bulunacak. AVM, uçak saatini beklerken keyifli zaman geçirmek isteyenler için de tek adres olacak.


Mobilya, aksesuar, dekorasyon, beyaz eşya, ev tekstili, aydınlatma, yer döşeme, perde, halı ve züccaciye gibi bir evin A’dan Z’ye tüm ihtiyaçlarını karşılayacak ürünler, Home City Pendik AVM’de bir arada yer alacak. AVM’de Türkiye’nin önde gelen markalarından farklı alternatifler de sunulacak.

120 Marka Yer Alacak


Evlenecek ve evini yenileyecekler için ev yaşamına dair tüm ihtiyaçlarını tek bir çatı altında bulma imkânının sunulacağı Pendik Home City AVM JLL’nin yönetiminde, 2018 ilk çeyrekte kapılarını açacak. Pendik Tem Bağlantı Yolu Üzeri ve Sabiha Gökçen Havalimanı karşısında yer alan Home City Pendik AVM’den, İstanbul’un Anadolu yakasındaki tüm lokasyonlarına ve Kocaeli’ye çok kısa sürede ulaşılabilecek. 50 bin metrekare net alana sahip olan projede, yaklaşık olarak 120 marka yer alacak. Çocuk oyun alanı, yeme içme alanları ve kafeleriyle de Home City AVM, alışverişin çok keyifle yapılabileceği bir mekan olmaya aday.