20 / 08 / 2022

İBB 22 şehirden gelen ürünleri Halk Market projesiyle online satışa sundu

İBB 22 şehirden gelen ürünleri Halk Market projesiyle online satışa sundu

İstanbul Büyükşehir Belediyesi, 22 şehirden seçilen 600 kalem ürünü online platforamda satışa çıkardı. İBB'nin Halk Market projesi kapsamında kadınlar ve üreticilerin desteklenmesi hedefleniyor.İBB, üretici ve kadın kooperatiflerini desteklemek için İBB Halk Market projesini hayata geçirdi.

İstanbul Büyükşehir Belediyesi (İBB) üretici ve kadın kooperatiflerini desteklemek için İBB Halk Market projesini hayata geçirdi. 22 farklı şehirden 600’den fazla ürün İBB Halk Market online alışveriş sitesi halkmarket.istanbul adresinde satışa sunulacak.

İBB Halk market online satış platformunda temel gıda, kahvaltılık, atıştırmalık, zeytinyağı, içecek ve kozmetik ana kategorileri altında 600 ürün uygun fiyatlarla halka sunuluyor.

 Sorumluluk Reddi Beyanı: Emlakkulisi.com’da yer alan haberler ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Emlakkulisi.com herhangi bir emtia veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez. Emlakkulisi.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Emlakkulisi.com'da yer alan haber ve makalelerin editörleri yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, haberlerdeki emtia, şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.