Huzur Park Pendik fiyat listesi!

Huzur Park Pendik fiyat listesi! Huzur Park Pendik fiyat listesi!

Firma: Akbulut İnşaat ve Seydioğlu Grup

Proje: Huzur Park

Akbulut İnşaat ve Seydioğlu Grup ortaklığı ile hayata geçirilen Huzur Park Evleri toplam 80 daireden oluşuyor. Huzur Park Pendik fiyat listesi 349 bin TL'den başlıyor...Huzur Park Evleri projesi İstanbul Anadolu Yakası Pendik'te inşa ediliyor. 3 bin 80 metrekare alan üzerinde yükselecek olan  Huzur Park  Konutları toplam 80 daireden oluşuyor. 


Akbulut İnşaat ve Seydioğlu Grup ortaklığının imzasını taşıyan Huzur Park Evleri iki blok olarak planlandı. Projedeki 3+1'ler 127 metrekare, 5+1 daireler ise 213 metrekare alana sahip olarak tasarlandı.


Huzur Park Pendik fiyat listesi!


3 oda 1 salon konutlar 349 bin TL ile 535 bin TL arasında;

5 oda 1 salon konutlar 695 bin TL ile 750 bin TL arasında değişiyor.


Huzur Park projesi lokasyon olarak, Pendik Köprüsü E-5 Karayolu'na 2 kilometre, Sabiha Gökçen Havaalanı'na 8 kilometre, Marmara Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne 2 kilometre, Özel Bölge Hastanesi'ne 3 kilometre, Pendik İDO'ya 4 kilometre, TEM Otoyolu'na 10 kilometre mesafede yer alıyor.


Pendik Huzur Park Evleri'nde yürüyüş parkuları, bisiklet parkusu, çocuk parkı, ortak alanları, dış yaşam alanları, kapalı otopark, fitness center gibi olanaklara da yer veriliyor.


Telefon: 0216 379 25 74

Web: www.huzurpark.com

Gizem Yılmaz/Emlakkulisi.comprojeye sor