06 / 12 / 2022

Honda’nın iddialı modelinden kaçırılmayacak fırsat! İşte 29 Eylül 2022 fiyat listesi…

Honda’nın iddialı modelinden kaçırılmayacak fırsat! İşte 29 Eylül 2022 fiyat listesi…

Japon otomobil ve motosiklet üreticisi Honda’nın en iddialı modeli olan X-ADV'nin eylül ayı fiyatı açıklandı. İşte, Honda X-ADV'nin 29 Eylül 2022 fiyat listesi…Honda’nın iddialı modelinden kaçırılmayacak fırsat! İşte 29 Eylül 2022 fiyat listesi…

Yepyeni bir motosiklet türünün ilk örneği olan Honda X-ADV, scooterların şehir içi kolaylığı ile adventure motosikletlerin macera tutkusunu birleştiriyor.

Türünün ilk ve tek örneği olan Honda X-ADV, tam anlamıyla crossover bir motosiklet.

Hızlı ve kusursuz geçişlere sahip 6 ileri DCT otomatik vites ile 745 cc’lik motor, mükemmel bir ahenk oluştururken, kalkıştan itibaren kesintisiz bir hızlanma ile yüksek süratlere kolayca çıkmanızı sağlıyor.

Honda mühendisleri tarafından geliştirilen akıllı anahtar cebinizdeyken bile çalıştırabildiğiniz Honda X-ADV ile tek yapmanız gereken “Start” tuşuna basmak.

Honda Seçilebilir Tork Kontrolü (HSTC) ile arka tekerleğin yolla her zaman temas etmesini sağlayan X-ADV, ABS sayesinde de fren yapınca tekerleklerin kilitlenmesini önlüyor.

Honda X-ADV’nin özgün tasarıma sahip farlarında kullanılan LED teknolojisi, düşük enerji tüketimi ile güçlü bir aydınlatma performansı sunuyor. Böylece hem yakıt tüketiminin, hem de egzoz emisyonlarının azaltılmasına katkı sağlıyor.

Peki Honda X-ADV'nin teknik özellikleri neler? İşte, Honda X-ADV'nin teknik özellikleri ve fiyat listesi…
Geri Dön